Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BFA Faction

Fin

Öne çıkan mesajlar

lan koca koca adamlar burada neler tartışıyoz:D

Bugün iş güç yoktu. misafir gelecekmiş hatunda evden kovdu. dedim internet cafeye gidem wow oynayam. neyse gittim oyuna girdim . arkadan bir çocuk yanaştı " aaaa wow ! bu oyun hala varmı ya? eskiden ne oynardık" falan dedi. baktım arakdaşlarına hava yapıyormuş. Döndüm çocuğa dedim kaç yaşındasın ? 23! be pezevenk bu oyun çıktıgında sen 8 yaşındaydın ! nereye eskiden oynuon ! mk LOL gençliği.

Bide Paladins diye birşey çıkmış. Bİz burada anduin ağladı, sylvanas bağladı :) bunları tartışalım . zehir gibi çocuklar paladins oynayıp ana bacı ne varsa gidiyorlar. Hiç kralmış warchief miş umurlarında değil. afedersiniz sylvanası görseler ölüsünü dirisini yani, o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Saeros said:

işte görüyorsunuz ikisi de horde ama kendi aralarında tartışıyorlar.

halbuki alliance öyle mi? hayır.
sevgi, aşk, kardeşlik~ <3

https://media.giphy.com/media/8fxad4tvqIzwk/giphy.gif

işte görüyorsunuz horde kendinden olmayanlara ne kadar tahammülsüz.
bugün gayleri sevmiyorlar
yarın blood elfler
ondan sonra pandarenler
sonra goblinler, troll'ler...
garrosh tesadüf müydü acaba??? hiç sanmıyorum.......

gerçek birlik beraberlik çok yakınınızda

https://i.gyazo.com/2fc50df1eb67266c5c7d97201879abfc.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

tauren,goblin ve troll hariç gerisi horde a çok gereksiz zaten. Hatta Orc nüfusu diğer ırklara göre azdır. yoksa besin zincirinin en tepesinde yer alırlar. Neydi o Thrall'ı anlatan kitapta belirtiyor işte thrall ın ergenliğinde bile 10-15 human anca tutabiliyor vs.. diye. Thrall bunları kalimdora getiripte orgrimamarı kurdugunda işte bilumum özel savaş birlikleri kurmuş. Troller ve taurenler falan bunlara katılmadan önce bile Kalimdora ayak basan ufak Alliance birliklerine sadece 1-2 adam yollayıp temizliyormış. Taurenlerin senelerce çözemediği Quilboar sorununu tek seferde çözdüler . Rexarlı birlikle Admiral Daelin Proudmoore a yaptıkları da ortada.

Bu sebeple garrosh un yapmak istediği "True Orc" fantezisi bana hep çok mantıklı gelmiştir. adam potansiyeli biliyordu işte de biraz kantarın topuzunu kaçırıdı :D
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

tauren,goblin ve troll hariç gerisi horde a çok gereksiz zaten. Hatta Orc nüfusu diğer ırklara göre azdır. yoksa besin zincirinin en tepesinde yer alırlar. Neydi o Thrall'ı anlatan kitapta belirtiyor işte thrall ın ergenliğinde bile 10-15 human anca tutabiliyor vs.. diye. Thrall bunları kalimdora getiripte orgrimamarı kurdugunda işte bilumum özel savaş birlikleri kurmuş. Troller ve taurenler falan bunlara katılmadan önce bile Kalimdora ayak basan ufak Alliance birliklerine sadece 1-2 adam yollayıp temizliyormış. Taurenlerin senelerce çözemediği Quilboar sorununu tek seferde çözdüler . Rexarlı birlikle Admiral Daelin Proudmoore a yaptıkları da ortada.

Bu sebeple garrosh un yapmak istediği "True Orc" fantezisi bana hep çok mantıklı gelmiştir. adam potansiyeli biliyordu işte de biraz kantarın topuzunu kaçırıdı :D

şuan için güç dengesine bakıldığında hordun allienca kafa tutma luxu yok herolar acısından bakarsak eğer.Hordada bitek saurfang ve sylvanas var.He bide rexxar varda nerde olduğu belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
işte görüyorsunuz horde kendinden olmayanlara ne kadar tahammülsüz.
bugün gayleri sevmiyorlar
yarın blood elfler
ondan sonra pandarenler
sonra goblinler, troll'ler...
garrosh tesadüf müydü acaba??? hiç sanmıyorum.......

gerçek birlik beraberlik çok yakınınızda

https://i.gyazo.com/2fc50df1eb67266c5c7d97201879abfc.jpg

sizi de gördük. Garithos kafasında hareket edip, yardım eli uzatan Horde'u hep ötelediniz. Kendi adamınız ve kral karakter olan Illidan'ı hapse tıkıp kötü biriymiş gibi sundunuz. hep bir ırkçılık, hep bir ezileni tekmelemek var sizde. ezilenler birleşip tek bir kuvvet olup size karşı durunca da çekemiyorsunuz.

For The Horde Ulan!
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ıyy ne diyosun ya zug zug falan hiçbişey anlamıyorum

Alliance to Horde dictionary

BUR - An aggressively passionate mating call.
What can I do fer ye? - Beer sold here.
Hi - A threatening war cry, especially when accompanied by a wave or bow.
How are you? - Was your mother really a reptile?
King's Honor, friend! - I'm starving!
Sosyal ağlarda paylaş

kujo123 said:

şuan için güç dengesine bakıldığında hordun allienca kafa tutma luxu yok herolar acısından bakarsak eğer.Hordada bitek saurfang ve sylvanas var.He bide rexxar varda nerde olduğu belli değil.

Yok benim bahsettiğim horde heroları değildi. ORC ların normalde bariz OP olmalarından dolayı , diğer ırklara ihtiyaç duymamalarıydı.(kalimdora geldiklerin de biraz da nüfus azlıgından dolayı diğer ırklar ile işbirliğine giriyorlar. bakıyorlar tauren ve trollerin kültürleride kendilerine yakın hadi sevişelim diyorlar) Ha şöyle birşey var. Dreanor da clanlar halinde yaşadıkları için hep bir lidere ihtiyaç duyuyorlar. Lider olmadığı zaman pasif kalıyorlar. hero yok derken , böyle düşünürsek haklı olabilirsin ama iyi bir Lider/hero ile orc lar direk "unstoppable force" oluyor. LOre da çok örnek var bunla ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

Silvanas o kadar eğreti duruyo ki horde'un başında bir an önce erken seçime gidilmesi lazım. yakışmıyor karakter. O karı öle arka planda dolaplar çeviricek veya işin ucu forsaken'a değince devreye giricek. Thrall'ı yapın horde'un başı hem diploması show olsun hem de adam gibi bir orc olur işte horde'un başında.. Expansion sonu thrall gelir, arkadaşlar durun napıyosunuz der öyle bitiririz battle for azeroth'u .. at fav'a.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...