Jump to content

stimpak

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.380
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

stimpak hakkında

 • Rütbe
  stimpak
 1. stimpak

  Valheim

  bakam hemen, viking olsun çöpten olsun.
 2. stimpak

  Topla v0.9 [22kasım20]

  ryzen 5600x falan arıyorsan ara ara yamax sattı tray işlemci
 3. stimpak

  The Order of the Stick #2

  1221 - Trouble Approaching
 4. stimpak

  Nvidia Ampere / 30x

  399 dolardan satışa çıkacak dediler. Hürriyet bile haber geçmiş, Nvidia tr'ye bakarsan 3070 de 4805 liradan başlayan fiyatlarla dediler, gördüğüm en düşük fiyatlı 3070 tırt palit o da 6200 falan.
 5. O kadar iyi bi amfi değil ya napcan onu? amazon.de'nin bize ürün yolladığı zamanda ben de buna bakıyordum, yerine Onkyo A-9010b aldım. Şimdi baktım 163 €'ya almışım, € 4-4.1 falanmış lol.
 6. stimpak

  roman tavsiyesi arıyorum (fantastik kurgu veya bilim kurgu)

  Biliyorum, senin taktiğin işe yaramayacak bak göreceksin diye başlayıp hakkaten başarısız olsa 17 kitap yazılmaz, kadının reçetesi işe yarıyor. Ama ilk kitaplarda hep aynı şekilde çözülüyor olaylar, biraz tekdüze ve tekrarlı olduğu için. O eşiği aştıktan sonra okunuyor geri kalan kitaplar da.
 7. stimpak

  roman tavsiyesi arıyorum (fantastik kurgu veya bilim kurgu)

  İlk kitaplar tırt Dresden Files'ta zaten, yazar bile söylüyor bunu. Adam iddia üzerine yazıyor ilk kitapları, sonradan tutunca da devam ediyor ama bu arada yazını falan da güçleniyor.
 8. stimpak

  Nvidia Ampere / 30x

  Komple gitti. Allahtan anakart sağlam, dvi + vga var onlara bağladım monitörleri, oyun oynayamasam da işleri halledebiliyorum. 3070'i beklemeye devam o zaman.
 9. stimpak

  Nvidia Ampere / 30x

  Benim emektar Evga 970 bugün ben gidiciyim demeye başladı boot'ta görüntü alamadım, fanlar dönmedi vs. söktüm taktım çalıştı 4 saat sonra tekrar yaşandı, şimdi geldi ama ekranda artefact var bir pikselde. 3070 alayım diyordum, gecikecekmiş sanırım o da. napıyoruz, ne alıyoruz nerden alıyoruz?
 10. stimpak

  pırlanta piyasası

  Onur sağolsun bana da yardımcı oldu, ben sadece tarif ettim, adam hatunun tam istediği yüzüğü ayarladı. Teklif tamam, kabulü de aldık ^^ teşekkürler @ohyeah 😄
 11. stimpak

  pırlanta piyasası

  İşimiz düştü, öm attım baksana bir 🙂
 12. stimpak

  Nvidia RTX 2000 Serisi

  Ya upgrade edesim var ekran kartını Evga 970 SSC var, fiyatlar ebesinin örekesi olmuş. sadece %10 performans artışı sağlayacaksa hiç kasmayayım diyorum bi yandan da. RTX 2070 mi alcaz napcaz? ikinci el temiz 1080ti falan bulmak zor olur heralde.
 13. stimpak

  Dino Cola

  oha böyle bir şey vardı hakkaten, 1 sene falan durdu sanki piyasada. hastasıydım ya, dili falan boyuyordu diye hatırlıyorum. Dino'nun resmi vardı üzerinde de.
 14. stimpak

  The Order of the Stick #2

  1182 - The Beer Talking
 15. stimpak

  The Order of the Stick #2

  1171 Going In, Getting Out

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...