Jump to content

stimpak

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.369
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

stimpak hakkında

 • Rank
  stimpak
 1. stimpak

  Kahve konusu

  Bende de EC685 var, yanına amazon de türkiye'ye yollarken melitta almıştım, memnunum baya.
 2. stimpak

  Kulaklik garantisi

  Eklediler bile. Yurtdışından gelen zarfları UKİM'e sokuyorlar artık, girip çıkınca inceleme parası diye 4.5 lira alıyorlar. Mart ayında massdrop paketim geldi, ona çaktılar hemen.
 3. stimpak

  Gif Thread #6

  https://i.imgur.com/0KqnPWn.gif araya p'yi nası soktun ya
 4. stimpak

  Sezon 16

  bounty cachelerden düşüyordu sanırım
 5. stimpak

  Satılık i5-4690k işlemci + anakart + ram + gpu

  Ahah abi aynı dönem benzer sistemler toplamışız. Benimki de ufaktan su koyvermeye başladı ama hala upgrade edesim yok, çok pahalı her şey.
 6. stimpak

  hiç iyi bir fikir değilmiş

  Ekim sonu gibi bahçede doğan yavrulardan ikisi ocak ayındaki soğuklarda ölmüş. Kedi evinin içinde birbirlerine sokulmuş şekilde buldum yavruları, bahçeye gömdüm ben de. Dediğin gibi abi, hiç de öyle mutlu mesut olmuyor.
 7. stimpak

  The Witcher (2018) - Netflix

  Netflix’s Witcher Series Delayed as Method Acting Henry Cavill Won’t Stop Accepting Side-Gigs lol side questleri yapmaktan filmi çekemiyoruz haberi
 8. stimpak

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  aa geniş tema gitmiş, tam alışmıştım 😕
 9. stimpak

  After Life (2019)

  Oldukça güzel dizi, Ricky stand-uplarında, podcastlerinde vs. kullandığı bazı doneleri dizide de kullanmış, farkedince gülümsetiyor. Hem güldürdü, hem hüzünlendirdi.
 10. stimpak

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  Abi dükkan açıklama yapmış, kitap okumayı falan yasaklamadık, etüt merkezi gibi kullanılmaya başlamıştı yerimiz onun için yaptık demişler. Sanmıyorum ki kitap okuyorlar, tuuu, gidin başka yerde okuyun desinler. Benzer bir durumu Eskişehir'de gittiğim bir kitap-kafe de yaşıyordu. İçerisi sıcak, müzik sakin, kimse rahatsız etmiyor diye üniye hazırlanan liseliler 2-4 kişilik gruplar halinde gelip, bir çay içerek 3-4 saat oturuyordu. Hiçbir şekilde de ne işletmeci, ne çalışanlar ses etmiyordu. Bazı günler cidden can sıkıcı olabiliyordu müşteri için, ama bebeler en geç 8 gibi eve gittiğinden sadece gündüz yaşanıyordu bu durum. Mekan için sorun olmaya başlamış belli, millet de atlamış "oo kitap düşmanları " diye.
 11. stimpak

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  evet ya çok çirkin duruyor pinned tablarda şu an.
 12. stimpak

  Kahve konusu

  o cidden small yalnız, dişli gibi görünen parça 1cm kadar ya da daha ufak, ona göre hesapla. elde öğütürüm diyorsan hario skerton ya da onun çakmalarından al, seramik öğütücü olsun yeter.
 13. stimpak

  Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

  Bugün süperonline'dan aradılar beni şöyle kampanyamız var bikbik diye. Bulunduğum yerde sadece adsl/vdsl altyapısı var, 2 sene superonline adsl kullanıp max 6mb aldıktan sonra turk.net'e geçmiştim 19/5 alıyorum bir yıldır falan. teşekkürler ama 65 liraya bu hızı alıyorum, taahütüm yok, hız sorunu yaşamıyorum. daha iyi bir paketiniz varsa dinleyeyim dedim, peki iyi günler diyip kapattılar lol.
 14. stimpak

  The Order of the Stick #2

  numaraları karıştırmışım, zaten paylaşılmışı repost etmişim sildim
 15. stimpak

  Türkiye'de TOEFL'ı vermek

  16.400 çıktı, üds falan da 95ti en son. çok acaip kelimeler var, tahmin ettim bilemediklerimi.
×
×
 • Yeni Oluştur...