Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

moria ve lothlorien ile 50-65 yaptım ben. 50'den sonra moria'dan başka şansın yok. gece gündüz skirmish de yapabilirsin ama hayattan soğursun. kısaca lazım. bi de moria'ya girebilecek levele gelince keçi alman lazım thorin's hall repi kasıp. keçiden başka bi şeye binemiyosun moria madenlerinde. ayrıca 45-46 gibi moria girişinden quest al, ilk legendary itemi veriyo. erken geliştirmeye başlarsın itemi.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Xenocide said:

aboov şimdi bi soru sorucam

2 yıl önce Eldar'da karakter açmıştım, hatta turbine puanı kullanarak Rune-Keeper classını açmıştım. çoook uzun zamandır girmiyodum, şu anda girdim karakter yok. belli bi süre sonra silinme durumu mu var ya?

şöyle bişey farkettim, 2 yıl önce oynadığım account ismiyle şu anki account isimleri farklı fakat 2 yıl önceki codemasters'a bağlıymış ve o isimdeki account için password reset istediğimde mailime herhangi birşey gelmiyor. support ticket açtım gerçi de bilmiyorum belki de çok kolay bi çözüm yolu vardır.

geçmiş olsun...
turbine codemasters'tan ne varsa devraldı ve amerika ile avrupa sunucularını birleştirdi, migration denen bu olayı kaçırdıysan accountunda işe yarar bir şey kalmamıştır

ha ama oynarım nedir diyosan laureline bekleriz her türlü desteği sağlarız bize de değişiklik olur :)

niye böyle bişey oluyor ki, oynadığım eldar serverını kapatmamışlar hala duruyor. benim account datayı kopyalamaları için benim online olmam niye gereksin yani saçma geldi. turbine puanlarımı versinler bari, onları verirlerse oynarım vermezlerse daha başlamadan fıslar gazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

laurelinde direkt Türk guildi var mesela :)

Vay be 2 yıl önce falan sizlerle oynamıştım, çok seviyeli bir guilddi, lvl 50 yapıp sıkılıp bırakmıştım, hatta expansion çıkmıştı 50 usd verip hem expansion hem de 3 aylık subs alıp sonrasında bırakmıştım :) Ne kadar sıkıldıysam artık endgame'den.

Şimdi nasıl oyun? Server population vs.? GW2'de endgame'den soğuttu...
Sosyal ağlarda paylaş

server popülasyon orta seviyede, yani yapacak bir şeyler buluyosun ama öyle her istediğinde her yere adam bulmak zor, hatta oyuncu sayısının yetersizliği bazen ettenmoorsta kendini belli ediyor, millet creeps freepe geçip (veya tersi) adam çağırıyor gelin pvpye diye :p

onun dışında bilindik yuvarlanmaca işte, 75ken legendary silahını class itemini yapıp artık monotonlaşınca kâh single player oyunlara dalarak kâh başka mmolar deneyerek uzaklaşılıp ufak bir eklenti ya da expansion gelince yeniden iştahlanıp her akşam oyuna girmek şeklinde bir kısır döngü...

at üstünde savaş getiriyoruz obaaa yok böyle bişe diye gaz verdiklerine bakmayın öyle aman aman bir durum değil, zaten pvpye entegre etmeleri mümkün de değil, kaldı ki pvede de olması gerektiği gibi çalışmıyor zaten iki ileri bir geri durumunda

ama yine de değişiklik iyi geliyor, zaman geçiriyoruz işte, sıkılana kadar ;)

Xenocide said:

jonq said:

Ben Rohan'a gidecegim Expansion bekliyorum :P Ara verdim işlerin yoğunluğundan dolayı ama bu aralar tekrar başlayacagım bu arada oyuncu durumu ne alemde ilk haftaki ortalamadan bu yana çok bir düşüş varmı ?

demiş adam 2008'de. o yıl bu yıldır bekliyor mu acaba asfd

Rohan geldi, en azından east rohan geldi... mordora ne kaldı şunun şurasında ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

Ben West Rohan'ı bekliyorum. Napayım East'i :P

Şaka bir yana da ben zaten her yeni content geldiğinde ara ara girip oynuyorum. Girip Contenti sömürüp çıkıyorum :) Gerçi Isenagard'ın az birazı kadı da onu yapmam lazım. Sonra bir ara East i sömürücem NS2 den zaman kalırsa :P

Festivallerde girip takılıyorum yeni binekleri alıyorum. Sürekli olmasa da ben oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yükledim ama update ederken
"An update error occurred: Unable to decrypt or de-serialize the data downloaded from the server. "
diye bi hata veriyo.

http://fr.support.turbine.com/link/portal/24001/24012/Article/1263/LOTRO-An-update-error-occurred-Unable-to-decrypt-or-de-serialize-the-data-downloaded-from-the-server

şurada yazdıklarını denedim olmadı. ne yapmam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

End game'e gelip her şeyin aslında bir sonraki expansiona kadar grind yapmaktan ibaret olduğu(hardcore dungeon nanesi biriktirmen gerekiyor; ama casual oynayanlarda raid zırhıyla börtü böcek gezebilsin diye sadece 2 tane item için bu grindi yapmak zorundasın).
Oyunun eğlenceli olabilecek yerlerinde gene bir sonraki en az 3 patch sonra düzeltilmeyecek buglar olduğunu(PvMP'de iki tuşa basarak creep öldürebilmek. End Game raidin bitmek tükenmek bilmez bugları).
Gene oyunun eğlenceli bir kısmını bulduğunda onun nerdeyse yüzmilyorlarca patchtir ihtiyacı olduğu ilgiyi görmediğini(PvMP'nin hala ilk çıktığı haritada yapıldığını ve hala hayrına yeni bir harita getirilmediğini buraya ekleyeyim).
Bir de adamların dinlerinin imanlarının müşteri memnuyeti değil store'dan gelecek para olduğunu bil. En basit örneği, ben 1900 tp'ye Moria EXPANSION packini almıştım. İçinde 2 class, tüm moria questleri ve bölgesi(lorien dahil) ve skirmish/dungeonlar vardı. Şimdi adamlar çükübik bir quest packi 4000 tp'ye satıyolar. Dungeonları almak için ekstra ödeme yapman da cabası.

Ha tabi yazdıklarım tamamen 6 ay öncesine dayanıyor. Oyunu haziran itibariyle bırakıp, hesabı da başka birine verdim. Şimdiye yukarda bahsettiğim şeyler değişmiş midir bir şey diyemem. Ama adamların expansion dediği şeyin içine dungeonları eklemeyip daha sonra ekstradan para kazanmak için oyuna ekleme huyu tam gaz devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

laurelin boş mu sanki biraz?
hafta içi mi öle oldu, yoksa ben gece vakti quest yaptığım için insanlar ve insanlar gece dışarı çıkmadıkları için mi böle?
ben cok sevdım oyunu ya,
çok sevdim de horse lordum atım yok ulan daha =(
geçen birine nerden öğrenirim diye sordum, ata binmeyi mi dedi yerin dibine girdim, kem kümledim ya aslında biliyorumda biraz paslanmışız falan.
çok fena.
Sosyal ağlarda paylaş

değişik bi şekilde sevdiriyor oyun kendini.ama işte ilk lvllerde ne kadar belli eder kendini?

insan konusuna sen söyleyince aklıma geldi de, harbiden dün 3 4 saat oynadım brawe of mirkwoodtan başkasını görmedim.adamla aynı anda açmışız, her questte bi kere görmesem olmuyodu adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin popülasyon bazında büyük bir server değil. US-EU serverları birleşmeden önce Avrupa'nın RP serverıydı orası haliyle daha çok RP gönüllüleri giriyor oraya. Kalabalık bir server istiyorsanız Snowbourn her daim canlıdır.
Ata binme skillini istiyorsan ya storedan alacaksın ya da level 20 olmayı bekleyeceksin. 15'te olabilir tam hatırlamıyorum aslında. Bir quest düşücek mailbox'ına. Bree'nin kuzeyinde bir çiftliğe gitmeni isteyecek falan. Bil ki oradaki questleri yaparsan ata binebileceksin =)

Bir de bulunduğunuz serverın globalff chat kanalının ne olduğunu öğrenip ona girin. En azından o kanaldaki insanlarla konuşursunuz =)(/joinchannel globalff 'tir büyük ihtimal da globalff kısmı servera göre değişebilir).
Sosyal ağlarda paylaş

Support hizmeti nasıl, hızlı mı?
DDO hesabıma LOTRO eklemek için free LOTRO subscription kodu yollamaları lazımmış, şu linkten ticket attım ama hala sonuç yok.

DDO oynarken hiç ihtiyaç duymadığımdan bilmiyorum ama ticket ı öğlen attım(akşam tekrar attım) hala bişey gelmedi. Acaba ben mi bişeyi yanlış yapıyorum, ticket takibi için bi mailin direkt olarak gelmesi lazımmış o da gelmedi acaba supporta gitmedi mi mesaj?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...