Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BFA Faction

Fin

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

greymane'i kurtarmaya giderken anduin tarafından toprağa gömülen şamanı da mı görmüyor horde lover pati? 1 sümsük ile yere çaldı shieldi ile adam toprağa girdi resmen fazla ezmeyin kralkarşimizi.

orada panikten mal gibi shield e abanıyor. troll yerde zaten. saplayım pıçaaa bitsin gitsin diye uğraşmıyor. AÇık ara Alliance tarhinin gördüğü en mal kral abi nasıl uğraşmıyak :D
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Orada öldürmek için dalmıyor zaten saurfang oneshot atardı yoksa. Babasına olan sözü ve saygısından ötürü.

babasına olan sözü ve saygısından ötürü olsa bence hiç dalmaz. niye dalıyorki? bece bu Tamamen blizzardın orc lar ile humanları eşitleme hevesinden kaynaklı. Saurfang i ilk önce peon konuma soktular. ok yedirdiler. sonra cleave atacagı yerde baltanın sapıyla anduini dövdürdüler. anduini de lan dayağı yedik ölmedik, bari heal atayım derken ağlattılar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

orada panikten mal gibi shield e abanıyor. troll yerde zaten. saplayım pıçaaa bitsin gitsin diye uğraşmıyor. AÇık ara Alliance tarhinin gördüğü en mal kral abi nasıl uğraşmıyak :D

evet abi, 20 yaşında ilk kez savaşa girmiş adamın spartacus gibi dövüşmesi lazımdı haklısın
Sosyal ağlarda paylaş

savaş eğitimi almış zaten - saurfang'den önce gelen orkları çatır çatır indiriyor mesela. fakat savaş eğitimi almakla bir anda kendini savaşın ortasında bulmak çok farklı şeyler.

bi de zaten anduin savaşçı olarak değil daha çok priest olarak sunuldu her zaman, karakteri değerleri falan her şeyi de o yönde. burda da kral anduin ve priest anduin arasında güzel bi geçiş olmuş, ben sevdim
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç gömmeyin krala, şöyle bi hikayedeki gelişim sürecine bakılınca da bence Anduin’den kral olmuş.

Bu arada Sylvanas Warchief olduğu sürece Horde’a dönmem abi. Vol’jin öldü, Horde bitti benim için. Yine bir Orc, Troll ya da Tauren’den warchief çıkarsa, başım üstüne efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...