Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Benimki tam 13'ünde geçmiş gümrükten, şimdi ondan yırttık Yurtiçi Kargo belasına takıldık. İşyeri adresi apaçık olduğu halde adam cumartesi getirmeyi denemiş, bugün de dağıtıma çıkarıldı demiş gelen giden yok.

Bi sorun çıkacağını sanmıyorum ama yine de i-parcel'e söylemek lazım YK'ya teslim etmesin paketleri ya
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Benimki tam 13'ünde geçmiş gümrükten, şimdi ondan yırttık Yurtiçi Kargo belasına takıldık. İşyeri adresi apaçık olduğu halde adam cumartesi getirmeyi denemiş, bugün de dağıtıma çıkarıldı demiş gelen giden yok.

Bi sorun çıkacağını sanmıyorum ama yine de i-parcel'e söylemek lazım YK'ya teslim etmesin paketleri ya

aynısı oldu bende de, direkt firma adı yazıyor zaten adreste. sordum cumartesi dağıtıma çıkarmışsınız diye yok çıkarmıyoruz zaten iş yeri olunca mecbur yazıyoruz öyle dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Harika lan

https://www.youtube.com/watch?v=G-NVfe58htU

https://sugru.com/

https://www.amazon.co.uk/Sugru-Mouldable-Glue-Classic-Multi-Colour/dp/B008URBC9I/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1484644411&sr=8-2&keywords=sugru

bende var bundan fazla 1 adet yollayabilirim. açmadım hiç pakedini
Sosyal ağlarda paylaş

I-parcel yanlış işaretlediğinden bi daha yollandı kargom ups ile bu sefer gümrüğe girdi tabi, maille yolladıklarını doldurup onlara attım ama sonra vekalet verin diye başka mail geldi.Aradım ups np dedi fakat bende formda en altta numune mi kişisel mi şeysini işaretlememişim şimdi bu yüzden mi 1 den beri ilerlemiyor, yoksa normal midir bu?
Gene ilerler o ya deyip 4 gün boşa beklemeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Kojiroh said:

aynısı oldu bende de, direkt firma adı yazıyor zaten adreste. sordum cumartesi dağıtıma çıkarmışsınız diye yok çıkarmıyoruz zaten iş yeri olunca mecbur yazıyoruz öyle dediler.

geldi mi? Oynuyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Liebe said:

Kojiroh said:

geldi mi? Oynuyor muyuz?

geldi beybi oynayalım ayarlayıp
Sosyal ağlarda paylaş

"Size daha hızlı hizmet verebilmek için siparişinizin bu kısmını ek ücret talep etmeden ayrı olarak gönderdiğimizi bildirmek isteriz. Siparişinizin kalanı ürünler hazır olur olmaz gönderilecek. "

33 euroluk küçük kısmı ayrı yollamışlar canlarım ya
Sosyal ağlarda paylaş

bir sorum var:

sepete ps4+oyun atıyorum. sepette görünen fiyat EUR 382,27

ödeme sayfasına ilerliyorum şu şekle geliyor
Sipariş Özeti
Ürünler : EUR 241,06
Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
İthalat Ücreti Depozitosu EUR 43,40
Sipariş Toplamı: EUR 284,46

bu ne iş ben anlamadım. satıcı amazon. Bu kadar düşük vergi vs çıkması normal mi? Göte gelmiyim sonra diye tırstım bi.
Sosyal ağlarda paylaş

sepetten kaldırıp tekrar ekledim zıpladı fiyat. yapıştırıp alsa mıydım acaba ya tüh

şimdi böyle durum

sepette görünen fiyat EUR 382,27

ödeme ekrarnında
Sipariş Özeti
Ürünler : EUR 321,24
Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
İthalat Ücreti Depozitosu EUR 57,82
Sipariş Toplamı: EUR 379,06

bingildak said:

ödeme adımlarına* girdiğinde vat düşüyor abi fiyattan

tamam da öyle bi vat yok. 382'den 241'e düşmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...