Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Türkiye

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Olm yalan onlar ya of

Az gosteriyo stogu ki kekler hemen alsin diye.

Otelcilikte de boyle, SON IKI ODA KALDI !

Yemeyin artik su trickleri , sene 2018

tabi ki yalan.

SINIRLI SAYIDA
SINIRLI ZAMAN, İNDİRİMDE SON 24 SAAT (indirim döngüsünde aynı ürünler 2-3 hafta sonra tekrar indirime girecek)

he ama şey olabilir tabi gerçekten ucuzdur ilk açıldığında amazon bazı şeyler, %20-30, sonra akıllanıp fiyatı arttırırlar falan, o ayrı. benim dediğim şey hepsiburada falan için geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu 2 kere bozcaada'da yaşadım.

ETS üstünden aldım otele gittim adam keşke direkt bize gelseydiniz daha ucuza verirdik dedi.

sonraki sene adada başka otele netten fiyat bakıp gittim, 2 katı fiyatını verdi sdsafa
dedim nette böyle böyle, asla olmaz o fiyattan veremem acentayı arıyorum hata vardır dedi, çat cep telefonundan rezervasyonu yaptım kaldım otelde sdsafaf
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben bunu 2 kere bozcaada'da yaşadım.

ETS üstünden aldım otele gittim adam keşke direkt bize gelseydiniz daha ucuza verirdik dedi.

sonraki sene adada başka otele netten fiyat bakıp gittim, 2 katı fiyatını verdi sdsafa
dedim nette böyle böyle, asla olmaz o fiyattan veremem acentayı arıyorum hata vardır dedi, çat cep telefonundan rezervasyonu yaptım kaldım otelde sdsafaf

tam srfszlr bana da bidahaki gelisinde bana mesaj at dedi whatsubunu verdi bi airbnb hostu booking.com'dan yapmistim o sefer

bidaha gittigimde mesaj attim cok daha yuksek fiyat soyledi
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon Türkiyenin müşteri hizmetlerinin normal amazonla alakası olmadığını ilk siparişte anlamış bulundum. Scrikss kalem aldım kargo ucretsizdi, kirtasiyede arayacağıma burdan alayım dedim. Sonuc:siparişi iptal etmişler, dilerseniz yeniden sipariş verebilirsiniz diye mesaj atmışlar, tek farkla. Kargoyuda ödeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...