Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konu: Süper Lig 6. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 23.09.2017 - 19.30 {110}

Llama

Öne çıkan mesajlar

quote aktif

aktiftablet said:

mokoko said:

applev0dka said:

Sotto said:

Adamin ayagina tekme atan Q7sinden tut kaleci yerdeki adamla ilgilenirken kaleye vuran Canerine, kufredip bir de etmedim diyen hocaniz var sikinti burada zaten. Ha bunlar diger takimlarda olmayan seyler mi elbette degil, ama kimsenin efendi olmak gibi bir iddasi yok zaten. Her futbolcunun her takimda parasi verilince oynayabildigi ortamda neyin efendiligi. Takiminda Medel, Pepe ve Q7 gibi adamlar varken..

Kaldi ki bir takimin hakkiyla maclarini kazanmak icin efendi olmasina gerek de yok, futbolun kurallari icinde sert olma, rakibinin uzerine gitme, sinirleriyle oynama bunlar tum sporlarda var. Belli kurallar icerisinde bunu her takim yapabilmeli zaten yoksa efendi degil sinmis takim oluyorsun isin psikolojisini beceremiyorsan da pisirik oluyorsun.

Fenerbahce'nin cirkeflik yapacagini dusunuyorsan, sen de ona gore psikolojik hazirlanirsin kendini ezdirmezsin ama sen de kaybetmezsin. Gidip de adama tekme atip atilmazsin alakasiz yere. Besiktas efendi oldugu icin kaybetmedi zaten, psikolojiyi beceremedigi icin kaybetti.

Kadikoy de biz de Besiktas da hep ayni tuzaklara dusuyor yillardir. Ama Fener gelince deplasmana ben hic koptugunu hatirlamiyorum. Hep direnci yuksek, oyunu gerekince yavaslatan, alttan alan, psikolojiyi iyi oynayan Fener var. Hani kadrolar hocalar degisiyor ama derbi performansi bir takimin digerlerinden bu kadar iyiyse son yillarda bunu boyle hakemle vs aciklamak sacma.

maçı kaybettiğini anlayınca 2 tekme ile 9 kişi kalmamış gibi çek pampa

maçı kaybetmedik :)

maçı kaybettiğini zannedince..

oldu mu?

aynen daha doğru oldu şimdi teşekkürler

quote apple

applev0dka said:

mokoko said:

applev0dka said:

Sotto said:

Adamin ayagina tekme atan Q7sinden tut kaleci yerdeki adamla ilgilenirken kaleye vuran Canerine, kufredip bir de etmedim diyen hocaniz var sikinti burada zaten. Ha bunlar diger takimlarda olmayan seyler mi elbette degil, ama kimsenin efendi olmak gibi bir iddasi yok zaten. Her futbolcunun her takimda parasi verilince oynayabildigi ortamda neyin efendiligi. Takiminda Medel, Pepe ve Q7 gibi adamlar varken..

Kaldi ki bir takimin hakkiyla maclarini kazanmak icin efendi olmasina gerek de yok, futbolun kurallari icinde sert olma, rakibinin uzerine gitme, sinirleriyle oynama bunlar tum sporlarda var. Belli kurallar icerisinde bunu her takim yapabilmeli zaten yoksa efendi degil sinmis takim oluyorsun isin psikolojisini beceremiyorsan da pisirik oluyorsun.

Fenerbahce'nin cirkeflik yapacagini dusunuyorsan, sen de ona gore psikolojik hazirlanirsin kendini ezdirmezsin ama sen de kaybetmezsin. Gidip de adama tekme atip atilmazsin alakasiz yere. Besiktas efendi oldugu icin kaybetmedi zaten, psikolojiyi beceremedigi icin kaybetti.

Kadikoy de biz de Besiktas da hep ayni tuzaklara dusuyor yillardir. Ama Fener gelince deplasmana ben hic koptugunu hatirlamiyorum. Hep direnci yuksek, oyunu gerekince yavaslatan, alttan alan, psikolojiyi iyi oynayan Fener var. Hani kadrolar hocalar degisiyor ama derbi performansi bir takimin digerlerinden bu kadar iyiyse son yillarda bunu boyle hakemle vs aciklamak sacma.

maçı kaybettiğini anlayınca 2 tekme ile 9 kişi kalmamış gibi çek pampa

maçı kaybetmedik :)

geçen seneki 1-1 lik maç için dedim abi :( :(

90+'da yaşanan mucize öncesi tekme tokat kırmızı görmüştü fener

e tmm işte bende o maç için diyorum kaybetmedik o yüzden kaybettiğimizi anlicak bir durum yok. kimse kaybettiğini zannetmiyordu zaten o yüzden mücadeleye devam edip beraberlik golünü attırdık.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

josef kaybettiğini anlamıştı ama mucize oldu :(

vardar maçında bile anlamıştı.

vardar gibi boktan bi takıma bile elenen fenerbahçe'yi yenememek biraz rahatsız ediyor sanırım. her mesajda vardar ovasındayız.

neyse şl'de başarılar 10 senedir dinleyemiyoruz müzüğü akşam açıyımda şl müzüğü dinliyim
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

applev0dka said:

vardar gibi boktan bi takıma bile elenen fenerbahçe'yi yenememek biraz rahatsız ediyor sanırım. her mesajda vardar ovasındayız.

neyse şl'de başarılar 10 senedir dinleyemiyoruz müzüğü akşam açıyımda şl müzüğü dinliyim

feneri değil ali yi yenemedik
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

applev0dka said:

yok ya vardar ile alakası yok olayın.

ben o maçta tekme attı diye dedim.

çemgizekspor maçında atsa onu örnek verirdim sdsafa :D

vardar'ı yenemeyen fenere yenildik gibi düz mantık kuracak kadar salak değilim ya.

beni rahatsız eden sürekli böyle maçlarda takımın havasının kötü olması, gereksiz sinir/telaş hali.

hocanın ilk yarıları sürekli çöpe atması falan geçen sene gs maçında da aynısı oldu 2. yarı efsane oynadık.

hafta sonu da kameni çok iyi toplar çıkardı 2. yarı, ilk yarı atiba'nın kafası dışında pozisyon yok şaka gibi yani.

yoksa feneri yenersin yenilirsin 110 senelik 500 maçlık rekabet
Sosyal ağlarda paylaş

abi oh be sonunda beşiktaştan özeleştiri gördüm şu maça dair. valla dişimi kırıcak sanırım. teşekkür ederim. topicteki her mesajı okumadım tabiki ama şöyle özeleştiriyi ilk kez görüyorum.

neyse yavaştan sizde farkına varıyorsunuz demek ki maçın hakkının fb'de olduğuna.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi oh be sonunda beşiktaştan özeleştiri gördüm şu maça dair. valla dişimi kırıcak sanırım. teşekkür ederim. topicteki her mesajı okumadım tabiki ama şöyle özeleştiriyi ilk kez görüyorum.

neyse yavaştan sizde farkına varıyorsunuz demek ki maçın hakkının fb'de olduğuna.

bunun sebebi sizsiniz ama sdsafas

ben çok denedim düzgün futbol konuşmayı burda, saçma saçma troller yüzünden ben de bu usluba bürünmek zorunda kaldım.

yoksa burda düzgün futbol konuşulmasını en çok ben isterim.

maçın hakki ilk yarı fb, ikinci bjk bence.
özellikle 60tan sonra baya oyunu ele aldık, goller de kaçırdık falan.
ozan'ın topu girse maç kopabilirdi belki, zaten 9-9 halı sahaya döndü onun da etkisi olabilir 2. yarıdaki oyunda bilmiyorum.

bence şenol hocanın derbilere takımı hazırlama yöntemini değiştirmesi gerek.
CL maçına nasıl çıkıyorsak öyle çıkmalıyız derbiye.
Yenilirsek nolur diye düşünmeden çıkarsak daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben takımın telaşlı olduguna katılmıyorum. Fener yüksek mtivasyon ve tempoyla balşadı, aslında penaltı olmasa o tempo da yavaş yavaş bitiyodu bizim esas sıkıntı ilerideki 4lünün bu sene çok statik oynaması.
Özellikle ikinci yarı bir sürü boş alan varken savunmacıların koynunda bekledi babel cenk ve talişka. Biraz hareketli olsalar, biraz top almaya gelseler, boş alanda deli gibi akabilirlerdi.
Porto maçı hariç, bu sene hep öyle. Özellikle Talişka'nın cidden maç seçtiğini düşünüyorum, adam lig maçlarında yokları oynuyor.
Trabzon maçında, hazır cezalı adamlar da varken, çift forvet denenebilir aslında. Negredo hem çok hırslı şu an, hem de çok hareketli oynuyor ileride.

edit. bir de değişikler hatalıydı, gerçi şenol tribüne gitmişti, değişikliklerin sorumlusu o mu bşaksı mı bilmiyorum ama. Lens daha erken girebilirdi. Babel Lens Talişka aynı anda sahada olmalıydı.

Gerçi Talişka özellikle çok kötüydü tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

e mantıklı konuşmuş abi tabi. sonuçta filozofik bir kişilik

https://twitter.com/1907AAG/status/911653482876297218

burada da çok önemli açıklamalarda bulunuyor. pozisyona küfür etmiş burada fsadfsadfsadf

O...PU ÇOCUĞU POZİSYON NASIL OLUR BÖYLE BİR ŞEY POZİSYONUN A.... K.....
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Baggio said:

aktiftablet said:

şenolun sinirlerine hakim olması lazım ama küfür ettiği faul pozisyonunu gördün mü, pepe ye çalınan?

Görmedik bu arada,

...

İnanmak istediğiniz gibi yaftalayıp geçiyorsunuz işte.

Hala mı trolleme peşindesiniz ya, Tamam geçti gitti, leipzig maçı var akşam, leipzigi desteklemeye yoğunlaşın artık.

Yok troll peşinde olan sensin abi belli ki, bu kadar aptal bir adam değilsin çünkü, alakasız yerleri cımbızlayıp çarpıtmaya çalışmalar falan, apple işi bunlar. Futbol bölümünde mantıklı tartışmayı bıraktığını önceden belirtsen rahatsız etmezdim, vaktimi de çalmazdın, neyse :p
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

e mantıklı konuşmuş abi tabi. sonuçta filozofik bir kişilik

https://twitter.com/1907AAG/status/911653482876297218

burada da çok önemli açıklamalarda bulunuyor. pozisyona küfür etmiş burada fsadfsadfsadf

O...PU ÇOCUĞU POZİSYON NASIL OLUR BÖYLE BİR ŞEY POZİSYONUN A.... K.....

hocamın ağzına sağlık az bile söylemiş
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

aktiftablet said:

Baggio said:

aktiftablet said:

şenolun sinirlerine hakim olması lazım ama küfür ettiği faul pozisyonunu gördün mü, pepe ye çalınan?

Görmedik bu arada,

...

İnanmak istediğiniz gibi yaftalayıp geçiyorsunuz işte.

Hala mı trolleme peşindesiniz ya, Tamam geçti gitti, leipzig maçı var akşam, leipzigi desteklemeye yoğunlaşın artık.

Yok troll peşinde olan sensin abi belli ki, bu kadar aptal bir adam değilsin çünkü, alakasız yerleri cımbızlayıp çarpıtmaya çalışmalar falan, apple işi bunlar. Futbol bölümünde mantıklı tartışmayı bıraktığını önceden belirtsen rahatsız etmezdim, vaktimi de çalmazdın, neyse :p

Olm zaten şenol konusu kapanmıştı bile , her halükarda küfür etmesi iğrenç, sadece o koptuğu pozisyonun ne komik olduğunu söylemiştim orda.

Üstüne gelip pozisyonu görmedim diyosun ama inanmak istediğine inanan ben oluyorum? lütfen trollüyo ol :)

Şenol köylü zaten, ok? savunmuyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

pozisyonun ne o.... çocukluğunu gördün ki abi :( naaptı sana bu pozisyon.

hadi hakeme dese anlarım çok tartışıldı kendisis ama hakeme dememiş ki, pozisyona demiş.

ha sonrasında 4. hakeme gidip sen uyduruyorsun diyip, maçtan sonra küfür ettiğini kabul etmesi ama hakeme değil pozisyona ettiğini iddia etmesi falan hep filozofik bir kişilik olmasından değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...