Jump to content

Narius

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.062
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Narius hakkında

 • Rütbe
  Narius

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Narius

  Shadowlands Ana Konu

  Kasılıyor aslında farklı karakterlere farklı meslekler alınarak. Sistemi kurduktan sonra günde yarım saat falan yetiyor en fazla. O kadar bile kasmaya gerek yok aylıktan daha fazlasını sadece trial karakterlerle günlük transmute yaparak çıkaran arkadaşlar vardı.
 2. Narius

  PC Gaming #2

  Remastered ME'den cacık olmaz muhtemelen. Amatörlerin daha iyi yapacağı HD pack+tonla yeni bug+zor bi ihtimal az bir şey cut content(2. de biraz vardı) full fiyat çekerler. Gereksiz fiyatları sebebiyle olmayan dlc'ler vardı EA play'e falan gelince belki onlar için bakılır. Şu 5-10 yıllık oyunlara remaster olayı da bitsin kült oyunlara/serilere 20 yıl sonra remake/reboot yapsınlar çok istiyorlarsa.
 3. Narius

  Latency / Lag / Bağlantı Sorunu Başlığı

  Ciddi sıkıntı var düzelir herhalde. Benim 3 gündür kapalı hesap girebiliyorum hala.
 4. Narius

  Control

  Baştan oynamayı gerektirecek kadar yok. Ana oyunda Alan Wake'deki olayları anlatan collectiblelar var ama hikayeyle bir bağlantısı yok. DLC direkt Alan Wake'le ilgili olsa da aslında onun için de oynamana gerek yok sadece göndermeler falan daha fazla. Özetle oynamak istiyorsan oyna ama bu oyunu anlamak için gerekli değil Alan Wake'in gameplayinin pek de güçlü olmadığı düşünülürse.
 5. Narius

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Üst seviye liglere pek bakmamak lazım ya Sörloth oynayamadı geldi ligin içinden geçti, Samatta tek maçta EPL istatistiğini geçti. Takip edilip istenerek mi aldındı, son saniye panik menajer itelemesi mi o önemli.
 6. Narius

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Çok da kafalarına göre denilemez taraftar gazıyla iş yapılınca da hüsran oldu. Kadro anlaşılabilir 90 dakika çıkaramayacaklar düşünülünce. Ozan yaratıcı olmasa da tamamen defansif bir adam değil dünkü kötü oyunundan bağımsız. Sıkıntı değişikliklerden sonra da beklenen oyunun gelmemesi. 3 pozisyon var ikisi duran toptan kafa biri tesadüfen son saniye Deniz Türüç'ün kafasına çarpmasıyla oluşan. Aman aman takviye gelmeyecek eldeki malzemeyle çözüm bulunması lazım forvet transferi tek sorun değil. Olumlu taraf Hatay'ın 0 şut olması. OPTA veri toplamaya başladığından beri olmamış böyle bir şey en azından rakibe önlem alınmış rahat kontraya çıkarmadılar. Geçen seneki Fener olsa önlem almaz aldırır deyip bu Hatay'a en az 5 karşı karşıya pozisyon verip yenilirdi 1-2'si.
 7. Narius

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  50 çok fazla düzenli test yaptırılıyor bir de hiç çıkmayıp birden bu kadar yayılması zor geldi. Testler falan bozuk olabilir.
 8. Narius

  Shadowlands Ana Konu

  Oynasam mı oynamasam mı muallaktayken sağolsun blizz yardım etti M+ değişikliğiyle. Düzgün iş yapacak content getirip de her expansion geliştireceğine geriye götürmeyi nasıl başarıyorlar gerçekten helal.
 9. Narius

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  4 büyük masalını geçin geçen sene kimseye tekrar ettirilmeyen penaltılar Fener aleyhinde edildi, kırmızılar çatır çatır VAR'dan verildi. Yine her maç olup uygulanmayan 6 saniye Galatasaray'a uygulandı. İkisinin de aleyhinde karar vermek için VAR 5 dakika izledi izledi bariz pozisyonlarda bulamadı. Adamın atlayışı zaten inandırıcı değil. Ama pozisyon hakemin dibinde ve nasıl 5cm ayak önde olsa bile penaltı tekrarlanıyorsa ya da kaleci 6 saniyeyi geçerse endirekt veriliyorsa bu da kural. Şu pozisyon orta sahada olsa ve 2. sarıdan kırmızı falan olsa herkes doğru karar der geçerdi.
 10. Narius

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Yüze darbe faul ve sarı kart. Ha Valencia güzel aldı, hakemin önünde olmasına rağmen Frey falan olsa takmaz topu almaya uğraşırdı hakem de vermezdi. Aparkat yemiş gibi bir Arif Erdem, Burak Yılmaz klasıyla yükseldi. Basit denir, her zaman çalınmıyor denir de ortalığı ayağa kaldıracak pozisyon değil.
 11. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Kafada giden adamı yollamak lazım. Vedat elde kalmaz ama milli takımla Euro 2021'ye kalıp orada ekstra oynamadığı sürece değeri de çok artmazdı.
 12. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Yaşa çok takılmamak lazım Lille 35 yaşında Burak Yılmaz'ı aldı, Zlatan istisna ama 38 yaşında Milan'a etkisi ortada. Uzun kontrat verilmediği sürece makul. Gerçi Sosa'nın maaş 2.250'ye geliyor yeni maaş skalalarının bir tık üstü olmuş.
 13. Narius

  Baldur's Gate 3

  Bütün oyunlar mart-nisanda çıkıyor hangi birine bakıcaz diyorduk ağustos oldu release date bekliyoruz.
 14. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Tahkimden olumlu sonuç alma ihtimali ya da beklentisi olduğunu sanmıyorum. İhtimaller; Bankalar birliği anlaşması imzalanır. Bu baya düşük ihtimal. Bankalar birliği anlaşması daha uygun koşullarla imzalanır. Daha olası. Özel bankalarla yapılandırmaya daha önce izin verilmemişti kel geçen istediği bankayla anlaşsınlar demiş. Her gün farklı bir şey diyor ama dönmezse başka bankayla uygun anlaşma yapılır. Dalavereyle oyuncu maaşları düşük gösterilip sponsorluk vs. ile kalan ödenilir. Çinde maaş sınırı var böyle deliyorlar. Teklif olan veya olabilecek Vedat, Gustavo, Ozan kim varsa satılıp kaynak oluşturulur yerlerine çok mütevazi oyuncular alınır. Bu ilk seçenekle birlikte teslim bayrağı demek taraftarın hoşuna gitmez. Sonuna kadar çözülmez sonunda lisanslar tescil edilir ama intikam olarak TFF puan mı siler hakem katliamı mı yapar ikisi de mi olur bilinmez. Yine sonuna kadar çözülmez ama TFF geri adım atmayıp lisansları da çıkartmaz. Eskilerden de gidenler olduğu için eksikler u19'la doldurulur. Yeni oyuncular yarım sezon oynamadan boşa maaş alır sonra da takım bulan anlaşarak sözleşmesini feshedip gider. Herkes açısından rezil durum bunun olacağını da sanmam. Last but not least, göklerden bir karar gelir. Halledin der hallolur.
 15. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Gökhan'lık sıkıntı yok bence. Aziz Yıldırım'ın çağdışı anlayışıyla önceden imzalatmazsan adam para vs. ne sebeple olursa olsun gidebilir profesyonel sonuçta. Sen de bugün aldığın adamları benzer şekilde aldın şu saçma TFF kuralının da değişmesi lazım artık herkes herkesle görüşüyor işlevi yok resmi imzayı da atabilsin. Hedef gösterilmesi ve o kadar tepki almasına rağmen de herhangi bir ters davranışı olmadı Gökhan'ın. Caner'in oldu ama münferit olaylar değil küfretmeden ya da olay çıkarmadan 100 metre yürüyebildiğinden emin değilim. Yarın rakiple, takım arkadaşıyla ya da herhangi bir taraftarla yaşamayacağının da garantisi yok Caner bu. Karşı olunursa da bu yüzden olunmalı ama denildiği gibi hikaye oluyor bunlar.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...