Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu: Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 23.09.2017 - 19.30 {110}

Llama

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

FuCKiR said:

sonra vardara neden kaybediyosun kaybedersin tabi orda hakem yok ki destekleyen

Penaltı ve kırmızı kartların tamamı doğru, hala gözyaşı kusuyor adam...

negredonun golu 77cm pieroya gore ofsayt degil. cenkin ayagina basiliyor net penalti. verilenlere degil de verilmeyenlere baksan at gozlugunu cikarip
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Fener yine top oynamadan hakem kaosu ile mac kazandı.

Tebrikler ama bu kotu oyunla hakemler bile sizi kurtatamaz. Min 10 puan yersiniz sene sonu

Ağlayarak yazmışsın tam anlaşılmıyor ne dediğin :(

Söyle geçen seneden bir toparlarsak; Şenol efendi 90 dakika 10 kişiyle yattı geçen sene Kadıköy'deki maçta. Beşiktaşlılar da "hafta içinde Kiev maçı var eki eki" diye şımarıklık yapıyorlardı. Sonra Rebrov altıdır altı alsa bir penaltı yapınca Beşiktaşın kaybetmeye alışkın taraftarı başladı aldırma gönül aldırmaya. Kameralar Şenol'u yine bugünkü gibi küfürleri dizerken çekiyordu.

Bugünse ilk yarı ezdik. Valbuena'dan yediği çalımlardan pazardan iki aylık ev alışverişini yapan quaresma maçın içine etmese büyük ihtimal farklı kazanacaktık. İçime sinmeyen tek kısım farkın az olması.

Pastanın üstündeki vişne Şenol'un atılmasıydı. Küfür etmedim ama diyen kaybeden suratı tribüne çok yakıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

dhoward said:

applev0dka said:

Fener yine top oynamadan hakem kaosu ile mac kazandı.

Tebrikler ama bu kotu oyunla hakemler bile sizi kurtatamaz. Min 10 puan yersiniz sene sonu

Ağlayarak yazmışsın tam anlaşılmıyor ne dediğin :(

Söyle geçen seneden bir toparlarsak; Şenol efendi 90 dakika 10 kişiyle yattı geçen sene Kadıköy'deki maçta. Beşiktaşlılar da "hafta içinde Kiev maçı var eki eki" diye şımarıklık yapıyorlardı. Sonra Rebrov altıdır altı alsa bir penaltı yapınca Beşiktaşın kaybetmeye alışkın taraftarı başladı aldırma gönül aldırmaya. Kameralar Şenol'u yine bugünkü gibi küfürleri dizerken çekiyordu.

Bugünse ilk yarı ezdik. Valbuena'dan yediği çalımlardan pazardan iki aylık ev alışverişini yapan quaresma maçın içine etmese büyük ihtimal farklı kazanacaktık. İçime sinmeyen tek kısım farkın az olması.

Pastanın üstündeki vişne Şenol'un atılmasıydı. Küfür etmedim ama diyen kaybeden suratı tribüne çok yakıştı.

https://twitter.com/HaberKartali/status/911678592593072128
Sosyal ağlarda paylaş

Mahmut Uslu filan yine cikmis ortaliga fsd. Ne igrenc adamlar ya bunlar. Fenerin cidden su Aziz takimindan kurtulmasi lazim artik.

Macla ilgili olarak Fener ilk yari iyiydi de ikinci yari Besiktas dengeledi. Ofsayt pozisyonunda yardimci hakem hatasi, penaltiyi da gorse calardi muhtemelen bugun Palabiyik bariz posizsyonlarda cekinmedi acikcasi. Ama Cenk'in de kendini yere atma huyu olumsuz etkilemis olabilir. Onlardan biri verilse muhtemelen berabere biterdi mac ki bence de hakki oydu acikcasi.

SG de Trabzon kafasindan bi cikamadi ya gene bordo mavi takimlar vs dfdsd.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Llama said:

Caner Erkin: "Ben Fenerbahçe'de oynarken Kadıköy'de herkesi yeniyoruz sanıyordum. Bu akşam ne olduğunu anladım, geçmişimden utandım."

Ya defolsun, saf ayagina yatmasin. O zaman da biliyordu simdi de biliyor cakal.

fenerbahçe'nin kadıköyde döve döve yendiği 20 yıldır falan belli zaten. yani hakemler ufak tefek faulleri vererek veya vermeyerek o kadar güzel baskı kurduruyorlar ki fenerbahçeye. böle itiraz etsen, baya baya meh pozisyonlar ama genele bakınca rakip kendi sahasından çıkamıyo oluyor.

genelde bu tabi 3 büyüklere karşı çok işlemiyor. bugün beşiktaşın iptal olan golü (ki gol demek de çok doğru değil kameni eller havada bekliyordu, az da olsa kurtarma ihtimali var), bi de cenkin verilmeyen penaltısı var. sonucu ciddi etkiledi elbette. ama diğer itiraz edilen pozisyonlar baya ciddi tırışka, applevodka kafası pozisyonlar.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Bize cirkef adam gerek ya.

Datbe alinca 2726284 takla atacak adam gerek.

Valbuena gibi 4 kere adama carpip kalcasiyla adama caprip kendini yere bırakan adam gerek..

1 %100000 penaltı 1 de ofsayt olmadığını düşündügum gol var. Ona ragmen 2-1 yazik oldu

bahahahahahbahbahbabhahahhahahah olm çok komik yaaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...