Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

koşarak gitsem yolda ölür müyüm? ölmezsem öle gideyim mekan göreyim.

papatyaların arasına daldım ben girdikçe hareketlendiler vaybeadamlar yapmış dedim hehehe

blackrose hangi serverdasın hocam
bide questleri falan yapmasam olur dimi
mount binmek için ne lazım bide
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

koşarak gitsem yolda ölür müyüm? ölmezsem öle gideyim mekan göreyim.

papatyaların arasına daldım ben girdikçe hareketlendiler vaybeadamlar yapmış dedim hehehe

blackrose hangi serverdasın hocam
bide questleri falan yapmasam olur dimi
mount binmek için ne lazım bide

yoldan git bi şey olmaz. batı bree kapısından çıkıp yolu takip edersen buckland'ı geçip brendibadesi köprüsüne ulaşıyosun. yakın maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Polgara said:

Free oynuyorum, yeni başladım sayılır. Inventory baglerin hepsini açmanın tek yolu store'dan almak mıdır, ya da sırf bunun için ev almak var ama o da mantıklı gelmedi.

1 aylık vip al. Ondan sonra premium olarak takıl. Hayatın kolaylaşır

Free, Premium ve VIP arasındaki farkları gösteren bi tablo varmı ? Siteye baktım ama göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

aboov şimdi bi soru sorucam

2 yıl önce Eldar'da karakter açmıştım, hatta turbine puanı kullanarak Rune-Keeper classını açmıştım. çoook uzun zamandır girmiyodum, şu anda girdim karakter yok. belli bi süre sonra silinme durumu mu var ya?

şöyle bişey farkettim, 2 yıl önce oynadığım account ismiyle şu anki account isimleri farklı fakat 2 yıl önceki codemasters'a bağlıymış ve o isimdeki account için password reset istediğimde mailime herhangi birşey gelmiyor. support ticket açtım gerçi de bilmiyorum belki de çok kolay bi çözüm yolu vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

aboov şimdi bi soru sorucam

2 yıl önce Eldar'da karakter açmıştım, hatta turbine puanı kullanarak Rune-Keeper classını açmıştım. çoook uzun zamandır girmiyodum, şu anda girdim karakter yok. belli bi süre sonra silinme durumu mu var ya?

şöyle bişey farkettim, 2 yıl önce oynadığım account ismiyle şu anki account isimleri farklı fakat 2 yıl önceki codemasters'a bağlıymış ve o isimdeki account için password reset istediğimde mailime herhangi birşey gelmiyor. support ticket açtım gerçi de bilmiyorum belki de çok kolay bi çözüm yolu vardır.

geçmiş olsun...
turbine codemasters'tan ne varsa devraldı ve amerika ile avrupa sunucularını birleştirdi, migration denen bu olayı kaçırdıysan accountunda işe yarar bir şey kalmamıştır

ha ama oynarım nedir diyosan laureline bekleriz her türlü desteği sağlarız bize de değişiklik olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...