Jump to content

Narius

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.057
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Narius hakkında

 • Rütbe
  Narius

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Narius

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Çok da kafalarına göre denilemez taraftar gazıyla iş yapılınca da hüsran oldu. Kadro anlaşılabilir 90 dakika çıkaramayacaklar düşünülünce. Ozan yaratıcı olmasa da tamamen defansif bir adam değil dünkü kötü oyunundan bağımsız. Sıkıntı değişikliklerden sonra da beklenen oyunun gelmemesi. 3 pozisyon var ikisi duran toptan kafa biri tesadüfen son saniye Deniz Türüç'ün kafasına çarpmasıyla oluşan. Aman aman takviye gelmeyecek eldeki malzemeyle çözüm bulunması lazım forvet transferi tek sorun değil. Olumlu taraf Hatay'ın 0 şut olması. OPTA veri toplamaya başladığından beri olmamış böyle bir şey en azından rakibe önlem alınmış rahat kontraya çıkarmadılar. Geçen seneki Fener olsa önlem almaz aldırır deyip bu Hatay'a en az 5 karşı karşıya pozisyon verip yenilirdi 1-2'si.
 2. Narius

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  50 çok fazla düzenli test yaptırılıyor bir de hiç çıkmayıp birden bu kadar yayılması zor geldi. Testler falan bozuk olabilir.
 3. Narius

  Shadowlands Ana Konu

  Oynasam mı oynamasam mı muallaktayken sağolsun blizz yardım etti M+ değişikliğiyle. Düzgün iş yapacak content getirip de her expansion geliştireceğine geriye götürmeyi nasıl başarıyorlar gerçekten helal.
 4. Narius

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  4 büyük masalını geçin geçen sene kimseye tekrar ettirilmeyen penaltılar Fener aleyhinde edildi, kırmızılar çatır çatır VAR'dan verildi. Yine her maç olup uygulanmayan 6 saniye Galatasaray'a uygulandı. İkisinin de aleyhinde karar vermek için VAR 5 dakika izledi izledi bariz pozisyonlarda bulamadı. Adamın atlayışı zaten inandırıcı değil. Ama pozisyon hakemin dibinde ve nasıl 5cm ayak önde olsa bile penaltı tekrarlanıyorsa ya da kaleci 6 saniyeyi geçerse endirekt veriliyorsa bu da kural. Şu pozisyon orta sahada olsa ve 2. sarıdan kırmızı falan olsa herkes doğru karar der geçerdi.
 5. Narius

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Yüze darbe faul ve sarı kart. Ha Valencia güzel aldı, hakemin önünde olmasına rağmen Frey falan olsa takmaz topu almaya uğraşırdı hakem de vermezdi. Aparkat yemiş gibi bir Arif Erdem, Burak Yılmaz klasıyla yükseldi. Basit denir, her zaman çalınmıyor denir de ortalığı ayağa kaldıracak pozisyon değil.
 6. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Kafada giden adamı yollamak lazım. Vedat elde kalmaz ama milli takımla Euro 2021'ye kalıp orada ekstra oynamadığı sürece değeri de çok artmazdı.
 7. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Yaşa çok takılmamak lazım Lille 35 yaşında Burak Yılmaz'ı aldı, Zlatan istisna ama 38 yaşında Milan'a etkisi ortada. Uzun kontrat verilmediği sürece makul. Gerçi Sosa'nın maaş 2.250'ye geliyor yeni maaş skalalarının bir tık üstü olmuş.
 8. Narius

  Baldur's Gate 3

  Bütün oyunlar mart-nisanda çıkıyor hangi birine bakıcaz diyorduk ağustos oldu release date bekliyoruz.
 9. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Tahkimden olumlu sonuç alma ihtimali ya da beklentisi olduğunu sanmıyorum. İhtimaller; Bankalar birliği anlaşması imzalanır. Bu baya düşük ihtimal. Bankalar birliği anlaşması daha uygun koşullarla imzalanır. Daha olası. Özel bankalarla yapılandırmaya daha önce izin verilmemişti kel geçen istediği bankayla anlaşsınlar demiş. Her gün farklı bir şey diyor ama dönmezse başka bankayla uygun anlaşma yapılır. Dalavereyle oyuncu maaşları düşük gösterilip sponsorluk vs. ile kalan ödenilir. Çinde maaş sınırı var böyle deliyorlar. Teklif olan veya olabilecek Vedat, Gustavo, Ozan kim varsa satılıp kaynak oluşturulur yerlerine çok mütevazi oyuncular alınır. Bu ilk seçenekle birlikte teslim bayrağı demek taraftarın hoşuna gitmez. Sonuna kadar çözülmez sonunda lisanslar tescil edilir ama intikam olarak TFF puan mı siler hakem katliamı mı yapar ikisi de mi olur bilinmez. Yine sonuna kadar çözülmez ama TFF geri adım atmayıp lisansları da çıkartmaz. Eskilerden de gidenler olduğu için eksikler u19'la doldurulur. Yeni oyuncular yarım sezon oynamadan boşa maaş alır sonra da takım bulan anlaşarak sözleşmesini feshedip gider. Herkes açısından rezil durum bunun olacağını da sanmam. Last but not least, göklerden bir karar gelir. Halledin der hallolur.
 10. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Gökhan'lık sıkıntı yok bence. Aziz Yıldırım'ın çağdışı anlayışıyla önceden imzalatmazsan adam para vs. ne sebeple olursa olsun gidebilir profesyonel sonuçta. Sen de bugün aldığın adamları benzer şekilde aldın şu saçma TFF kuralının da değişmesi lazım artık herkes herkesle görüşüyor işlevi yok resmi imzayı da atabilsin. Hedef gösterilmesi ve o kadar tepki almasına rağmen de herhangi bir ters davranışı olmadı Gökhan'ın. Caner'in oldu ama münferit olaylar değil küfretmeden ya da olay çıkarmadan 100 metre yürüyebildiğinden emin değilim. Yarın rakiple, takım arkadaşıyla ya da herhangi bir taraftarla yaşamayacağının da garantisi yok Caner bu. Karşı olunursa da bu yüzden olunmalı ama denildiği gibi hikaye oluyor bunlar.
 11. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Limitlerden değil nasıl hesaplandığından haberdarlar. Fenerin dediği de o zaten hesaba göre -436m olması gerekiyor sürpriz olan + çıkması diye.
 12. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Bu daha da büyük saçmalık adam dışardan falan pompalanan değil direkt oyuncu satışından kazandığıyla yatırım yapamıyor. Ödeyecek borcu yok e napacak kalan parayı altına mı yatırsın? Yatırım yapıp karşılığını alamayacağı yerde durmasının mantığı yok Kasımpaşa'nın çekilmesi(çekilmese bile düşük profil takımla küme düşmesi) daha akla yatkın. Doğal ama şu haliyle 154m limit anlaşma yapılırsa 350m+ oluyor. Zaten TFF'nin hesabına göre olması gereken limit -436m olması lazım. Burası büyük sıkıntı zaten ve bütün takımları ilgilendiriyor. Yüksek maliyetli oyuncuların(burda o kontratları veren yönetimlerin de büyük hatası var) eli acayip güçleniyor. Burak alacağını bıraktı bonservisini aldı gitti sırf kontrattan çıkmak için. Yabancı alacağını da bırakmaz ki haklıdır. Limit böyle kalırsa Gustavo anlaşırsa bir takımla iyi bonservis almak çok zor elin mahkum göndereceksin. Galatasaray limiti yüksek gözükse de maaş yükü fazla. Belhanda, Feghouli falan gitmek isterse mecbur göndereceksin bonservisi beğenmedim otur sözleşmen bitene kadar oyna deme şansı pek yok. Falcao zaten kontrattan çıkmaya razı olursa anında gider.
 13. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  İmzayı attığı gibi 350 limit veriyorlar o zaman çözülmüş iyi yönetilmiş mi olacak? Bu kadar küçülmeler daha uzun vadeli olur tek seferde 65'ten 18'e inmek gerçekçi değil. Bariz bir şekilde anlaşmaya zorlama şantajı. Ha o kadar borç bindiren kötü yönetim üzerine liranın çakılmasıyla kulüplerin düştüğü hal ve nasıl kurtulacakları ayrı konu. Limit verseler, istenilen takım kurulsa(geçen senelere göre yine küçünülmüş oluyor), şampiyon olup(ki garantisi zaten yok) ucl'ye gitsen bile mucizevi bir şekilde kurtulmuş olmuyorsun.
 14. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Olmasın da 90'dan 65'e inen takıma sonraki sezon 18'e ineceksin demek mantıklı değil. Kaldı ki sözleşmeler devam ediyor yarın çıkıp yabancı sınırını 6'ya indirdim demek gibi bir şey. Şu haliyle velev ki satamadın maliyetli oyuncuların hem maaşını ödeyeceksin hem lisans çıkaramayacaksın. Adamların neyi doğru ki bunu düzgün yapsınlar.
 15. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Aynen öyle. Haberleri sızdırdılar zaten imzaladığı zaman 350m olacak limit diye. Yaparlarsa Ali Koç biraz daha takılır ondan sonra akp memur atar yeni başkan. İmzalamazsa da süründürürler belki biraz limit açar sezon başlamadan sonrasında uğraşmaya devam eder. Taraftar desteği de varken anlaşmaya gerek yok hem kucağa oturmuş oluyorsun hem de başarı garantisi yok.
×
×
 • Yeni Oluştur...