Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

bizimkiler cok stres. hic kimse bosa hareket etmiyor. mariano gecen mac rakip ceza alanı icindeydi simdi pasların hepsi cok onune gidiyor gec cıkıyor toplara.

25 dakikada pozisyon uretemedik fenalardayız

Gomis niye surekli ceza alanı dısında? Neden gomis ceza alanında degilken random orta spamliyoruz?

Rodriguez bugun bildigin yok. Bacaklarına agırlık takmıslar kosamıyor gibi
Sosyal ağlarda paylaş

ben olsam 40 ta rodriguezi cıkartmıstım ya. son 3 macta zaten cok kotu oynuyordu ama en azından kosup hareketlilik getiriyodu bugun kosmuyor da.

Napıyor abi bu takım? Bu nası bi oyun taktigi? Rakip sahaya yerlesip sonra uzun top atıyoruz? Ligi kaybetmeye gelmis gibi oynuyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

İcim daraldı yemin ediyorum anca bu kadar sacma oynanabilir bir mac. Su macta ligi bırakıp gelicez. Kim rakip sahaya yerlestikten sonra uzun top atıyoruz dediyse onu direk yollasınlar takımdan. FT ise onu da yollasınlar. Yapacagımız sey cok bariz. Cizgiye inmemiz lazım. Cizgiye kim iner rodriguez SAG KANATTA iken iner. Feghouli surekli iceri kırıyor. Yolla feghouliyi sola gelsin rodriguez saga. cizgiye inip dursun. Hem feghouli iceri kırıyor hem rodriguez iceri kırıyor. Herkes rakibin kucagına kosuyor. Sonra pas atacak kimse bulamadıkları icin bi koseden obur koseye sisiriyorlar ya da forvet bile yokken ceza sahasında orta acıyorlar.

Hakkaten su taktigi kim yaptıysa yollasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...