Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...

Bu sefer kesin dönüş yaptım ya, 90 olmak üzereyim. BFA'yı da çakıcam 110 olunca.

Yavaş yavaş kasıyorum, WOTLK sonu itibarıyla content'i oyunda görmediğim için lore'u takip etmeye çalışıyorum. Sırf bu yüzden Catac'dan gidiyorum şimdilik, her expansion'ı göremem bu hızda tabi. Alt kasarken artık napalım.

Silvermoon'da şu guild'a girdim bu arada, sağ olsunlar social olarak da kabul ediyorlar yetişene kadar,

https://www.wowprogress.com/guild/eu/silvermoon/Imperiosus

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Natanyal said:

Guildler para basma makinesi diye social ayağına herkesi kabul ediyorlar artık ya, direkt girmeseydin bir tanesine gördüğün gibi asdf

Şu iş muhabbetlerim sonuca bağlansın 2 haftaya ben de dönüyorum bi ekran kartı alıp artık. özledim bu boktan şeyi.

perk vardı milletin kazandığı paranın %10'u mu ne guilde gidiyordu, onu mu diyorsun? o kaldırıldı diye biliyorum çünkü

Sosyal ağlarda paylaş

On 11.03.2019 at 09:24, -Deno- söyledi:

Bu sefer kesin dönüş yaptım ya, 90 olmak üzereyim. BFA'yı da çakıcam 110 olunca.

Yavaş yavaş kasıyorum, WOTLK sonu itibarıyla content'i oyunda görmediğim için lore'u takip etmeye çalışıyorum. Sırf bu yüzden Catac'dan gidiyorum şimdilik, her expansion'ı göremem bu hızda tabi. Alt kasarken artık napalım.

Silvermoon'da şu guild'a girdim bu arada, sağ olsunlar social olarak da kabul ediyorlar yetişene kadar,

https://www.wowprogress.com/guild/eu/silvermoon/Imperiosus

abi Lore, Cata'dan sonra bitti. Kafa yormadan oyna bence

Sosyal ağlarda paylaş

Öyle gözüküyor da işte ne bileyim, quest'i okuyorum hiç olmazsa. Zaten tek zone yapıyorsun o expansion bitiyor sdf.

Bu arada şey dicem, level 90 oldu benim karakter, heirloomları upgrade etmem lazım. 17k param var, ucu ucuna yetiyor level 2 yapmaya her şeyi, hatta trinket'lara yetmiyor galiba. Bana Silvermoon'da para atabilecek bir yiğit var mı? Çok müteşekkir olurum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...