Jump to content

Alfred

=o=
 • Mesaj sayısı

  738
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Alfred hakkında

 • Rütbe
  Alfred

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Çok pis geliyoruz yaz *3 şampiyonluk GS'ye.
 2. Alfred

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Yane cumhur divan arsa hediye üçgeninde bencede çok fazla türk futbolundan söz etmemek gerekir.
 3. Alfred

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Yazık ya beşiktaşlılara.
 4. Bence PSG PSG gibi oynadı adamlar tüm maçlarında 1 2 gole yatıyorlar. Öyle önüne gelene 5 -6 atıp geçmiyor. İstedikleri zaman geldiler, pozisyon vermediler, istedikleri zaman attılar? PSG nin daha nasıl olmasını istiyorsunuz anlamadım. Öbür taraftan 1 forvetimiz vardı uzun süre yedeğmiz yok diye forvetsiz mi oynasaydık 2 forvetin var kadro 2 forveti kaldırıyorsa devam edeceksin. Falcao yerine dönem dönem Babel, Adem ile forvetleri dinlendirirsin. Sakatlık durumunda 4 1 3 1 dönersin veya gene Babel, Adem ile devam edersin 4 4 2 ne. Ama bu takımla tek forvet olmuyor! Forvetsiz dönemden mi alışkanlık veya hızlı kanat alışkanlığımı bilemiyorum takım bu şekilde devam ederse hiçbir forvet başarılı olmayacak bizde.
 5. Biraz eski kafalı olacak ama gayet klasik diamond 4 4 2 oynar bu takım. Yada hafif modifiyeli 4 1 2 1. Nzonzi - Babel - Feguli - Seri - andone - Falcao. Yada dünkü 3 5 2 denemesi de fena değil di 2000 li yıllara dönüş 😄 .
 6. Oyun fenda değil ama bence Feguli, yada babel değil olay Belhanda'da 1 tek pozitif pozisyonu yok adamın 90 dakika.
 7. Alfred

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Oy birliği :D. O kadar kişi içinde 1 muhalefet birle yok. Fenerasyon tamamlanmış.
 8. Umarım döner, yoksa naga ile mariano böyle oynarsa problem.
 9. Alfred

  Discord forumu öldürüyor mu?

  allah korusun 😄
 10. Genelde sinirlenmem böyle maçlara ama bu sefer çok sinirlendim. Daha takıma uyum sağlayamamış bu kadar oyuncu varken neyin rotasyonu arkadaş? Bırak falcao as takımla oynasın alışsın neler yapabileceğimizi görelim. Ve şu yabancıları görünce Linesi biçtiğimize inanamıyorum, yazık oldu adama.
 11. Alfred

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Madalyasız olduğuma bakma :P, Ben kimmiyim ;D, forumu sevdiğim için bu nicki 2005 yılından beri bir önceki nickimi pepelek/paticik dönüşümde kaybettiğim için 2003 yılından beri üye olan bir şahısım. Okumayı yazmadan daha çok sevdiğim için genelde okumayı tercih eden biriyim. Ancak son dönem yıllık mesaj yazma kotamı :), az buçuk foruma hareketlilik olsun diye doldurduğumdan biraz asabiyim.
 12. Alfred

  Şahsiyet (2018) - puhutv

  Çok güzel dizi, bence bu bile başarı şimdilik umarım alır.
 13. Alfred

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Forumun temel olarak! *Yeni gelene saygı/sevgisi yok! *Belirli gruplar var, kendi arkadaş çevresini kortarmak için daha tartışmanın başını okumadan linç politikası güdüyor. -Üsteki 2 sebepten madalyasız üyemiz yok! Bakın son forum mesajlarına. *Reklamları önlememiz gerekiyor. *Ya sev ya terket "mod" undan çıkalım lütfen :). *Merhaba tanışma forumuna sıkı kurallar koyalim, merhaba diyeni biçiyoruz yada abazan forum mesajı atıyoruz. Hepsi espiri çok iyi biliyoruz ama herkes aynı şeyi bilebilir mi?
 14. Alfred

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Abi kusura bakmada o gözle bakınca zıcıyoruz zaten, sen modsun! Gitmesi daha hayırlıdır ne demek. Kala kala 5 kişi konuşuruz bu kafayla.
×
×
 • Yeni Oluştur...