Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızıma ne öğreteyim ?

knockout

Öne çıkan mesajlar

aklımdan çok şey geçiyor, sanat bilim sinema falan diyorum; ama sonra yaşadığım ülke aklıma geliyor.

allah kolaylık versin diyorum sadece. dediklerimden birini yaparsan ya ilerde sana dümdüz gider ya da teşekkür eder, %50 için kumar oynamak istemiyorum.

bir şekilde türkiye'den yollamaya bak diyebilirim. 2-3 dil bilsin en azından. en güzeli bu olur bence. dilden sonra herhangi bir meslek ya da sanat gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı yaşta benimde kızım var. önceliğim doğa ve hayvan sevgisi. çanakkale bunlar için çok ideal bir yer. henüz yaşı küçük ama zamanla zorluk seviyesini arttırarak orman yürüyüşü, yüzme, kampçılık, atıcılık, balıkçılık, doğada bisiklet sürmek gibi aktivitelere devam ettirmeyi düşünüyorum. istiyorum ki bizim nereden geldiğimizi bilsin, ateşi, yaban hayvanlarını, ağaçları, mantarları, yosunları, böcekleri tanısın. zaten çocuklar doğaya bayılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

knockout said:

GERGE said:

Kola icmesin, cips yemesin ama sut disleri dokulmeden bir jelibonun tadini cikarsin be abicim =)

biraz aklı başına gelince öyle böyle yiyecekler. ne kadar geç o kadar iyi diye düşünüyorum (:P)

baya zor ya yasaklama, biz olabildiğince rahat bırakıyoruz. herşeyi görüyor deniyor denemek istiyor. camış yetiştirmiyoruz sonuçta tv'de görüyor parkta görüyor evde görüyor hiç olmadı bakkala giderken yolda görüyor da görüyor bişeyleri.

cocuk büyütmek resmen çile işte bi şekilde sokakta evde sigara içen birilerini görüo tv'den yada aha hal bu:

http://i65.tinypic.com/28m1edu.jpg

ki ben sigara içmiyorum misal hiç bi şekilde.

direk stres sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

moğolluk var.

kızın sırtında eşşek kadar mor leke vardı ilk doğduğunda sonra silindi kendiliğinden moğol(mongol)lekesiymiş sdfs ilk görünce aklımız çıkmıştı ya

başka bildiğim bişi yok çekiklikten.

http://www.ilkanne.com/Photo/Articles/Mogol-Lekesi-Nedir_6c939.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

5 sayfayı okumadım, sadece ilk mesaja baktım şunu diyim.

hiç bir şeye yönlendirme, sadece mümkün olduğunda çabuk yabancı dil öğrenmesini sağla.

vizyonunu açık tut, önünde engel olma gerisi kendiliğinden gelişir.

"aman oğlum topçu olsun", "aman kızım balerin olsun", "aman kızım keman çalsın" diye zorlamaların sonu genelde dümdüz insan olarak bitiyor.

bir şeye ilgili varsa ona yönelmek isteyecektir zaten, yabancı dili sonuna kadar zorla kalanını kendi tercih etsin destekle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...