Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

warlock demişsin ama sanırım warden demek istedin, warden gördüğüm kadarıyla oynaması biraz uzmanlık isteyen (RK da öyle) bir sınıf, zaten karakter yaratma ekranında kabaca açıklamaları okursan advanced class olarak geçer bunlar, hakkını verebilirsen warden da PVE'de çok yetenekli ve eğlenceli bir sınıf...

pvp'yi zerg dışında adrenalin+eğlence için yapabileceğin tek sınıf var o da burglar :) (monster play/creep tarafında da warg)

çünkü solo takılıp, stealth olduğun için rahatça dolaşıp (tabi 3-5 warg birlikte geziniyosa direk log out :p) solo veya ikili yakaladıklarını kesip uzayabileceğin bir sınıf

ben de sırf bu yüzden yine burgları olan kuzenle takılmak amacıyla açmıştım burgları, çok da eğlendik bir ara, ama dediğim gibi wargların stealth için "track" gibi bir ilacı olunca ve birden fazla warg gurupça takılıyosa hiç şansın kalmıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam pvpde creep-freep sınıfları karşılığında bir denge yok da yani pvp'ye getirdikleri her yenilik zaten freep tarafında basan güç farkını iyice o yöne itiyor. Sen adamlara denge diyosun; adamlar sana raid tanklayabilen warden veriyor. Ki raid tanklayan warden grupları hayal değil gerçek idi ben oyunu bırakmadan önce. 1 tane warden gördüm mü direk yolumu değiştiriyodum; çünkü öldürmek kelimenin tam anlamıyla imkansız. Üstüne adamlar 6 kişilik gruplar halinde creep raidinin arasına dalıp bi 5 dakka falan ayakta kalıyodu.

Tüm bunları geçtim adamların artık dinleri imanları storedan gelecek para oldu. Moria Expansion packini storedan aldığımda indirimle beraber yaklaşık 1500 turbine point vermiştim ki içinde warden/runekeeper sınıfı, tüm moria haritası ve dungeonları vardı. Şimdi beyefendiler bir expansion pack satıyor; ama dungeonları ilerde daha fazla paraya satmak için expansionın içine koymuyorlar. 3000 tp'ye kıçı kırık bir harita, 4000 tp'ye de dungeonlarını alıyosun falan(Preorder yaparsan hepsi elinde o ayrı =)).Üstüne store'da hiç bir zaman oyunda elde edemeyeceğiniz bir şey satmayacğaız demelerinin üstünden çok vakit geçmeden, 100lerce oyun içinde elde edemeyeceğin şey koydular store'a ki kimilerine gerçekten ihtiyacın var(kosmetik eşyalar değil kastım).

Bir de tamam iyi güzel oyun PVE oyunu falan desek, Rise of Isengard'dan beri adamlar expansionla sadece harita satıyor. Dungeonları expansionın çıkışından 1-2 ay sonrasında falan aktif ediyorlar. Hadi diyosun en iyi durumda açacaklar dungeonları; ama Rise of Isengard'la gelen Saruman raid'i 2 hafta boyunca bug yüzünden yapılamadı kimse de bir hotfix atamadı koca raid'e. Bu raid'i de geç Draigoch raid'i 6 ay boyunca random bir şekilde buglanıp durdu. Belki sorun hala devam ediyordur; ama işin özeti sen raid'i yapıyorsun ve bir süre sonra boss beyin ölümü yaşıyor ve sen progress sağlayamıyorsun. Harcadığın vakte yanıyorsun falan. Adamlar her patchte bu sefer düzelttik diyodu, ama hiç bir şey düzelmiyodu.

Şu oyunu 1,5 sene falan oynadım. Baya seve seve oynadım da Turbine'ın iyi bir şirketten nasıl evil bir şirkete dönüştüğünü o 1,5 senede gördüm direk. Artık adamların yaptıkları şeyler o kadar itici hale geldi ki bir gün ansızın bastım uninstall tuşuna. Onlardan sonra GW2 ve Arenanet melek gibin kalıyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
küçük büyük ne kadar karakteriniz varsa sadece o gift bag için girip 1 quest yapın yeter, level 85 sembol düşme ihtimali var 4-5 kişi post etti şimdiye kadar globalde

gerçi düşük levellara da aynı havuzdan mı veriyo hediyeyi ondan emin değilim ama altı üstü 1 quest sonuçta şansı zorlamak lazım :)

çıkan sembol de account bound olduğu için başka karakterinizde de kullanabiliyosunuz bu arada...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...