Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu: Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 23.09.2017 - 19.30 {110}

Llama

Öne çıkan mesajlar

hayır madem böle maçı saha dışı kazanabilcek bi tetikçin var, bjk ile dürüst bi maça çık, kaybet diğer maçlarda ne yapıosan yap. nie böle agro cekiyosun nolucak kadıkoyde kaybetsen milyonlar izliyo..

şimdi gidip haftaya akhisara puan verirler bide..

valla fener taraftarıda rahatsızdır bu galibiyetten, sorsalar fener taraftırana maç iptal edilip baştan oynansınmı diye, %75 in üstü kabul eder bence (mi acaba?)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

beyler ya yenildiniz diye böyle saçmasapan yorumlarınız hakkaten aşırı ezikçe

2015'te ersan'ın ofsayttan, gomez'in de alves'i çekerek attığı goller ile kazandığınız derbiden sonra neden bu gibi teklifler gelmedi acaba? yok fb'liler bile tekrar ister falan LOL

Hakemlerin genel olarak faul vermediği çekmelere bakarsan gomezin çekmesi de temiz. Şu maçta yenen bir sürü tekme var ki halem faul bile çalmadı, ki gomezin çekmesi her maç 10 kere oluyodur.
Hala ağlıyosunuz. Ağlamak budur işte. Haksızlığa itiraz etmek değildir ağlamak, bir kere istediğin gibi seni kollayacak hakem bulamadığında 1 yıl sonra bile konuşmaya ağlamak denir.

Maça gelirsek , yemin ediyorum ortalığı gerdiklerine değmez, 3 puan alt tarafı.
Yıllardır ortalığı hakemlerle gere gere, normalde dürüst ahlaklı olan insanlar bile maç konusunda "kazanalım da nasıl kazanırsak kazanalım, adil olmasa da olur" diyebiliyor.

Önümüzdeki 10 sene falan oynanmasın şu derbiler. Puanları da fenere versinler, bıktım şu gerginlikten. "nası hakkınızı yedik zaa" kültürünün içinde olmak istemiyorum. Maça giden binlerce insana yazık, para verip çektikleri çileye yazık. Para verip tvde izleyenlerin parasına yazık. Oynanmasın şu maç çok daha mutlu olurum.

Biri yazmıştı Beşiktaş sadece kazanınca efendi diye. Fenerli yöneticiler kazanınca da değil, berabere kalınca da. Taraftar da uyuyo onlara. Keşke her takım "kazanınca efendi" olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

2015'te ersan'ın ofsayttan, gomez'in de alves'i çekerek attığı goller ile kazandığınız derbiden sonra neden bu gibi teklifler gelmedi acaba? yok fb'liler bile tekrar ister falan LOL

beşiktaş'lının bu konudaki iki yüzlülüğü çok güzel ya

ağlayın ağlayın, daha çok ağlayın
Sosyal ağlarda paylaş

bırakın beyler ya bitti gitti maç öyle ya da böyle yenildik. camia olarak aklımız bu maçta kalırsa önümüzdeki maçlar sıkıntıya girer boşverin.

sizler tepki verdikçe diğer takım taraftarları daha çok üstünüze geliyor. bu şeye benziyor; gözlüklü çocuğun diğer çocuklar tarafından ''dörtgöz'' denilerek alay edilmesi gözlüklü çocuğun kızması, bağırması diğerlerinin daha çok alay etmesi gibi. boşverin ya önümüzdeki maçlara bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

aktif quote

aktiftablet said:

mokoko said:

Hakemlerin genel olarak faul vermediği çekmelere bakarsan gomezin çekmesi de temiz. Şu maçta yenen bir sürü tekme var ki halem faul bile çalmadı, ki gomezin çekmesi her maç 10 kere oluyodur.
Hala ağlıyosunuz. Ağlamak budur işte. Haksızlığa itiraz etmek değildir ağlamak, bir kere istediğin gibi seni kollayacak hakem bulamadığında 1 yıl sonra bile konuşmaya ağlamak denir.

Maça gelirsek , yemin ediyorum ortalığı gerdiklerine değmez, 3 puan alt tarafı.
Yıllardır ortalığı hakemlerle gere gere, normalde dürüst ahlaklı olan insanlar bile maç konusunda "kazanalım da nasıl kazanırsak kazanalım, adil olmasa da olur" diyebiliyor.

Önümüzdeki 10 sene falan oynanmasın şu derbiler. Puanları da fenere versinler, bıktım şu gerginlikten. "nası hakkınızı yedik zaa" kültürünün içinde olmak istemiyorum. Maça giden binlerce insana yazık, para verip çektikleri çileye yazık. Para verip tvde izleyenlerin parasına yazık. Oynanmasın şu maç çok daha mutlu olurum.

Biri yazmıştı Beşiktaş sadece kazanınca efendi diye. Fenerli yöneticiler kazanınca da değil, berabere kalınca da. Taraftar da uyuyo onlara. Keşke her takım "kazanınca efendi" olsa.

ahaha komik şey tabi beşiktaşlı çekince olur o kadar ona verilmez oluyor olay

ofsayttan atilan golünüz ile ilgili bir yorum göremedim onu heralde unuttun :)

ayrıca gerdiklerine değmez falan diyorsun ama maçın gerilmeye başlaması q7'nin valbuena'ya attığı tekme ile başladı. ilk gole kadar maçta gerginlik falan yoktu. golü yiyince bi anda efendi beşiktaş gitti yerde duran adama tekme atan beşiktaş geldi.

yerde yatan rakibine eğilmiş kalecinin üzerinden gol atmaya çalışan oyuncunuz ile büyük başarılar size. hani efendi beşiktaş, hani fair play ya.

filozof şenol hocamı unutmamak lazım tabi. hadi hakkının yenildiğini düşünüyorsun ve bağıra çağıra küfür ediyorsun. herkes yapar bende yapıyorum. ama sonra gidip 4. hakeme sen uyduruyorsun falan diyip üste çıkmaya çalışmak çirkeflikten başka bir şey değil. takke düştü artık şenol hocam kimse yemiyo bu lafları. eminim o video görüntüsü olmasas şenol hocam yine çıkar filozof filozof konuşurdu o pozisyon ile ilgili iftira miftira diye. şu video ne güzel şey değil mi :)

siz konuşmasanız bu kadar cakcak diye kimsenin 2015 maçını açıcak durumu yok. siz konuştukça aynı şeylerin sizin başınızın altından çıktığı maçı örnek gösterip yorum bekliyorum ama yine hiç alakasız yerlere çekip adhominem yapmaya çalışıyorusunuz. daha fazla açıklama yapmaya uğraşmicam. söylemek istediğim herşeyi söyledim konu ile ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

tamam öyleyse bundan sonra forvetler topa yönelirken stoperlerede bu kadar çekme için izin versinler ceza sahası içinde.

https://i.imgur.com/pa4MHKM.jpg

nizami FORMA ÇEKME beyler

beşiktaşlılardan çıktı bu terimde
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda bulunan bazı Beşiktaş taraftarı arkadaşlar direk holigan.
Yani Bjk gene Fb nin üstünde bitirir bu sezonu büyük ihtimalle.
Niçin bu kadar kastınız deplasmanda Fb mağlubiyetini açıklamak için?
Hakem hataları vardı ama karşılıklı.
Ayrıca ilk yarı Fener çok daha iyi top oynadı.
İstediğini yaptı ve sonuç elde etti.
Kartlar gelmeseydi de büyük ihtimalle maç Fenerindi.
Neto nun çıkması çok bozdu Feneri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...