Jump to content

jonq

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.506
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

jonq hakkında

 • Rütbe
  jonq

Son profil ziyaretçileri

355 kez ziyaret edildi
 1. jonq

  Beleş oyunlar başlığı!

  watchdogs 1/2 yi ubisoft zaten beleş vermişti daha önce. Bir beklentisi kalmadı demek bu oyundan. Reklam çalışması dedikleri gibi.
 2. jonq

  New World

  Bu oyun onlar için bir DEMO gibi geliyor bana çünkü iş bittiğinde aynı sistemi alıp kılıfını değiştirip LOTR u çıkaracaklar.
 3. jonq

  Topla v0.81a [29ocak15]

  1-2 ay kalmış Ryzen 4000 çıkmasını beklersen iyi edersin. Fiyat/Performans olarak fikirlerin değişebilir. Nvidia 2K serisi şu gün için artık gereksiz bence, 3070 gibi bir GPU nun uygun fiyattan çıkacağını düşünürsek. Valla o dericeket reis, GPU piyasasını domine ederek topladığı paraları bu işe yatırdığını düşününce 10 yıl sürmez derim 🙂
 4. jonq

  Topla v0.81a [29ocak15]

  Önümüzdeki 1 ay içinde NVIDIA 3000 serisi çıkmaya başlayacak. AMD, 8 Ekimde anonsu yapacak ancak ekim-kasım ayında AMD 4000 Serisi desktop işlemcilerin çıkması hali hazırda bekleniyor. Aynı zamanda 28 Ekim'de de AMD 6000 serisi GPU larla ilgili bir duyuruda bulunacak. INTEL tarafında yakın zamanda bir hareket yok. Hali hazırda 10000 serisi işlemcileri bulunmakta. Fiyat/Performans olarak baktığında INTEL zaten net bir tercih olmaktan çıktı artık. Tamamen tercih ve bütçe meselesi.
 5. jonq

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Stokfan yeterli ama sesi rahatsız edebilir diye daha sessiz bir model alabilirsin.
 6. jonq

  Oyun bilgisayarı toplamaca

  Yeni AMD işlemciler ( 4000 serisi ) eylül-ekim gibi gelmesi planlanıyordu. Zira 3500 alıp anakartı B450 seçmen isabet olmuş. 5XX serisi bir anakart alsan da upgrade ederim desen de takacağın en yüksek işlemci 4000 serisinden olacaktı. 5000 serisi AM5 socket ile geleceğinden daha üst seviyeye upgrade edemeyecektiniz. Üst seviye bir ekran kartı için PCI 4.0 iyi olurdu ama zaten 1080p için ideal bir kart seçilmiş. Driverlar için tool kullanmayın. Anakartların kendi toolları var o iş için illa gerekiyorsa. Hayırlı olsun. Güle güle kullan 🙂
 7. jonq

  Topla v0.8 [10mayis12]

  DDR5 geliyor. INTEL de alsan AMD de alsan socketler değişcek. Ne kadar ileriye yönelik alabilirsin ki. En fazla 2-3 sene gibi görünüyor şu an. Yani 2 sene sora yine upgrade etsen yine anakart/ram değişeceksin.
 8. jonq

  New World

  Oyunun optimizasyonu iyiydi. Combat sistemi mekanikler felan oturmuştu. UI yi ilk başta biraz yadırgamıştım ama alışınca gayet rahat olduğunu söyleyebilirim. Ufak tefek bazı detaylar vardı takıldığım ama onlarda düzeltilir öyle büyütülecek bir sorun yoktu. PVP yapmadım, end game i görecek kadar oynamadım ama bana gayet sorunsuz gelmişti. İlginç olmuş ertelemeleri. iki haftada bir 10gb patch çıkarıyorlar üşendim artık indirmeye.
 9. jonq

  Legends of Aria (Shards Online)

  168 players right now 286 24-hour player peak evet olmamış.
 10. jonq

  Legends of Aria (Shards Online)

  7 Temmuz 2020 102 players right now 119 24-hour player peak bakalım ne olacak EA dan çıkınca.
 11. jonq

  Sea of Thieves

  Şu oyun yüzünden o gamebar ı aktif etmek zorunda kaldım. Çok uyuz oldum MS ye 🙂 Şimdi oyunda progress yok diyoruz da karakter için yok. Reputation kastığımız 8 ayrı trading company var. Bu company levelleri arttıkça verdikleri görevlerde zorlaşıyor. Misal "Gold Hoarders" ilk leveller de basit maplerle ilerlerken ileri ki seviyelerde tek görevde 3-4 adımlık hazine avcılığına dönüyor. Ayrıca birde emissary bayrağı da açtınız mı topladığınız hazinelere extra bonus alıyorsunuz. Grade5 e ulaştığınız da ise o emissary e özel görevler açılıyor. Tall Tales görevleri var. Bunlar diğer görevlere göre daha uğraştırıcı ve uzun sürüyor. Commandation ve bazı özel kozmetikler dışında bit getirisi yok ama hikayesi var sonuçta 🙂 Adadaki görev aldığımız 3 trading company i level 50 yaptığınız da legendary pirate olup Athena hideout u açıyorsunuz ve athena company e görevler yapmaya başlıyorsunuz. Ona göre de legendary kozmetikler geliyor. Kısaca para kazanmak için bir sürü yol var. Parayı harcayacak da bir sürü kozmetik var 🙂
 12. jonq

  Sea of Thieves

  reputation dışında progress yok ki oyunda. Stat yok, Skill yok, item yok. kosmetik için kasıyoruz. O da bizi şuna götürüyor. Gir, aksiyon yap, çık. Sürekli oynanacak bir oyun değil çabuk bayar ama arkadaşlarla baya eğlenceli, hakkını yemeyelim.
 13. jonq

  Sea of Thieves

  Steam Release Geldi. Fiyatı 61TL olarak görünüyor şu an ama sanki her an değişecekmiş gibi hissediyorum. https://store.steampowered.com/app/1172620/Sea_of_Thieves/
 14. jonq

  Beleş oyunlar başlığı!

  Xenus'un link çalışmıyor. Alın buradan girin 🙂 BundleFest 2020 Pick & Win contest
 15. jonq

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  Assasin Creed Odyssey'i alıp Uplay'e ekledikten sonra oyunu açarken Epic Launcher ı açma zorunluluğu var mı? Alan oldu mu oyunu ?
×
×
 • Yeni Oluştur...