Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Bu oyunun betasında oynamıştım TR fan sitesi falan vardı hatta ordan gaza geldiydik, sonra yine gaza gelip İngiltereden sipariş ettik geldi falan ama 1-2 ay oynayıp bıraktıydım sonra, hayat boyu üyelik vardı 150-200 avroydu galiba lol kaç sene olmuş

200 dolara mı ne almıştım ben de, sadece genişleme paketlerine ödeyerek oynuyorum betadan beri :)

Bi ara sattılar öyle sonra kaldırdılar o seçeneği, şimdi çok insan var lifetime almadığına pişman olan...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
buna başlıyorum da bir iki sorum var.

Neleri satın almak lazım, yani vip üyelik yıllık 99 USD şuan alsam işe yarar mı. Almadan oynanır mı?

expansion packlerden hangisi olmazsa olmaz

bir de turbine points gibi bişi var oyuna kozmetik dşında çok etkileri var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
laurelin de devam edıorm
lvl 15im hehe
lvl 20 nın uzerınde takılmaya cok nıyetım yokta

server boş be abi

http://lotroaltfinder.net/stats-laurelin

az insan var gibi benim levelımda.

şöle 0-30 level arası en kalabalık server neresı? oraya transfer edeyım karakterı olmadı

bide karakter transfer fee ne kadar

eski serverım baya iimiş ya :/
http://lotroaltfinder.net/stats-dwarrowdelf

pff şimdi 15 levelı tekrar oynamak var çok pahalıymış server geçişi
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim naptın ya ver ben sana bi günde 15 yapıp verim geri :)
O kadar büyütme yaparsın yine sıfırdan ama laurelin yüksek levelarda iyidir oyuncu sayısı açısından. Düşük levelda sıkıntı çekebilirsin, level cape ulaşmayı düşünmüyosan işin zor.

Ayrıca ille düşük level takılacam demiyosan boşver milleti solo takıl ilerde adam bulursun. Ben sonradan açtığım Burglar karakter ile level 75e kadar tek bir guruba girmemiştim, gurup questlerini atlamıştım direkt :) Sadece epiclerde solo yapılamayanlar kalmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok oynayamıyorum ki,
böle mekan lore göreyim yetio.
shire ı çok sevdim, açtım bütün grafikleri felan.

derdim işte bronze metal giyebileyim (cunku onu yapabiliorm ) e bide atım olsun
ondan 20 yi görürüm hehe.
tabi player olmayınca sıkıcı, darrowda baştan başlıcam belki başka ırk açarım.

görev yapmaca olayını çok sevmiorm.
bide oyunun başında - artık butun mmolarda moda ya o - harala gurele aksıyona dalıyor hıc hosuma gıtmıo =(
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
bu ibneler benden 9 aydır sub parası çekiyorlarmış, babamın adına ek kart olduğu için ekstre gelmiyor ve kontrol edemediğimden de mal gibi ödüyormuşum.

Hesabımın üstüne borç gelince ekstreyi sonunda kontrol ettim. Hatırlamadığım harcama yüzündenmiş ama 30TL'lik WBGAMES'i görünce ne oluyor dedim...

Mail attım da bir şey beklemiyorum. Cancel etmiştim zamanında ama olmamış. Şimdi ettim mesela mail geldi, eski maillere baktım hiç iptal maili yok. Sildim mi yoksa gelmedi mi yoksa ben mi ettiğimi sanmıyorum hiç bilmiyorum.

Havaya 250TL atmışım bilmeden ... pff
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...