Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

yine bir patch ve hazırlıksız başladık. tn ah'de gloom dust ve umbra shard yok resmen.

9g artmış bıraktığımdan beri gloom dust.
umbra shard harbi yok, 3 stack kalmış ah'de.
veiled 100g artmış fiyatı ksjadf

bari gelin item farmlayalım az da para yapalım enchanterlar grubu olarak jaksf

neyden para kazanacağımı bulamadım halen daha dofnmdsg . item farmlamaya varım her zaman
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Valla patch notelara bakınca düzelmez demiştim gerçekten de düzelmediyse üzücü gerçekten.

8.0 a göre bir nebze daha iyi tabi ama gene yeterli değil . en başta legiondaki akıcılık olmadıgı için ben çok sogudum zaten prot warrior dan .istedikleri kadar vanguard bufflayıp. gcd den ignore pain çıkarabilirler. eğlenerek oynayamadıktan sonra az dmg yemişim çok önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında öldü dirildi diyelim.

yani milletin anlamadıgı LEgion gibi efso bir expansiondan sonra nasıl BFA gibi bir rezillik ortaya sunmuş olmaları. mantık olarak LEgiona devam özelliklerde ilerliyoruz ama class dizayn ve game playi nasıl bu kadar bok ettiler. sorun burada :)

bu işler hep ion hazzikostas ın başının altından çıkıyor . fetöcü falan herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

2. raid de çok gecikti denilebilir de onun haricinde uldir'i pug'a komple açmayıp hala ID zırvalıklarıyla insanlara çile çektirmeleri büyük aptallık.

zaten ilk 2-2,5 ay ciddi guildlar farmladı. o süreden sonra cross realme açıp hala casual bir oyuncuya 2/8'den ötesini göstermemek neyin kafası yani.
şimdi yeni raid gelicek normali 385 atıcak zaten lel.
Sosyal ağlarda paylaş

En önemlisi bence lore kötü bir yere geldi yıllarca bütün oyunun end-bossu dedikleri sargerası durdurdular bunu yaparkende coğu şeyi god moda çıkardılar insanlarda o god moddaki durumun devamı gibi bir beklenti halinde doğal olarak ama gel görki trollerin içinde kaldık yani troll ağırlıklı expansionlar bana göre zaten zayıf zul'grubtan sonra bitmesi gerekiodu buralara gelmesi çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu daha önce de yazmıştım ama halen aynı fikirdeyim, WOD bence iyi bir exp'ti. Tek sıkıntısı bize hiçbir katkısı olmayan, filler oğlu filler bir lore'a sahip olmasıydı.

Hani lore yoksa paket çöptür çünkü hikaye akışına katkısı yoktur katılırım ama geri kalan her şey neredeyse zevkliydi ya bence. Yani en azından belirli standartlar içinde.

Legion'un cidden kusursuza yakın bir EXP olduğunu kabul edersek ve Pandaria'yı da ikinci sıraya koyarsak işte Lich King'ten sonra tahminen WOD gelir ya bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...