Jump to content

Marl0_on

=o=
 • Mesaj sayısı

  9.199
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Marl0_on hakkında

 • Rütbe
  Marl0_on

Son profil ziyaretçileri

201 kez ziyaret edildi
 1. Marl0_on

  ptt kargonun baya iyi olmasi

  yurt dışından gelip, ptt'ye teslim edilen kargoların takip numaralarını nerden ediniyoruz bilen var mı? ups herhangi bir bilgi paylaşmadı benimle, oysa yerel posta ofisine ulaştığına dair güncelleme yaptı.
 2. Marl0_on

  Dune

  İlk kitabı okuduğum sıralar onu okumak dışında başka hiçbir şey yapmıyordum. 2. ve 3. kitaplar da o kadar olmasa da baya merak ederek okudum ama 4. aralarında içine girmesi en zor olan kitap. II. Leto'nun evrenini çözmeye çalışarak geçiyor çoğunlukla, bir süre sonra onu sevmeye başlıyorsun. 2 kere bıraktıktan sonra ancak 3. denemede okuyabildim. Villeneuve'ün Blade Runner'ını sevmeyenler, büyük ihtimalle bunu da sevmeyecektir çünkü yönetmen scifi türündeki gelişimini Blade Runner 2049'la belli bir yere getirdi, oradakiler Dune için bir nüve olacaktır. Ayrıca Felsefi değerlendirmeler ve karakterlerin iç dünyasında çok vakit geçiriyor olmamız konusunda da kaygılanmaya bence gerek yok çünkü Villeneuve bir yolunu bulup aktaracaktır diye düşünüyorum.
 3. Marl0_on

  Tool - Fear Inoculum

  limited edition'ı alsam mı, almasam mı diye karar verene kadar amerikan varoşu firmaların eline düştüm. iki gündür her yazdığımda başka bir cevap veriyorlar CD nerede sorusuna, ilk gün siparişi amazon'dan vermediğime çok pişmanım.
 4. Marl0_on

  Tool - Fear Inoculum

  İlk dinleyişimde biraz tuhaf geldi albüm. Fear Inoculum dışındakilere alışamadım ancak birkaç dinleyişten sonra şu şarkı en iyisi diyemiyorum, hepsi birbirinden güzel geliyor.
 5. Marl0_on

  Tool - Fear Inoculum

  Limited Edition'ını mantıklı olmuş o nedenle, 4" HD Ekran, 2 watt speaker, 36 sflık kitapçık ve dijital download kartı gönderiyorlarmış.
 6. Marl0_on

  Tool - Fear Inoculum

  bilerek mi yaptılar bilmiyorum ama streaming meselesini yeni albüm için baya etkili bi pr çalışmasına çevirdiler, daha önceden grubu bilenler hatırladı, bilmeyenler de bu sayede duydu.
 7. Marl0_on

  Dune

  Geçenlerde çekimlerini bitirdiler, pp ye geçti film. Konuşuldu mu başka bir yerde bilmiyorum ancak yine Villeneuve'ün yönetiminde Bene Geserit'leri konu alan Dune: The Sisterhood isimli bi dizi gelecekmiş, nerede ne zaman soruları ise daha cevaplanmadı bildiğim kadarıyla.
 8. Marl0_on

  OnePunch-Man [anime]

  Bahsi geçti mi bilmiyorum ama bugün Reddit'te denk geldi, audiobookları varmış kısa kısa Wanpanman'ın. https://www.youtube.com/watch?v=cJPYTqqOewU
 9. Marl0_on

  OnePunch-Man [anime]

  Bu arada King niye Saitama'ya -shi suffix'iyle hitap ediyor ya, bir anlamı var mı acaba? İlk defa tanıştığın veya çok az tanıdığın birisine resmi bir şekilde hitap ederken kullanıyorlarmış genelde.
 10. Marl0_on

  Anime: One Piece (Mangadan spoiler vermek yasaktır) #3

  Yalnız baya hazırlanmışlar Wano için heralde, arc başlarken daha animasyonlar değişti, güzelleşti. ukiyo-e vari concepti arc boyunca sürdürürlerse baya efsane olur bence.
 11. Marl0_on

  OnePunch-Man [anime]

  webcomic, manga, anime hepsi birbirine girdi bende ya, son sahne var mıydı manga'da?
 12. Marl0_on

  OnePunch-Man [anime]

  Bugün yayınlanacak olan bölümün sezonun son bölümü olduğunu fark ettim şu an.
 13. Marl0_on

  OnePunch-Man [anime]

  Aksiyona odaklanmamış bölümler eğlenceli oluyor. İlk sezonda çok güzel dağıtılmıştı ve dövüş sahneleri de baya iyi yapılmıştı, seviyorduk ama ikinci sezonda içeriğin öne çıktığı bölümler keyifli geçerken aksiyonlu bölümler, 11 gibi, baya tatsız geçiyor, çünkü beceremiyorlar.
 14. Marl0_on

  En son okuduğunuz kitap

  Uydurulan kelimelerin ne anlama geldiğini bilmemek ya da daha doğrusu Almanca dilini anlamadığımdan dolayı uydurulan kelimelerin çevirisini okumak zorunda olmak baya bir eksik bırakıyor metni. Tabii Heidegger'i de ilk defa kendisinden okuyor olmam da ayrı bir sorun. Neticesinde benim için baya zor bir süreç oluyor. sfd
 15. Marl0_on

  PaticikFM v2.2

  Childish Gambino - This is America [video]https://www.youtube.com/watch?v=VYOjWnS4cMY?feature=oembed" width="459">
×
×
 • Yeni Oluştur...