Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

gençler'e yenilmemizin pek bir sıkıntısı yok.

şampiyon olmak için zaten başakşehiri yenmemiz gerekti. beşiktaş maçında puan kaybı lüksümüz olurdu ama bu maçla onu kaybettik.

ikisini de yenemiyorsak zaten onlar şampiyon olsun.

başakşehir kaç defadır eze eze yeniyor. galatasaray kendi evinde onların intikamını alamazsa zaten yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Avcı haftaya kapanıp hızlı şekilde kanatlardan kontra yapacak çok belli sistemi.

Şu maçı alsaydık kazanmak zorunda çıkacak olan onlardı ve maçın genel seyri çok farklı olacaktı.

Tek güvendiğim takımın bu seneki iç sahası çok iyi. Genel oyuncu profili de zaten iyi ve agresif seyirci önünde boostlayarak oynuyor Gomis, Maikon, Mariano, Feghouili falan hep bu profilde.

Hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

tunch said:

İşte bekledigimiz madcow bu

Gs faul yaptiginda rakibe sarı kart çıkmalı!

Tunch ya. Ben hala senden Galatasaray'ın UEFA'yı aldığı sene ertelenen maçları listesini bekliyorum.

Azimliyimdir ben. O liste gelecek :)

O kadar azimle beklemiş gibi gözükmuyursun
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Aceace said:

tunch said:

Tunch ya. Ben hala senden Galatasaray'ın UEFA'yı aldığı sene ertelenen maçları listesini bekliyorum.

Hmm... Daha yeni girdim paticiğe.

Verdiğin liste 2000 sonrasının listesi. UEFA senesi değil. Sorumu tekrarlıyorum. Galatasaray'ın UEFA kupasını kazandığı seneden bahsediyoruz. Sonrasından değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

tunch said:

Aceace said:

tunch said:

Hmm... Daha yeni girdim paticiğe.

Verdiğin liste 2000 sonrasının listesi. UEFA senesi değil. Sorumu tekrarlıyorum. Galatasaray'ın UEFA kupasını kazandığı seneden bahsediyoruz. Sonrasından değil.

yoo 1 tane varmış verdiği link'te sadece ertelenen gs maçı. koca sezon 1. onun sayesinde şampiyon olup uefa alınmış.

1999-2000 sezonu
- 19/21 kasım'da oynanması gereken fenerbahçe-galatasaray derbisi, 23 kasım'da oynanan bologna-galatasaray uefa kupası maçı nedeniyle ertelendi. erteleme maçını galatasaray 1-2 kazandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...