Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Oynadınız?

Lemmy

Öne çıkan mesajlar

Seru, 27.02.2023 17:07 tarihinde dedi ki:

dragon quest xi bitse diye oynuyorum. yani bir seri dusunun 20 senedir ayni sey bu sefer sadece 3d yapmislar, onda da pisman oldular galiba definitive cikarip 2d secenegini de eklediler. bayik  bir hikaye, generic combat, keyifsiz karakterler. herseye okey olabilirim benim oynadigim ilk surumde jap dub da yok ama combat bu kadar generic olmamali, buna hakkiniz yok. yani oyunda ne iyi var derseniz akira torayama'nin hala tasarimci olmasi denilebilir.

dra.que xi'yi ben de bitiremedim ya. hoşuma gitti ilk başta ama bir yerden sonra baymaya başladı.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 28.02.2023 19:11 tarihinde dedi ki:

yeni başlığa ayırdım hadi sunucuya biraz yük olsun 1kb text daha. 😰

foto ekleyememizi de anlamiyorum. 2023e geldik storage kapliyor diye boyle bir hizmetten mahrumuz. aws'de yillik beles server var tonla boyle hizmet veren yer var, para isteyenler de 24 usd falan aylik. buraya ne kadar foto atilacak da storage bitecek vallahi, kaldi ki otomatik cozunurluk dusurulur daha az yer kaplar bunrasi pinterest degil sonucta. jimmy wales gibi destek istemeyi biliyorsunuz. shame on you.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Marl0_on, 27.04.2023 09:23 tarihinde dedi ki:

hala warhammer online oynuyorum. tam bir dede repliği olacak ama artık gerçekten böylesini yapmıyorlar sdfsgd.

bu oyunu çok fena harcadılar ya. wow gibi güzel updateler alsaydı fıstık gibi olurdu valla.

abi bi de aklıma geldi, grafikler baya washed out gözüküyordu warhammer online'da, hala yapmadıysan reshade yükleyip onu düzeltebilirsin

Sosyal ağlarda paylaş

bir arkadaş reshade'i göstermişti, epey bir süredir deneyeceğim de üşendim hep.

Return of reckoning diye bir private server var şu an, epey iyi yürütüyorlar, oyun kodlarında olan ama live serverda hiç hayata geçmemiş dwarf ve greenskin şehirlerini getirdiler, event düzenliyorlar sürekli filan. EU primetime oyuncu sayısı 1k+/-, bazı dönemler 2k+'ya çıkıyor kısa süreliğine de olsa. Global server olduğu için og'deki gibi belli bir saatten sonra bomboş olmuyor server vs.

ilgilenen olursa; https://www.returnofreckoning.com/

Hatta geçen Saeros diye birisini gördüm, sana yazıcaktım abi de aklımdan çıkmış sdfsg. belli ki sen değilsin ama.

Marl0_on tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...