Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saç Ekimi

Grego

Öne çıkan mesajlar

benim saçlar çok iyi açıkçası  genetik işte yoksa krem sürmüşlüğüm yok😄 40 yaşına geliyorum sıkıntı yok ama millet deli gibi prp yaptır çok üzüleceksin deyip duruyor ufaktan alındaki dipelr açıldı ben de hiç çekemem böyle çileler bi faydası da yok gibi duruyor 

Bir de bir olay daha gördüm bulamadım şimdi milyonlarca kök hücre enjekte ediyorar 

Sosyal ağlarda paylaş

O kök hücre olayı geldi mi ya? Bizim kel arkadaş yıllardır kafa ütülüyodu "şimdi çok açık tutmaz şu anki ekim, kök hücre bekliyorum o gelsin öyle ektirecem" diye. Söyliyim de sevinsin adam.

Var olan saç hücrelerini aktararak sınırlı sayıda ekim yapmak yerine kök hücreden c/p saç hücresi spamleyip istedikleri miktarda ekiyolarmış, böylece alan ne kadar geniş olursa olsun kapatıyomuş.

Sosyal ağlarda paylaş

reyou, 09.07.2024 18:47 tarihinde dedi ki:

Kafaya sac ektirmek yerine, vucudu kellige sekillendirmek lazim. Tak bir texan sapkasi, birak azcik sakal, zayifla, jason statham gibi dolan iste. 

Burada kafa şekli önemli ya. Koca kafaysan veya hele kafa yamuksa kaçar olmuyo.

Hamilton protez kullanıyo gibi geldi bana fotodan.

Sosyal ağlarda paylaş

Aiko, 01.07.2024 16:39 tarihinde dedi ki:

@Trias @Korax @Darqainu @Black-ice son durumlarınız nedir merak ettim?

iyi benim bi sıkıntı yok. 10 sene oludu zaten ektireli. benim farklıydı biraz ama sadece alna ektirdim gibi ben böyle bütün kafaya fln değil açılan yerlere. o yüzden çok gür yoğun oldu. ama ona rağmen ekim sonuçta kendi saçın gibi değil.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim de iyi, memnunum, 6. sene bitti. Blekaysin aksine benim tepe ve öne ekilmisti. Suanki hali ekilmemis halinden (hala) cok daha iyi, ama tabiki 20 yasindaki gibi saclar cilginca gür degil, ekim neticede. Sonuc kisiden kisiye inanilmaz degisebiliyo, sac yapisidir, kelligin cesididir bunyedir vs.   

Korax tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

reyou, 09.07.2024 18:47 tarihinde dedi ki:

Kafaya sac ektirmek yerine, vucudu kellige sekillendirmek lazim. Tak bir texan sapkasi, birak azcik sakal, zayifla, jason statham gibi dolan iste. 

olay kafa şekli burada, büyük ve arkası çıkıntılı kafalar 10 numara şekil oluyor saçlıdan daha klas. kafa küçükse ve arkası düzse skandal oluyor sdfsdf. şu olay yani.

2633326_o8e19.jpg

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...