Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig [18/19]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Komple kaldırsınlar sınır mınır olmasın, zaten para da kalmadı kimsede bi bok alamazlar, alsalar bile maaş ödeyemezler, lan Club Grown kotasını doldurmak için 34 yaşında adamlar kadroda tutuluyor genç yetiştirme neymiş abi  sadfgd. Hem Bein düdüğü çalan taraf o istemez zaten bunu. He illa göte göt olacaksa, kuralı ilk çıktığı şeklinde uygulasalar yeter de artar.

Sosyal ağlarda paylaş

karşı çıkan taraftarlar sadece taraftarlar abi, 3 büyükler bunu net destekliyordur bence.

sınırsız yabancı 3-4 sene daha devam etse 2-3 anadolu kulübü kafa kafaya gelirdi büyüklerle, makas çok daraldı artık. fb kümede kalmaya çalışıyor ligin başından beri, bjk ikinci yarının ortasında havlu attı, gs'nin de şansı çok az artık. yabancı sınırı geldiği an anadolu takımlarının türk futbolcu kalitesi amatör lige düşüyor, sonra gelsin seri galibiyetler. yerli topçu kontratlarını da tl üzerinden zorlayıp bir şekilde tavan falan çekerler tamam işte. bu ekonomide 7-8m eur'lar istese de kimse veremez artık.

fb vasat yerlileri aldı zaten onlarla takılır orta sıralarda, bjk gg burak bırakana kadar çok sarsılmaz gençleri hiç fena değil iyi gurbetçi bulabiliyor en azından, ts altyapı nedeniyle en şanslısı, gs yerlileri tam anlamıyla dümdüz çöp ama araplara satacak 3-4 topçuları var, 20m eur gelse gelir de alacak türk yok, avrupa'dan geri getirebilirse onları alacaklar işte

6+2+2 olmaz zaten onun son ikisi tam saçmalık ama 8+2 ya da 8+4 gibi bir şeye çekerler gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben para verip izlemiyorum. Üyelik almadığım gibi tek maçları almaya bile kasmyorum. Hatta 1 ay sonraki fb-gs maçına bile kahveye gideyim diyorum, sonra bi üşengeçlik alıp götürüyor beni. Şu manzaraya rağmen fenerin 36 bin, Trabzonun 27 bin seyirci ortalaması tutturmasına şaşırıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Güle güle göztepem. erzurum maçı ile birlikte benim hiç bir umudum kalmadı. zaten akhisar ve erzurumu kendi sahanda yenemiyorsan süperlig te kalmanın pek bir anlamı yok. artık butik stadımızın açılışını PTT liginde yaparız.Mehmet sepil de takımı araplara satar baskıdan kurtulur.

smyrnas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sahipli takım olmasına hiç bir zaman bir şey demedim. Hatta destekliyorum. Sahipli takım>>>>Dernek statüsündeki takım. Keşke Türkiye'deki tüm takımlar sahipli olsa. Başkanlar borç takıp kaçmasa... Mehmet Sepil'in başarılı ya da başarısız olmasından bağımsız olarak destekliyorum sahipli takımlığı.

Ben Aliağa'yı satın almanızı şeettiriyorum. İzmir'de yaşarken Göztepe ve Altay maçlarına arada giderdim. (Çoğunlukla Altay'a giderdim. Daha ucuzdu) Ama artık Göztepe yerine İzmir'den herhangi bir takım gelsin ben mutlu olurum. Apaçi Buca da buna dahil.  

Küme düşerlerse sevineceğim 2 takım var. Ankaragücü 1, Göztepe 2. 

Sosyal ağlarda paylaş

Sahipli takımın kötülüğü de işte sahip manyak olunca her şey tepetaklak olabiliyor sakdjf

Geçen sene ne kadar müthiş geçmiş o kadroya göre, ne güzel işler yapmışsın. Yaptığın ilk iş medyadaki söylentiler yüzünden gaza gelip Tamer hocayı güle güle dedirtmek oluyor. Sonra 3 senedir yaptığın disiplin, güzel transfer sistemini bozup saçma sapan adamlara para döküyorsun.

Sonra pişman olup hocanı geri getirip, döndür bizi eskiye diyorsun ama olmuyor işte. Güle güle yani Göztepe düşmeyi en çok hak eden takım şuan Akhisar ile birlikte. 

Geçen sene olsa çok üzülürdüm de şuan bir gram üzüntüm yok. Toparlanıp gelirler yine birkaç seneye, kafa yapıları da değişir inş. 

Sosyal ağlarda paylaş

22 saat önce, Aceace dedi ki:

Ben Aliağa'yı satın almanızı şeettiriyorum. İzmir'de yaşarken Göztepe ve Altay maçlarına arada giderdim. (Çoğunlukla Altay'a giderdim. Daha ucuzdu) Ama artık Göztepe yerine İzmir'den herhangi bir takım gelsin ben mutlu olurum. Apaçi Buca da buna dahil.  

Küme düşerlerse sevineceğim 2 takım var. Ankaragücü 1, Göztepe 2. 

ya o oldu bitti artık. o olayda taraftarın içine pek sinmedi tabi ama yapacak bir şey yok. 100 senelik klübü tutmayı bırakmaz insan.şahsen bırakmadım bırakmayıda düşünmüyorum. göztepenin kemikleşmiş taraftar toplulugunun yanısıra giderek artan nesilden nesile geçen bir taraftar topluluguda var. bunun eşi benzeri pek yok türkiyede . göztepe dahil 3-5 klüple sınırlı.  bu sebeple tutun abi . ne olursa olsun kendi şehrinizin mahallenizin takımını tutun. ankaragücü, göztepe,bursa, eskişehir,sakarya ,adanalı kardeşler vs..

mesela karşıyaka. amatöre düşmemek için çırpınıyordu. herhalde kurtuldu bu durumdan ama 3.ligteler sonuçta ve maddi durumları tamamen batma noktasında. ksk bile olsa ben üzülüyorum.

küme düşmesinden, başarısız olmasından zevk alacagım takımlar başakşehir gibi takımlar . taraftar yapısı gerici olan bazı anadolu takımları. 

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, smyrnas dedi ki:

ne olursa olsun kendi şehrinizin mahallenizin takımını tutun. ankaragücü, göztepe,bursa, eskişehir,sakarya ,adanalı kardeşler vs..

Samsunluyum. Samsunspor'u destekleyeceğime futbol izlemeyi bırakırım. Sarıyer - Sakarya maçına gittim. Büyük bir zevkle Sarıyer'i destekledim. Babam "Ne biçim hayın çıktın. Hem Galatasaraylısın, hem de Sarıyerli. Hayın evlat" dedi.

Bu gidişle bu sene Samsun ptt'ye çıkamaz da Sarıyer çıkarsa babam beni evlatlıktan reddedecek. Gerçi işimiz zor görünüyor. Kendi sahamızda gidip Bayrampaşa'ya yenilmeseydik zirvedeydik şimdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Elazığ'ı tutmaktan yıldım, bu sene ilk defa izlemeyi bıraktım zaten kepenk vurmaya gidiyorlar. Küme düşersek bu sene dönme ihtimali daha yok. 

Abartısız 5 yıldır falan ikinci ligin en iyi yabancısından 2-3 tanesi hep Elazığ'da oluyor. Bir şekilde müthiş scouting yapıyoruz bala göte falanda olsa ve iyi verim alıyoruz, hep playoff kovalıyoruz ama hiçbir şekilde paraları ödenmediği için free kaçıyorlar ve başka takımlarda akıyorlar. 

Bana abartısız 6-7 yıldır Elazığ kimseye maaş ödemiyormuş gibi geliyor artık, o kadar çok iyi adam kaçtı ki maaşsızlıktan işte bu devre arası 13 kişi sözleşmesini fesh edip gitti de bu topalları bulup bir gecede 11-12 imza attırıp son bi şans denemeye çalıştılar. 

Düşsünlerde bitsinler artık. Anadolu'daki efsane diye nitelendirilen kulüplerin %70'inin falan batıp yok olması gerek yoksa futbol oralarda bir gram ilerleyemez. 

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...