Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kombiyi kaçta yakıyorsunuz?

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

memetarif said:

yer: izmir, şemikler
biz de henüz yakmaya başlamadık. en üst kat olmamıza rağmen bugün sabah 6da 22.2 derece idi içerisi. yalıtım gerçekten çok önemli.

lan ben izmirin merkezinde oturuyorum donuyoruz evde, şemikler nası 22 derece??? yalıtım da var, hatta üzerine mantolandı bina bi daha askdjas

edit: tamam donmuyoruz abarttım da 22 derece nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddiyim sabo. Tamamen alt kat/üst kat ilişkisi var. Onlar ne kadar çok yakarsa sen o kadar az yakıyosun.

Bak soğuklar da geldi. 2 gündür kombi 40'ta yanıyo. Gaayet sıcak ev. Alt katımızdakiler yaptırmışlar kombiyi. Çok mutluyuz. Gerçi kasımın ilk haftaları feci köklemek zorunda kalmıştık. Çok pis kaçacak gibi geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

alt üst komşu, yalıtım, evin büyüklüğü, evin cepheleri, ne kadar rüzgar aldığı vs o kadar çok şeye bakıyor ki evet biliyorum ama yakmadan evin içi 22 derece dedi lan adam. öle bi ev olamaz yani. veya işte üst ve alt komşusu 60 derece falan kombi yakıyor, ki öle bile olmaz lan 22 :D

benim üst komşu 1 gün gelip gitmiş yine. yine 1 haftadır yok...... bugün yine sağlam yakmama rağmen ev ısınmayınca gittim baktım şuuuerrefsizlerin gaz saatine. direk 1 haftadır 0.001 bile oynamamış. aynı duruyor. olm hadi yakmazsın kombiyi falan da, sıcak su da mı açmaz lan bi insan veya ocak da mı yakmaz??

nerede bu kadın, köpeklerini duyuyorum koşturuyorlar evde ama kadın yok! üşüyoruz reissss!!!

neyse ki benim de alt katım iddialı yakıyor da onunla biraz ısınıyom. allah onlardan razı olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...