Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik 5

stimpak

Öne çıkan mesajlar

escape said:

Fransuxa said:

bi önceki filmde bir tek köpek balığı dövdüğü sahneye OHAHAHA diye gülmüştüm gerisi boktu zaten. 6 kırmızı tuborg vurup izlicen abi işte kah kah güldürür adamı. cannes için film çekiyo sanki herif. amarigalı gavatlar scary movie çektiği zaman manitanızı alıp koşmadınız sanki sinemaya. yapmayın.

tamam

sen sus lan köylü
Sosyal ağlarda paylaş

Çoluk çocuk seviyo abi işte recep ivediki. Sizin sevmemeniz gayet normal yani
Zaten fragmanın altına yapın yorumlara bakılınca;
said:
lpsem oyuncak dünyası
Bu filmm bayaaaaa tutulurr ben söliyim 😅😅😅😀😀ÇOKK İYİİİ

said:
Korku Seansi
Film Tutmuş mutlaka gidicem:)))

said:
Ebrar Bolake
allahım sana geliyom çok komik

said:
boba FETT
doğumgünümden 3 gün önce çok şanslıyım:))))

Sonuçta şahan aptal bir adam değil. Adam işi biliyo, kitlesi belli.
Sosyal ağlarda paylaş

İş yerinden rapor veriyorum recep ivedik sevenler filmin konusunu beğenmedi. İlk filmleri daha iyiymiş çünkü yok acunlu yarışma yok güreş şampiyonası gibi belli temaya sahip filmler saçma oluyormuş ve neden ilk filmler gibi daha basit konular seçmiyormuş.

Bilmeyenler için filmlerden birinde depresyona giriyor ve gelen bi akraba kızı bunu depresyondan çıkarıyor, birinde annanesi iş ve eş bulması için baskı yapıyor falan daha hayatın içinden konular. Avrupa güreş şampiyonası çok fantastik kalıyor tabi bunların yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Çoluk çocuk seviyo falan diye genellemeyin be nde seviyorum.
Ayrıca evet serideki en dandik film survivora katıldığı film.
Şuna çok kötü diyen Türk filmlerinin ortalamasından bihaberdir, duyulmuş bi kaç film izliyodur, bi esnaf lokantasında film izlememiştir mesela. Ne kötü filmler var buna gelene kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Türkiye Güreş Federasyonu olarak güreşimizi ahlaktan uzak bir spormuş gibi gösteren, Peygamber ve ata sporumuz güreşin onuru, şeref ve saygınlığı ihlal edilmektedir.

hehe peygamber ne diye güreşiyormuş acaba? misafirliğe gittiğinde odadan össye hazırlanan yarı hard-on'lu yeğeni çağırıp salonda güreşiyodu heralde?

https://forum.paticik.com/thumbnails/f86/ee5/f25/ddc/57e/603/76b/7b3/c73/3e2/85_450xNULL.gif
Sosyal ağlarda paylaş

bi tane akillida su recek ivedik karakterini daha da itin gotune sokacak bir film ceviremedi.

yaratacaksin mukremin citir, ya da ne bileyim ersan kuneri gibi bi karakter, karsisina aynen recep ivedik gibi hanzonun tekini koyacaksin filmde, sonra islatip islatip doveceksin sdfdsf

gerci bu $ahanda uhuhuhu karakterimi referans ediyolay, payaciklayimi yiyolar hakim bey diye dava acar ertesi gun.

tum anti ivedikcileri toplarsin sinemaya sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

bi önceki filmde bir tek köpek balığı dövdüğü sahneye OHAHAHA diye gülmüştüm gerisi boktu zaten. 6 kırmızı tuborg vurup izlicen abi işte kah kah güldürür adamı. cannes için film çekiyo sanki herif. amarigalı gavatlar scary movie çektiği zaman manitanızı alıp koşmadınız sanki sinemaya. yapmayın.

aynen

topic yine elitizm kokmuş dfg

ha tv8 skeçleri > recep ivedik bana göre
Sosyal ağlarda paylaş

recep ivedik'e gülenin recep ivedik kadar aklı yoktur. net.

elitizm falan demeyin hiç boşuna alakası bile yok. boktan mizah is boktan. dayım osursa ona bende gülerim ama şişkonun teki osurucak onada gülünecek diye sinemaya gitmenin yada pc başında 1 2 saat harcamanın alemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...