Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Takımda 1(sayıyla bir) adet topu ceza alanı ortasına dusurebilen oyuncu yok. Rodriguez ve Mariano bi daha oynamasa da olur. Su macta oynamayacaklarsa baska maclarda da oynamayabilirler sıkıntı degil. En azından genc oyuncular falan oynar yine kaybederiz ama "uuu gelecegimiz" diye bakarız.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şaşırdım ya, ümit özat'ın klasik yükseliş sonrası öküzlüğünden kaynaklı düşüş dönemi başlamıştı. kovulmadan önceki son kozunu attı bu maçta başka şey değil.

ben hep överim ümit'i, tr'de teknik açıdan en iyi 10 td'den biridir net şekilde ama insan ilişkileri o kadar kötü ki adamın o performansını oyuncularla tutturabilmesi maks 12-13 hafta falan sürüyor.

yardımcılarından biri arkadaşım, o da çok iyi değil oyuncular arasındaki birlik vs. diyordu da işte vitrin maçı olunca demek kardeşlik bağları pekişiyormuş asdjfhsd

Tek Başak'a yaradı. haftaya quaresma dönüyor, bjk daha kalan maçların yarısını alsa mucize olur. başak için artık tek maça kaldı şampiyonluk o da gs maçı. onu bir şekilde alırlarsa şampiyon olurlar yoksa zaten daha tarihleri boyunca 4.lük üstü zor görürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

https://twitter.com/iykiBesiktasVar/status/983414587692388358

beşiktaşı kollamışlar yine

neler neler yazdim da eline carptigini yeni farkettim, mac ici tekrarlarda bile farketmemistim

iyi oldu basaksehirle besiktasi yenersek hakederek sampiyon oluruz yenemezsek zaten haketmiyoruz, iy'dan sonra 1e 7 genclerbirligine oynadim beyin bedava.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gazla başağı dağıtırız. Şampiyonlu yolunda üstüste 2 kez yenilgiyi ne taraftar hazmedebilir ne de yönetim.

Tudor iyi giderken var olan düzeni bozduğundan dolayı salak salak puanlar kaybetti. Terim de neden 2 forvet çıkmış ki ! Var olan düzeni bozma işte. Rakip o kadar önlemde alsa aradan birisi kişisel yetenek falan katıp atıyor işte. Rakip Gomis i tutayım derken Feguli, Rodrigez vs atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Bu gazla başağı dağıtırız. Şampiyonlu yolunda üstüste 2 kez yenilgiyi ne taraftar hazmedebilir ne de yönetim.

Tudor iyi giderken var olan düzeni bozduğundan dolayı salak salak puanlar kaybetti. Terim de neden 2 forvet çıkmış ki ! Var olan düzeni bozma işte. Rakip o kadar önlemde alsa aradan birisi kişisel yetenek falan katıp atıyor işte. Rakip Gomis i tutayım derken Feguli, Rodrigez vs atıyor.

varolan düzenle çıkıp pozisyon üretemedi diye sonradan aldı 2. forveti

yine pozisyon yok gerçi
Sosyal ağlarda paylaş

akbilspor gs maçını aldığı an işi bitirir, bjk akhisar'ı yendiği durumda bile bjk'ye 3 gs'ye 5 puan fark atıyor ki ikili averajlarla 4-6 demek bu, kalan 5 maçta iki kere puan kaybedeceği bir maç görünmüyor. gs kesin elveda der şampiyonluğa, bjk'nin de düşük bir ihtimali kalır sadece. o maç berabere biterse de gs - bjk maçına kalır olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...