Jump to content

Rasmon

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.282
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rasmon hakkında

 • Rütbe
  Rasmon

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Rasmon

  Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

  haha çok güzel düzeltme olmuş (tu):)
 2. Rasmon

  İmar işlerinden iyi anlayan pati var mıdır?

  Ama 1000 tane farklı uygulama var yani o parsel geçmişte uygulama ile oluşmuşsa cephesi derinliği yeterliyse inşaat yapılabilir. Normalde taşıt yolunca cephesi olması lazım ama imar kanuna göre zorunlu hallerde yaya yolundan da mahreç verilebiliyor. Zaten kuzeydeki yol da 7 metre görünüyo. İnşaat yapılabilir durumda da olabilir yani arsa ise.
 3. Rasmon

  İmar işlerinden iyi anlayan pati var mıdır?

  Covanni; Parseller mevzi gibi oluştuğu için her ne kadar imar planına uyuyo gibi gözükse de, o bölgede parsellerin komple tevhit edilip, yola yeşile terkinin yapılması lazım ya da imar durumunda görülür 18. Madde uygulaması yapılması lazım. İmar planının plan notlarına göre varsa bi parsel koşulu parseller büyüklüklerine göre yeni imar parseli alacak. Tkgm'nin parsel sorgusunda parselin nevi tarla mı nedir? Arsa değilse zaten arsa olmayan yere inşaat yapamazsın. Yine bilgi istiyosan ayrıntılı telefon gönder pm den yardımcı olmaya çalışayım.
 4. Rasmon

  Ses Kartı / Amfi / Elektro Gitar

  Gitar gibi dışarıdan giriş yaptığın enstrümanlar için soruyorsan eğer ses kartlarının USB ve Direct gibi bi potu olur onu dengelersen hem bilgisayar sesini duyarsın hem de input cihazı duyarsın. Eğer midi bir cihaz ise zaten input ve output usb oluyor. Onun haricinde kayıt için vs soruyosan istediğin sesi dosya haline getirip bi program içinde import edip üzerine çalman gerek. Bilgim bu şekilde. Edit: Yine herhangi bir programda gitarını mic/line in olarak gösterdiğin durumda da tamamen USB den enstrüman duyar ve alttan sesi dinlersin ancak bu durumda enstrümanın sesi işlenmiş oluyor. Direct sesi duymak istersen dediğim gibi dengeleme yapman gerekecek.
 5. Rasmon

  Bayrampaşa / Sağmalcılar yakınlarında olan veya uğrayan ?

  İzmir'den giderim ama uçakla. Uçakta da kruvasan yer kahve içerim. Hesabını sen yap. hayırlı işler.
 6. Rasmon

  Laptop önerin

  Friday olayının büyük balon olduğunu düşündüğüm için bakmadım bile.
 7. Rasmon

  Laptop önerin

  Öyle yaptım da, işlemcilerde bile bir sürü farklı model var mobilde. Sonundaki harf değişerek (7700U 7700HQ falan gibi bişeylerdi) birisi default 2.6 ghz çalışıyo diğeri 1.6 ghz. Elbet vardır bi çakallık.
 8. Rasmon

  Laptop önerin

  Bütçe 3k-4k arası. Kendim kullanacağım, Autocad, Photoshop vb. çoğunlukla ama yine de oyunlarda da orta ayar bir performans bekliyorum. En az 1050 falan olsun. Malzeme kalitesi önemli, önerileri alayım. Tşk.
 9. baktım 1050 ekran kartı ssd siz laptop satıyolar ya.
 10. Biri bana laptop önersin alalım.
 11. Rasmon

  Kız Arkadaşımın İntikamı

  ;)
 12. Rasmon

  Kız Arkadaşımın İntikamı

  ahhaha
 13. Rasmon

  Şırdan

  Sen 1.5 söylemişsin kardeş.
 14. Rasmon

  Kim neden uctu?

  yav ve xunn arasında EGO SAVAŞI DA DAN DAN DA DAN
 15. Rasmon

  Overclock noob sorulari vol. 4647

  1080 ti'ı neden oc yapma ihtiyacı duydun?
×
×
 • Yeni Oluştur...