Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BFA Faction

Fin

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

https://78.media.tumblr.com/e4ef134785e8befd1c79b488ce01b238/tumblr_oyvh2yBzB11vmjer3o3_500.gif

Alliance ta şöyle karizması olan bir tane adam kalmadı şu an :)

@Fin ABi pve yapıcaksan hani m+ bile olsa Alliance pişmanlıktır söyleyim.

Aliance bırak, hayatı bırakma asdasdasdasdasd :D
Sosyal ağlarda paylaş

high elf ile blood elf arasında çok büyük farklar yok zaten ondan oyuna eklemiyoruz bir mantığı yok diyorlar.

Windrunner ların hepsi silvermoondan çıkma, high elfler. Arthas bunları kesip biçip sunwell in içine edince yeni oluşumda blood elf adını alıyorlar.

Sylvanas da Arthas ı w3 boyunca uyuz etmesinin bedelini banshee olarak ödüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Ben bu Sylvanası Undecity de bildiğin Night elf diye hatırlıyorum,
Sonradan blood elf oldu bu karı, nasıl oldu ise.
Hatta ilk RTS Warcraft serilerinde bu High elf filan diye geçmiyormu idi ?

Ama ne bilem, bu Sylvanas sanki Horde warchiefi olmamış gibi ya.

Yok mu idi başkası ?

Sylvanas Night Elf felan değildi, baştan beri Undead haline gelen High Elf'ti.

o senin Night Elf diye hatırladığın dönem de, özel skin kullanılmadığı ve kolaya kaçıldığı Vanilla dönemiydi. Sonradan özel skin verdiler.

Sonradan Blood Elf felan da olmadı, High Elf olarak ölen biri nasıl geri Blood Elf olsun :D High Elf ile Blood Elf birbirine benzediği için karıştırıyorsun onu da.

Şu alttaki video faydalı olur

https://www.youtube.com/watch?v=BqAWAhMECys

ha, ben de Sylvanas'ı oldum olası sevmem de, yeni ek paketin videosunda Horde'a yakışır bir lider olduğunu çıkartıp masaya vurarak göstermiş
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ha, ben de Sylvanas'ı oldum olası sevmem de, yeni ek paketin videosunda Horde'a yakışır bir lider olduğunu çıkartıp masaya vurarak göstermiş

yup
köşeye sıkıştı baktı şehri elden gidiyo, for the horde diye gazladı öne sürdü peonları. akılsız hayvan sürüsüne yakışır bir lider (tu)

undercity alliance'ın eline geçince kim bilir diplerinden neler çıkıcak. üzerinde deney yapıcak insan kalmayınca orkları taurenleri de kullanmışlardır nasılsa
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Ama ne bilem, bu Sylvanas sanki Horde warchiefi olmamış gibi ya.

Yok mu idi başkası ?

vol'jin'in bişey yaptığını görmedik zaten, sylvanas'a yer açmak için öldürdüler. bi de tepeden "loa spiritleri öyle dedi" diye warchief yaptılar tam oldu
baine filan olabilirdi mesela biraz karakter gelişimi olsaydı
Sosyal ağlarda paylaş

Horde liderleri genelde anlamsız ölüyor zaten.

Cairne i nasıl harcadılar öyle böyle değil, kitap okumayan biri bu nasıl öldü der o derece. Ne bir animasyon var ne başka birşey direk expansiona ölü başladı. Hele salak garrosh için harcamaları daha da komik.

Vol'jinide o kadar geliştirdiler geliştirdiler, cover our flank derken arkadan saçma sapan basit bir demon tarafından şişlenerek öldü.

Thrall desen adam gelişti gelişti sonra bir anda kayboldu, bu expansionda doomhammer ı kullanmaktan aciz.

Diğer liderlerin karakter gelişimleri , oyun içinde katkıları hiç olmadı. Baine in kitapta yaptığı şeyler bayağı var aslında ama oyunda hiç yok. Trolllerin yeni lideri kim mesela o bile belli değil herhalde :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...