Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu: Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 23.09.2017 - 19.30 {110}

Llama

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

http://liste1903.com/wp-content/uploads/2015/09/pancu-kaleci.jpg

şu maçı locada izlemiştim. benim oturduğum taraftaki kaleye atmıştı koray golü. evlat acısı gibi koymuştu valla.

https://www.youtube.com/watch?v=OIgw6l0IxRY

aynı şekilde bu golü de aynı yerden izliyordum :D

ulan şu sene nerdeyse her maçta, maça bizim takım başlıyosa sol köşe gönderine doğru topu taca atıp bütün takım baskıya çıkıyordu. ne günlerdi be :(
Sosyal ağlarda paylaş

alex ne büyük adamdı ya.. kaç tane derbi almışlığı var tek başına.

yine CL maçı önüne gelmesi seyir açısından kötü oldu, geçen sene 2 takımın toplam kaleyi bulan şutu 0 (sıfır) olmuştu maçta sadsfsa

yine leipzig öncesi beraberliğe çıkarsa şenol hoca şaşırmam ama fener oyun olarak pek bişey sunmuyor, savunması sıkıntılıyken çıkıp oynaması gerek artık..

galibiyet olayı da 10 sene olmuş 30 sene olmuş bunun baskı unsuru olmaması gerek, her maçın değeri aynı sonuç olarak 3 puan. bunu düşünüp sahaya çıkan aptal futbolcu yoktur umarım lel

şampiyon olmaya devam edelim de 100 sene kazanmayalım kadıköyde
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

3 maçta da rotasyon yapmıcak şl görün bak
konya maçı nasıl çıktı ise öyle çıkar

orası öyle canım maça en iyi kadroyla baslıyo ikinci yarı 60 dan sonra 3 oyuncu rotasyon(değişiklik) yapıo

kendi dedi bunu ha maç sonu "rotasyonu daha erken yapıcaktım adriano sakatlanınca biraz daha beklemek istedim" tarzı bi cümle kurdu

bizim kafamızda rotasyon konya macında atibayı dinlendir neciple basla
hatta konya macında skor avantajımız olmasa cenkle q7 yi cıkarmazdı

bide şimdi lens kadıkoyde yedek oturcak öle de bi durum var :)

şampiyonlar ligi çok önemli değil bence zaten lig bu seviyedeyken lige asılmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...