Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Sözcü said:
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool’da başarılı bir sezon geçiren Mohamed Salah’ın sarı-kırmızılı takımın kapısından döndüğü ortaya çıktı.

Sabah’ta yer alan habere göre 2013-2014 sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da, dönemin başkanı Ünal Aysal, Monaco’da bulunduğu sırada transfer ekibinin iki yıldızla anlaştığı haberini aldı. Aysal’a gelen haber şuydu: Sporting’den 19 yaşındaki Bruma ve Basel’den 21 yaşındaki Mohamed Salah’la prensip anlaşmasına varıldı.

TERİM ‘BRUMA’ DEDİ

Bunun üzerine Aysal, dönemin teknik direktörü Fatih Terim’i aradı. Terim’e, “Bruma ve Salah’la anlaşma tamam. Hangisini istersin?’ diye sordu. Terim ise, daha önce de üzerinde durduğu isim olan Bruma’yı öne çıkardı. Hem yaşının genç olması hem de potansiyelinin daha yüksek görülmesi nedeniyle ‘Bruma alınsın’ dedi.

Fatih Terim’in sözleri üzerine Aysal’dan talimat alan transfer komitesi de 10 milyon euro + bonuslar karşılığında Bruma’yı renklerine bağladı. Salah ise 1 sezon daha Basel forması giydi ve ardından 16,5 milyon euroya Chelsea’nin yolunu tuttu.

fatih terim detayı hikayeye ekstradan +%10 gerçek olabilme oranı katıyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek sayalım hadi. Bana göre yine de eleştrilecek bi mevzu değil. O dönemin mo salahıyla bruma arasında tercihin brumaya kayması normal bence. Salah baya saçma sapan bi yükselişe geçti sonrasında. Ben kimsenin o derece öngörebileceğini düşünmüyorum ki zaten öyle olsa psg, real, barça falan bu tip adamlara 20 yaşında şlak diye 100 milyonu koyuyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Brumadan da para kazandı ayrıca bu kulüp. o kadar çok kötü transfer var ki

Tarık Çamdal
Ontivero
Mapenza (jardel verip bunu almıştı kulüp)
Tamas ( nihat madara edince getiren Terim'in gidişi hızlanmıştı)
Lukunku
İnomoto (inamato mu neydi la bu)

ilk aklıma gelenler... Bruma çok iyi transferdi. Kaç sezon fayda sağlayıp para kazandırarak gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

jardele karşılık sadece mpenza değil, mpenza+horvath+fleurquin+para gibisinden bişey almışlardı, ahmet bulut yapsa o takası zirveyi gördüm diye emekliye ayrılırdı, portekiz liginde bir takım mıydı neydi

sonra o noname bok püsürle lucescu milanı psgyi falan yeniyordu şlde çeyrek finale çıktıydı

o mpenza da o zaman schalkede mi ne almanya liginde yardıran emil mpenzanın kardeşiydi

https://a.wattpad.com/cover/107917216-352-k968476.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

jardele karşılık sadece mpenza değil, mpenza+horvath+fleurquin+para gibisinden bişey almışlardı, ahmet bulut yapsa o takası zirveyi gördüm diye emekliye ayrılırdı, portekiz liginde bir takım mıydı neydi

sonra o noname bok püsürle lucescu milanı psgyi falan yeniyordu şlde çeyrek finale çıktıydı

o mpenza da o zaman schalkede mi ne almanya liginde yardıran emil mpenzanın kardeşiydi

o 3'lüden bir tek horvath 5 maç falan oynadı galiba o da solak orta sahaydı yanlış hatırlamıyorsam. mpenza ve diğeri oynamadılar. fleurquin normal transferle gelmişti ve ağır bir adam olsa da savaşçıydı, lucescu baya seviyordu defansın önünde onu. 2-2'lik barcelona maçında gollerden birini atmıştı falan.

ama evet yabancılarda baya baya hiç iş yoktu. öle barcelonlarla romalarla falan eşleşecek bi kalite yoktu ortalıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

0-0 biterse öpüp başına koysun fatih terim.

selçuğun ortayuvarlakta kaptırdığı topla geldikleri 4e 4leri 3e 3leri dışarı hep atıcaklar
serdarın taçtan gelirken RİSKE GİRMEDİ(tm) diye kornere vurduğu topların hiçbiri tehlike yaratmayacak
sonra kurtarıcı sinan girince de otobana dönüşecek kanattan başakşehir golü atmadan önce doldurup boşaltırken(hasan şaş da assistant coach zaten ehü) gomis bir gomislik yaparsa 1-0 kazanırlar.

akbil makbil adamlar gsden iyi durumda ve muhtemelen deplasmanda gs ile berabere kalmanın kendilerine değil bjkye yaradığının farkında olucakları için yüklenicekler. Arda gol atsa şenlik çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

sabonis said:

eskisi gibi dominant diil çılgın ara pasları falan biraz mazide kaldı

tamamaen bu yüzden iyi gibi görünüyor, tek yaptığı sağdan alıp sola vermek

yok ya bence gayet iyi oynuyor. ileri de oynuyor, atağın yönünü de değiştiriyor, eh pek tabi yan pas da yapıyor. ama 4-5 sene öncekinden pek tabi daha kötü. o zaman gerçekten yerli xavi gibi bişeydi.

sezonun başında pek az maç izliyordum ama ikinci yarıda çoğu maçı izledim. ben memnunum gayet selçuktan
Sosyal ağlarda paylaş

10 pas atıyorsa 8 ini geri pas yada en yakınında ki adama atıyor zaten.top rakipteyken de etkisi neredeyse 0 hatta eksilerde ya faul yapıyor yada yanından geçene boş boş bakıyor.takımda ki en zayıf halka direk.ndiaye olsa şuan ki puan tablosu çok farklı olurdu güle oynaya çıkardık bu maça

yok vazgeçtim en zayıf halka belhanda asjdlghsaljd adam o kadar kötü ki unutmuşum bile
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Esnaf said:

selçuk un pas kaybı yapmamasın sebebi garanti paslar vermesi.şuan mustafa sarp dan farkı yok orta sahamız bir kişi eksik çıkıyoruz maçlara.

Sadece özet mi izliyorsun acaba, gaaayet de uzun akıllı atak başlatan paslar falan atıyor adam.

bu nasıl mantık :D özet izlese yan pasın ne işi olacak özette :D ama geçmişin önyargısıyla yorumladığı kesin. 10 pasın 8'ini geriye atıyormuş. daha büyük yalan gözlem görmedim galiba :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...