Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

yetoyum ben ondan sdsf.
tamam yae zaten at veriolar 1 günlük. Yalnız bak gelirim ilgilenmezseniz yıkarım o serverı

kinshipe falan alırsınız takılırız ben zığırtkan gibi bağırırım keptınımla.

yalnız shoutların efektlerı cok komık
guya war cry atıyorum duyan korktum kacıorm sanıcak
captain minstrel arasında kaldım biraz ben, ikiside çok zevkli gibi lan

bu arada rohanım ve atım yok nolcak şimdi napıcam =( at almak kolay dimi hemen tp biriktirip alabiliorz dimi?

nebiçim rohansın demesinler

bide bide,
shire a girmedim ( aslında girdim hemen çıktım ), orayı hobitimle yapmak istiorm. orasıda breeland gibi düşük level dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

250 ya da 500 gümüş lazım tam hatırlamıyorum, bi de 95 tp. tp için başlangıç bölgelerinde kurt örümcek haydut vs kesince zaten çıkıyo deed olarak sağ altta. kaç tane kesince kaç tp puanı alacağını gösteriyo. tp puanı yanında trait falan da kazanıyosun bunları yaparken. nerde başladın?
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

...bu arada rohanım ve atım yok nolcak şimdi napıcam =( at almak kolay dimi hemen tp biriktirip alabiliorz dimi?

nebiçim rohansın demesinler...

rohan varsa zaten rohana girebilecek levela geldiğinde (70-75) zaten otomatikman alacaksın war steedi, ekstra birşey vermene gerek yok

ama onun dışındaki mountlar level 20den sonra quest ile geliyor zaten

ekleme: rohanım derken karakter ekranında yaptığın seçimi kastettiysen onun RP dışında bir esprisi yok yalnız :D
Sosyal ağlarda paylaş

Snowbourn'da çok türk var ama bulabilirseniz. Öyle direk bir Türk guildi yok diye biliyorum.

Türklerin olduğu Symbelmyne bir chat kanalı var. Buraya girerseniz oyundaki diğer türklerle de iletişim kurabilirsiniz ( En azından bu kanalı kullananlarla )

Eski oyuncu değilseniz Rohan Expansion'unu hemen almanıza gerek yok. Rohan'a kadar bayaaaaaaaaaaaaa yolunuz var. O arada ucuzlar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...