Jump to content

Narius

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.040
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Narius hakkında

 • Rütbe
  Narius

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Narius

  Shadowlands Ana Konu

  Kötü expansionlardan sonra iyi gelmesine rağmen blizzin son dönemleri nedeniyle pek ümidim yoktu ama ; Şunu okuyunca arttı baya. İyi bir şey gelebilir.
 2. Narius

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Ersun gg. Yılmaz Vural gelse bari sezon sonuna kadar eğlence olur masraf da olmaz.
 3. Narius

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Oynanış iyi de buglar releasei geçtim beta için bile fazla. Server sorunları falan oynayan sayısından anlaşılabilir de geri kalanları nasıl gözardı ettiklerinin özrü yok. Buna beta muamelesi yapıp sezonlu falan tekrardan düzgün başlangıç yapmaları lazım yoksa pek geleceği olmaz.
 4. Narius

  Battle for Azeroth Ana Konu

  BoE'ler bozuyor işi de iyi para akışı sağladığı için böyle gider muhtemelen. Pek takip etmedim tam olayı bilmiyorum ama Method'un pull count sıkıntılı diyorlar azaltmışlar arada.
 5. Narius

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Max normalde Josh'ın 1-2 tık altı sürekli wf alırlarsa rahmet bile okutabilir. Killer baya yakın olsaydı keşke de yıl 2020 olmuş aynı saatte gelse patch saçma muhabbet bitse. Önden başlayan da daha çok bugla falan uğraşıyor en temizi aynı anda release.
 6. Narius

  The Witcher (2019) - Netflix

  Dağınıklığın sebebi ilk sezonun kronolojik sırası olmayan kısa hikayelerden oluşan ilk iki kitaptan olması. Geralt'ın her bölümde yaptıkları farklı hikayelerden hepsini işlememişler zaten. Keşke Dandelion'ın birilerine anlatması gibi yapsalarmış bölümleri işte böyle ünlü oldu, Yennefer'le böyle tanıştı, biz böyle tanıştık gibi. Bundan sonrası romanlara geçeceği için daha toplu olacaktır. İlk 3-4 bölüm daha iyi yapılmış gibiydi kalan bölümlere göre. Savaş sahneleri ve cgi'a yapabilecek pek bir şey yok bütçe sebebiyle GoT bile başta önemli savaş sahnelerini göstermeden bitiriyordu, dragonları kurtları göstermiyordu doğru düzgün.
 7. Narius

  WoW Classic Ana Konu

  Başarıdan ziyade şu boss 5 ay yaşadı, şu 3 ay yaşadı yeniler bir hafta dayanmıyor argümanını azaltır.
 8. Narius

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Mechagon güzel de yarıda bırakıp tekrar girince son bossun hard mode kapanıyormuş. Geç oldu diye bıraktıydık biz muhtemelen de bu hafta fixlenmez yalan olacak. Hm yapacaksanız aklınızda bulunsun tek seferde halletmeye bakın.
 9. Narius

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Kuvvetle muhtemel bitecek gözüküyor. Başka türlü dengelemeleri mümkün değil. Saldılar mı factionları race değişenler de olur temiz gelir.
 10. Narius

  Durmadan Isıran Kedi

  Bizim kedi de küçükken anne ve kardeşlerden ayrıldıydı aynı şekilde ısırma problemi oldu biraz normal bir durum 6-7 aya kadar da sürdü şimdi hiç ısırmıyor. Öncelikle izin vermeyin ısırmasına alıştıkça bırakması zorlaşır ama kaçarak ya da hayvanı iterek değil. Öyle yaparsanız ona oyun geleceği için devam eder agresifleşirseniz o da oyunu agresifleştirir. Yukarda bahsedilen hırlama annelerinin çıkardığı bir ses dinleyip taklit edebilirsiniz ama bizimki kısa sürede takmamaya başlamıştı sizde daha etkili olabilir. Isırmaya başladığında yalnız bırakmak en garantisi tabi. Mutlaka oynatın her gün oltayla yorgunken lazer kullanılabilir ama olta genel olarak daha iyi yakalayabildiği için. Oyun dışında dişi kaşındığı için de ısırabiliyorlar elinizi çekip başka bir şeyi ısırtabilirsiniz.
 11. Narius

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Bunları yapmak için raidden düşen reagentı istiyor. Eskiden itemı yaparken istiyordu şimdi o ilvlı unlock ediyorsun.
 12. Narius

  Baldur's Gate 3

  İzometrik olmasın zaten turn based değilse. İzometrik rtwp bayık oluyor.
 13. Narius

  Baldur's Gate 3

  Larian yapıyor BG yerine başka bir şey olsa da hypelanırdı.
 14. Narius

  Divinity: Fallen Heroes

  HoMM gibi bir şey canlandı.
 15. Narius

  Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

  Fiyatın kuvvetle muhtemel artması bir yana acımadım Bloodmoon çaktım. 1 yıl önceden pre-order yapacağım tek şey olabilir.
×
×
 • Yeni Oluştur...