Jump to content

stimpak

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.370
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

stimpak hakkında

 • Rank
  stimpak
 1. stimpak

  The Order of the Stick #2

  1171 Going In, Getting Out
 2. stimpak

  2 adet technics sl 1200 mk2 satiyorum

  Abi biz ikisine birden talip olabiliriz galiba hala satmadıysan. Arkadaş Bursa'da ben Eskişehir'deyim, Ankara'ya yht ile falan gelirim gerekirse 🙂 Headshell ve cartridge çözeriz onlara sorun değil, dustcoverlar falan da duruyor mu?
 3. stimpak

  The Order of the Stick #2

  oha hatta 1168 :D
 4. stimpak

  The Order of the Stick #2

  1167
 5. stimpak

  Kahve konusu

  Bende de EC685 var, yanına amazon de türkiye'ye yollarken melitta almıştım, memnunum baya.
 6. stimpak

  Kulaklik garantisi

  Eklediler bile. Yurtdışından gelen zarfları UKİM'e sokuyorlar artık, girip çıkınca inceleme parası diye 4.5 lira alıyorlar. Mart ayında massdrop paketim geldi, ona çaktılar hemen.
 7. stimpak

  Gif Thread #6

  https://i.imgur.com/0KqnPWn.gif araya p'yi nası soktun ya
 8. stimpak

  Sezon 16

  bounty cachelerden düşüyordu sanırım
 9. stimpak

  Satılık i5-4690k işlemci + anakart + ram + gpu

  Ahah abi aynı dönem benzer sistemler toplamışız. Benimki de ufaktan su koyvermeye başladı ama hala upgrade edesim yok, çok pahalı her şey.
 10. stimpak

  hiç iyi bir fikir değilmiş

  Ekim sonu gibi bahçede doğan yavrulardan ikisi ocak ayındaki soğuklarda ölmüş. Kedi evinin içinde birbirlerine sokulmuş şekilde buldum yavruları, bahçeye gömdüm ben de. Dediğin gibi abi, hiç de öyle mutlu mesut olmuyor.
 11. stimpak

  The Witcher (2018) - Netflix

  Netflix’s Witcher Series Delayed as Method Acting Henry Cavill Won’t Stop Accepting Side-Gigs lol side questleri yapmaktan filmi çekemiyoruz haberi
 12. stimpak

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  aa geniş tema gitmiş, tam alışmıştım 😕
 13. stimpak

  After Life (2019)

  Oldukça güzel dizi, Ricky stand-uplarında, podcastlerinde vs. kullandığı bazı doneleri dizide de kullanmış, farkedince gülümsetiyor. Hem güldürdü, hem hüzünlendirdi.
 14. stimpak

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  Abi dükkan açıklama yapmış, kitap okumayı falan yasaklamadık, etüt merkezi gibi kullanılmaya başlamıştı yerimiz onun için yaptık demişler. Sanmıyorum ki kitap okuyorlar, tuuu, gidin başka yerde okuyun desinler. Benzer bir durumu Eskişehir'de gittiğim bir kitap-kafe de yaşıyordu. İçerisi sıcak, müzik sakin, kimse rahatsız etmiyor diye üniye hazırlanan liseliler 2-4 kişilik gruplar halinde gelip, bir çay içerek 3-4 saat oturuyordu. Hiçbir şekilde de ne işletmeci, ne çalışanlar ses etmiyordu. Bazı günler cidden can sıkıcı olabiliyordu müşteri için, ama bebeler en geç 8 gibi eve gittiğinden sadece gündüz yaşanıyordu bu durum. Mekan için sorun olmaya başlamış belli, millet de atlamış "oo kitap düşmanları " diye.
 15. stimpak

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  evet ya çok çirkin duruyor pinned tablarda şu an.
×
×
 • Yeni Oluştur...