Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Kendi keyine grup kurup gayet +10lara gelebilecekken "zorla grup bulma" bahanesi çok da geçerli değil. Hani key zor bulunan rare bişey olsa neyse de..

puglar sizi almıyorsa , siz pug kurun. Grup aramaya geçirdiğiniz sürede FoTM classlarla dolu grup kurarsınız, zaten nüfusun geneli overgear herşeye, mis gibi runlarınız olur
Sosyal ağlarda paylaş

Her hafta shrine gelecek değil ya

Yeni APİ ile score kasmamak bahanesi de kalmadı +2 bile yapsan kayıt oluyor artık

Gidip bütün scorelarini tyrannical+volcanic te almış tank, necrotic haftasında çok guzel cuvallayabiliyor mesela

Raider.io olmasa şu andaki runlardan çok daha kötü run görürdük emin ol. Oyunla alakalı 2 satır guide bile okumayan o kadar insan var ki en azindan .io onları filtrelemene yardımcı oluyor.

Sadece skora da bakmadan alıyorum ben, score hangi affixle almış, raid ne kadar yapmış vs hepsi artık gözler önünde

Herhangi bir filtreleme uygulanmadığında ne olduğunu lfr gayet gözler önüne serdi.
Sosyal ağlarda paylaş

rio nun +10 aşşagısına pek etkisi yok.tabi +7,8 falan yapan adamı da kıllatanlar olmuyor değil ama etkisi genelde +10 ve yukarısına. oyunu öldürme konusuna gelince etkisi var ama oyunu öldüren blizzard ın ta kendisi be yav. şu aralar orgrim doomhammer kılıklı maghar orc kasıpta ilvl yükseltiyor olmanın verdiği zevkle oynuyor olsamda , şurada tartıştığımız her olumsuzlugun başı BFA nın gelmiş geçmiş en kötü expansion ödülünü almasından kaynaklanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cata niye kötü harbi ya, ben onu yıllardır anlamıyorum. Gayet başarılı bir exp'ti. Amacına da gayet iyi hizmet ediyordu.

Ha çok efektif oynamıyordum o dönem oyunu ve bir çok şeyi hatırlamıyorum. Raidleri bile trash temizleyip çıkmak için yapıyorduk falan komple bitirdiğim tek raid yoktu falna filan ama olsun sakjh

Map üzerindeki değişiklikler, Lore'a katkısı vs. her şey üst düzeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada demin yarım kalan run dedik milletin çıkmasından yakındık, +10 atal girdim; biri direkt rezan'a inerken trash'i çekti wipe yedik sonra da tank anında çıktı sdfs.

gerçi benim için iyi oldu +12 atal girdim sonra.
da tankın enteresan rotası sonucu toplam 2 bl kullanmak zorunda kaldık 27 saniyeyle +2 kaçtı.
gerçi tankın seçtiği rota kadar, 1.2k rio skoru olan warlock'ın hala volkaal yolundaki honor guardlar ve totemlerin mekaniğini bilmiyor oluşu ve zaten hali hazırda 4 mobla uğraşırken üstüne honor guardın saçtığı boklarla da uğraştırıp tankın ölmesine sebep olması ve zaman kaybettirmesi de büyük etken sdfs.
rio puanına güvenilip alınmış adam bile saçmalıyor yani, öyle olmasa ne saçmalıklar görücez kim bilir.

tanka da hafif bok attım ama hakkını veriyim, baya iyiydi. hem de warrior ve üstünde baya ortalama bi gear olmasına rağmen baya iyiydi.
gerçi catastrophe'dendi zaten naptığını bildiği belli. de adam mı çok iyi tankladı yoksa prot warriorlar da baya iyi mi olmuş 8.1 sonrası anlayamadım. gerçi ikisi de olabilir o da ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfds
bi şeyi yok, totemi kesmediğin sürece honor guardlar damage almıyo ama etrafa bok da saçmıyo işte.
ya witch doctorlara CC atıp, totem -> guard -> witch doctor şeklinde kesicen
ya da hepsi birden tanklanacak (ama guardlara cc atabilen varsa tabi çok daha iyi), witch doctor -> totem -> guard şeklinde kesicen işte.

mesela bu hafta ilkini yapmak bence daha mantıklı çünkü bolstering var. da puglarda umursamıyor kimse. o warlock gibiler de en baştan totemi kesince direkt sıçma sebebi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...