Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

mardox öyle düşünürsen hak veriyorum sana ancak dediğim gibi LFR ve türevlerinin geliş amacı belli yani. adamlar bir şekilde content görsün diye yapmışlar. sen ve ben bunu kabul etmiyoruz diye content bu değil demek olmuyor işte. LFR de bu content in bir parçası. sen yapmak zorunda değilsin . daha zorunu yapmak istiyorsundur ancak buna vakti olmayan yada yeteneği olmayan adam LFR yapmak zorunda. bunu yaparken de adam G'huun kestim diyip mutlu olabiliyor. yada ne bileyim LeGion u ele alalım. LFR de kil'jaeden kestim diyip mutlu olan adamlar biliyorum ki LFR de kil'jaeden kesmek , HC kesmekten daha zordu :)

Edit: classic geçiniz efenim.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Beni mutlu ediyor LFR, guildsizim 3 senedir falan. Her expi de alıp oynuyorum. Oturup 5 saat raid yapacak zamanım yok, ona hazırlanacak flasktır enchanttır gemdir takibi de yapacak zamanım yok. Eskiden Felwood'da CD'siz havuç kasardık, heal versin de AQ'da boss keselim diye, PvP serverında Nihilumla köşe kapmaca oynardık o bedava cdli meyveleri toplayacaz diye. 1 haftada nature resistance kasmıştık Huhuran'da ölmemek için. Bunları hala yapabilen de mutludur bence, zamanım olsa gene yaparım ama yok, contenti görüyorum, istediğim gibi takılıyorum, ne güzel :).

oturup 5 saat raid yapma zaten de lfr ne abi.
otur normal raid yap 1 saat mesela kaç boss kesersen. istediğinde de çık, sana karışan yok ki. başka bi zaman kaldığın yerden başka grupla devam edersin.
normal bitince otur heroic yap aynı şekilde.

bunları yapmak için de bi guild'a ihtiyacın yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

1 kere girdim lfr, 1 kişi hariç kimsenin bir şeyden haberi yoktu g'huun'da. 6 orbu da kendim taşıma zorunda kaldım sdfds.
eleman da yardım etti tabi bu arada.

ben de ilk defa lfr yaptım dün bi altımı gearlamak için, mother'da raidin yarısı döküldü jsdfj
g'huun denemedim bile zaten biliyorum wipefest olucağını :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynı kefeye girmemek için çabalıyonuz da kestiğiniz şey aynı şey işte. Zor kolay orasını bilmem. LFR kolay geliyorsa çıplak girip hayatta kalmaya çalışın, al sana challenge :D Hatta normale bütün guild çıplak girin mesela.

Yukarıda bahsedildiği gibi eskiden olsa sadece cinematicte görürdün o zaman tamam da "oyun oynadım demesin" "content bitirdim demesin" çok yanlış.

Bana göre de raid yapmadan, para kasmak için de 20 alt charla bütün gün daily kasan adam da oyun oynadım demesin mesela gitsin sanayide falan çalışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

+1

şu an oyunu beleşe getirebilmek için deli gibi farm yapan bir türk oyuncu kitlesi var. adamı raide çagıyorsun . gelemem abi para lazım diyor.guild chatte yada discord ta mats hesabı yapıyorlar.şu mats şu kadara gidiyor. bu mats bu kadara gidiyor vs.. lan benim onu düşünecek bile vaktim yok. koyurorum AH ye satılırsa satılır . satılmazsa bidaha işte niye kasıonuz bu kadar :)

Edit: bu arada bazı arkadaşlar ile content olayını farklı algılıyoruz sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi mythic kesmeyi pro veya hardcore olarak görmeyin yapmayın etmeyin. bir çok yabancı ve türk guild var haftada 2-3 gün raid yapıp content temizleyen. haftada 8-10 saat ayırıp mythic content temizlemek mümkün ve bunun adına hardcore demek yanlış. hatta kendiniz yazmışsınız lfr'de ghuun kesmek 5 saat sürüyor diye bu emekle düzgün bir guildle mythic de full clear olmasa bile yarıdan fazlasını kesersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...