Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Oynadınız?

Lemmy

Öne çıkan mesajlar

rocket lig doneyim dedim geceleri biraz. epic'ten sonra gercekten tadi tuzu kalmamis. kickoff'ta i got it, im defending bile demekten aciz millet ki biz anlik "all yours, i got it" ile comeback falan yapiyorduk. double commitsiz oyun yok kompetitifte. en dip donemi oyunun. sadece steamciler ile eslesmeyi denicem, o kadar oynayan kaldiysa tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

stormworks guzelmis. workshopu iyi bilince biraz da rp yapinca cok keyifli. raylarda snowpiercer da kullaniyorum, mustang da ucuruyorum, denizde rms poseidon kazan dairelerinde de ter dokuyorum. kraken, megalodon, meteor, tornado gibi sandbox eglenceleri var. halo gemileri bile yapmis millet. bugun denizalti enkaz gorevleri icin mini bi denizalti indiricem. bende talassofobi varmis onu kesfettim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

kingdoms of amalur: reckoning bitirdim. yillardir kutuphanemdeydi, bu haftayaymis. wow stili grafikleri, dopdolu kocaman dunyasi, cok keyifli bi savas ve sinif sistemi vardi. salvator ve mcfarlane de artisi. remasterina gerek gormedim cok fark yok izledigim kadariyla. guzel bi 24 saat gecirdim ana senaryo odakli. arkasindan dragon age ya da mass effect girisecegim sonunda. baslayip baslayip biraktigim guzel oyunlardi.

Sosyal ağlarda paylaş

dragon age origins çökmeden yarım saat oynanmıyor. eski oyun olduğu için galiba.  izledim, 2 ve 3'ün kılıç oynanışı animemsi biraz, yere vuruyo taşlar falan yükseliyo. ilkinde warrior sınıfında witcher 1 havası vardı animasyonlar filan gerçekçiydi. doya doya oynarım dedim elimde patladı.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

geçen yine valheim açtım oynadım biraz, ama yapıcak başka şeyler oynayacak başka oyunlar varken o grind'ı çekemedim tekrar. köyümü kurdum, bronze aletlerimi yaptım karve'ımı yaptım, elder'ı kestim çıktım. tek başına yoruyor.

onun dışında ffxiv oynuyorum bu aralar çok, alt karakter açtım hatta.

Sosyal ağlarda paylaş

Duygucuk, 14.02.2023 11:42 tarihinde dedi ki:

Sürekli lol silip yüklemek telefona çok zarar verir mi? Sadece sona oynuyorum diye küfür ediyorlar. Başkalarından çok bizimkiler ediyor artık yeni oyun bulmak lazım.

herhangibi bir sey silip tekrar kurmanin telefona bir sey yapmiyor olmasi lazim. 

Sosyal ağlarda paylaş

Namessar, 14.02.2023 17:45 tarihinde dedi ki:

donup dolasip hala rimworld oynuyorum. su bilgisayari upgrade etmeyi birakmam lazim artik. bosa gidiyor.

Aynı durumu Hearthstone ile yaşıyorum, sürekli bilgisayara yatırım yapıyorum hatta en son gidip laptop aldım bir ton para verip ama halen daha tek oyun adlşknfgdsg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

elite dangerous odyssey toparlanmis iyice. biraz kesif yaptim, bikac bin isikyili uzaklastim dunyadan. exobilogy acayip bufflanmis. sistemi hic taramayip direkt atmosferik gezegen tarayip inerek organik bulmak cok karli artik. odyssey'e tesvik etmek istemisler galiba. tabi oyuna donerken saveimi sifirladigim icin acil para ihtiyaci yuzunden space truck simulasyonu yapiyorum yine. ticaret kadar karlisi yok. arada degisiklik olsun diye yuzeyden enkaz kaldirma, terkedilmis settlementlarda tamir falan yapiyorum. iyice sikilinca barlarda iki tek atiyorum, blue saraceno calan bi bar var o istasyonda konakliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

khalad, 14.02.2023 18:40 tarihinde dedi ki:

Aynı durumu Hearthstone ile yaşıyorum, sürekli bilgisayara yatırım yapıyorum hatta en son gidip laptop aldım bir ton para verip ama halen daha tek oyun adlşknfgdsg

ne yaşadığını biliyorum bro...

anca FM23 oynuyorum dönüp dolaşıp asdf

Sosyal ağlarda paylaş

dragon quest xi bitse diye oynuyorum. yani bir seri dusunun 20 senedir ayni sey bu sefer sadece 3d yapmislar, onda da pisman oldular galiba definitive cikarip 2d secenegini de eklediler. bayik  bir hikaye, generic combat, keyifsiz karakterler. herseye okey olabilirim benim oynadigim ilk surumde jap dub da yok ama combat bu kadar generic olmamali, buna hakkiniz yok. yani oyunda ne iyi var derseniz akira torayama'nin hala tasarimci olmasi denilebilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 27.02.2023 14:01 tarihinde dedi ki:

yoo açın başlık direkt. 3-5 mesaj da olsa meraklısı hem net görür, arar bulur. şu mesajın yeterdi başlık için.

ne biliyim sadece "Returnal oynadım beğenmedim" demek için başlık açasım gelmedi. sonra birileri şikayet ediyor "Bone sürekli başlık açıyor" diye.

oyun için başlık açılmaya değer görecek birileri de yoksa boşa sayfa israfı yapmayalım.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...