Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

sub'lu oynayacağını varsayıyorum, quad pack al. steam'de çok güzel deal. son pakede kadar götürür seni bikaç ay, oynama sürene göre. tp kasmak zor değil. ne yapacağını biliyosan daha ne olduğunu anlamadan bakıyosun 100-150 geliyo bi günde. merge geldi ayrıca sıra sıra transfer ediliyor serverlar. laurelin'de başla. evernight ile laurelin kalacak eu serveri. diğerlerinde hiç başlama kapanacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

us-us ve eu-eu şeklinde olacak. eu-en iki server kalıyo. laurelin ile evernight. snowbourn'un tranfser olması süpriz oldu baya. rp'cilerden korkuyo millet. evernight'a kaçıyo bi kısmı. laurelin zaten çok kalabalık. transferle quest sırası bile gelmez. rp serveri güzel oldu alt açtım orada ben de. transfer açılınca beorning'imi taşicam.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam Herkese,

Accountu oyunu indirip aktif hale getirdim tekrar. Laurelin'de oynuyorum lvl 65 champion'um varmış hatta. Tabi bu kadar süre aradan sonra ben oyuna, oyun da bana bakıyor o yüzden yeniden karakter kasacağım, bir arkadaşım da bana katılacak. Sıkılmasın diye yanına healer (minstrel) açayım diyorum. Görüşleriniz var mı oyun ile ilgili? Şunu şöyle yaparsan daha iyi olur, işte leveling, traitler vb. konusunda? Aktif olarak oynayanlardan yardım rica ediyorum.

Laurelin'deyim oynayan var ise seve seve eşlik etmeyi isteriz levellar uygun yerlere geldikten sonra.

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Şimdiki Lotro dan farklı bir MMO yapılıyor Amazon tarafından. Daha ne şekilde olacağı tam belli değil ama dizi ile beraber güzel hype olur.

Lotro'da Moria dan sonra çıkan expansionlar çok kötü/boş idi. 

jonq tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz settinglerde istedigim tek birsey var: Gerek Star Wars olsun gerek Middle Earth, yarin obur gun ASOIAF filan..

Gercekten su filmlerin ve populer timeline'in disinda yapilsin su oyunlar. Amazon'un dizisi bu acidan mukemmel mesela, KOTOR da bu yuzden basarili oldu. Altta yatan evren zaten yeterince detayli ve bircok seye acik iken bu settingi farkli zaman dilimlerinde kullanmalarini cok isterim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

bugünden 30 nisan'a kadar tüm bölgeler, insancelar ve questler ücretsiz, ek paketler de dahil.

ilgilenen başlamak isteyen ya da dönmek isteyen varsa duyrulur (laurelin'de oynayan varsa aktif ses edebilir).

korona virüs güzelliğiymiş dsab.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...