Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Oynadınız?

Lemmy

Öne çıkan mesajlar

farcry5

simdilik guzel gidiyor da, gameplay olarak farcry 4 un ustune hicbisi eklenmemis olmasi tatsiz. 15 saat oynar bayarim heralde. Bi de gozunuzu seviyim devoperlar su xbox a bi klavye mouse destegi ya, yani ne kadar zor olabilir anlamiyorum ki

FPS ler oynanmiyor gamepad ile bunu anlayip mouse destegi koymak niye bu kadar zor oyunlara enteresan.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

ff7 remake pc için oynayayım dedim. Başımı ağrıttı oyun. Her attack da bütün ekran beyaz parlıyor 1 frame. Nasıl aptalca bir mantıkla yaptılar acaba bunu. Sanki devamlı cs de flash yiyormuşum gibi. Kapatma da yok. Mod da yok. Zaten modlarda bi tane dev console açma modu var gerisi nude mod hep sdf Cyberpunk ta da milleti epilepsi krizine sokuyorlardı ya, sene olmuş 2022 hala düşünemiyor mu devler bunu gerçekten, ani parlayan ışık koymayalım yada kapatmak için seçenek sunalım filan diye. 90 gb indirdim boşu boşuna.

2ThR3Jy.png

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

solasta bitirdim, çok iyiydi. solasta'dan sonra rpg açlığımı doyuruyorum. şimdi kotor 2 başladım, ilk çıktığında da sürekli oyundan atıyordu, donuyordu. sonra bakarım diye diye bu zamana kısmetmiş. restoration mod bi de eksik content mod, birsürü makyaj mod yükleyip yapıştırdım.

Sosyal ağlarda paylaş

WH40k - Chaos Gate: Daemonhunters'ı bitirdim nihayet.

40k dünyasında daha streamlined X-Com clonu.

Cclass, ability, weapon çeşitliliği gayet iyi.

Görev tipleri ve haritalar biraz tekdüzeleşiyor az sayıda oldukları için. Bir de oyun bir yerden sonra çok tekrar ettiğinden daha kısa tutlsa yeriymiş.

Senaryo olarak muhtemelen 40k dünyasında en "lore correct" bilgisayar oyunu olabilir şimdiye dek.

Bazı özellikler falan çok anlaşılmıyor deamonlarda, deneme yanılmayla çözülüyor, o bakımdan çok kullanıcı dostu değil.

AAA oyun değil de düz x-com'vari oyun isteyenler için güzel.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Fallen order ı bitirdim geçen hafta , kesin oynayın. Harika olmuş oyun.

This war of mine , bayağı güzel oyun şu combat kısmını biraz daha iyi yapmam lazım.

Potion permit çıktı geçen hafta onu oynuyorum bitirip this war of mine a geri döneceğim. Bu oyun da grafikler falan çok tatlı ama grind bayağı fazla. Oyunu çeşitlilik gerekiyor, geliştirirlerse oynamanızı tavsiye derim. Bu hali ile anca indirimde alıp biraz oynayıp geçersiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

main story diyorsan düz giderim keşfi falan salla dersen kısa sürebilir. ilk gezegenden sonra biraz açılıyor, oyunda toplam 5-6 gezegen var yanlız. Ha 1-2 sinde kaybolabilirsin bayağı detaylı karışık. %100 achivement la bitirdim girmediğim delik kalmadı, open world değil tabi ama bence karakterin gelişimini görmek iyiydi.

Adamın kendi eğitimli normalde ama o kadar uzun süre saklanmış ki tek tekyeniden keşfediyorsunuz. Geçemediğiniz yerleri , mekanları tekrar öğrendiğiniz güçlerle bir daha dolanıyorsunuz falan. Bir gezegeni bitirdim haydi eyvallah olmuyor. 34 saate bitmiş hepsi, fazla uzun değil hani, main story gideceğim salla keşfi falan derseniz herhalde bayağı kısa sürer. 

Combat bence çok iyi olmuş, tüm o skillerle milleti türlü türlü geçmek bayağı eğlenceli. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ghost of Tsushima oynuyorum bi suredir. Ufak tefek can sıkan yerleri var, tekrara dustugu yerleri var ama eglendiriyor beni. Bitiririm herhalde. 

Switch’te de Bear&Breakfast oynuyorum, kontroller baya kötü, neden dokunmatik ekran destegi yok anlamadim, klavye mouse oyunu olmus biraz. Bundan once de cult of sheep’i oynamistim, tekrara girdi bi sure sonra, son kapiyi acmadan biraktim 6/10 şirinlik hatrina. 

Sosyal ağlarda paylaş

monster hunter rise expansion çıkmıştı temmuz ayının başında, indirimden aldım çok eğlenceli hale gelmiş oyun, önce ki seriler kadar hantal değil baya hızlanmış, özellikle mh:world deneyip baydıysanız, bu oyun daha eğlenceli, ama grafik world kadar iyi değil. Silahlar filan çok eğlenceli olmuş, birde son patchle itemlara rng olarak random skill ekleme olayı geldi, ortalama 20-70k online oyuncu var sürekli 4 kişi girilebiliyor.  Yüzde 50 indirim var. 

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Darksun dedi ki:

This war of mine , bayağı güzel oyun şu combat kısmını biraz daha iyi yapmam lazım.

Tabanca tirt. Shotgun yada machine gun la siper alip sarjoru bosaltican. Yada saklanip, bicakla instant halledicen. Single target i arkadan yaklasip crowbarla hasar almadan tokatlayabiliyorsun.

Stories dlc sindeki hikayeler bayagi iyi. Ozellikle ilk iki hikaye cok vurucu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...