Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

bu tarz oyunlarda seviyenin çok altında olup sadece satmak için inventory'de yer kaplayan item işine uyuz oluyorum. item drop oranı azalıp kalite artsa daha iyi olacak. yani çer çöp yerine gem, coin vs daha fazla düşsün. item düşünce bi heyecan yapalım. sadece legendary vs renklere göre yerden alınca da yerlerde gereksiz karmaşa oluyor fln. 

df tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bi haber gordum de sonra kaybettim, rtx 40 serisi alana diablo 4 hediye diye. Niyetim de vardi zaten de nereler yapiyo bu kampanyayi acaba bile goren var mi

https://www.gamegaraj.com/kotuluge-karsi-cikin/

İnno3d 4070 olabilir gibi aslinda da sanki kartin ustune oyunun fiyatini eklemisler gibi gozukuyor cjcjck

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

df, 13.05.2023 16:47 tarihinde dedi ki:

bu tarz oyunlarda seviyenin çok altında olup sadece satmak için inventory'de yer kaplayan item işine uyuz oluyorum. item drop oranı azalıp kalite artsa daha iyi olacak. yani çer çöp yerine gem, coin vs daha fazla düşsün. item düşünce bi heyecan yapalım. sadece legendary vs renklere göre yerden alınca da yerlerde gereksiz karmaşa oluyor fln. 

ya o belli olmuyor abi mesela d2 de mavi yüzükler fantastik çıkabiliyor. ya da sarı itemlar baya iyi olabiliyorlar

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 13.05.2023 23:32 tarihinde dedi ki:

Bi haber gordum de sonra kaybettim, rtx 40 serisi alana diablo 4 hediye diye. Niyetim de vardi zaten de nereler yapiyo bu kampanyayi acaba bile goren var mi

https://www.gamegaraj.com/kotuluge-karsi-cikin/

İnno3d 4070 olabilir gibi aslinda da sanki kartin ustune oyunun fiyatini eklemisler gibi gozukuyor cjcjck

ben bunu aldım ya dsfg

sanki ilk baktığımda fiyatı 17.5 18 civarıydı da şimdi 16.5'a görünce yine dedim BAS

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...