Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

60 euro'ya skechers öyle hiper bi deal diil ya. bi kere skechers zaten yani :P
ben ve buradan biri daha mesela columbia bot almıştık 48 euro'ya mı ne, o mesela efsaneydi. tr'de bakıyorsun 550 tl'den 'den aşağı bot yok

2 sene derimod boktan ötesi bot almıştım 150 tl'ye, amazon sağolsun aynı paraya columbia aldım 2 sene sonra.

türkiyenin homunike gerçekten ya. gerek vergileri gerek aşırı kar peşinde koşan ithatlatçıları... nefret.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

gift card ile alsan ne farkedecek anlamadim, vergi odeyip odemeyecegin urun gumruge geldiginde ortaya cikiyor?

soylede sorabılırım . baska kullanıcı ıle aldıgım gıft kart ı baska bır kullanıcı kullanabılırmı soru 1 bu

soru 2 de .ıkıncı kullanıcının aldıgı urunde faturada 74 mu yazar 24 mu ?

Amac 35 doların altına dusebılmekte kargoda ..
Sosyal ağlarda paylaş

dieevil said:

US amazondan bırsey alıcam 74 dolar. Gıft kart alıp 50 dolarlık olandan burada genede vergıye takılıyormu paket ?

Faturada 24 dolarmı gecıyor 74 mu alan vardır ıllakı bı bılgı rıca edıcem

totalin vergisini alıyor. 70dolar gift kartım vardı 2 kulaklık aldım ucuzundan 22 dolarda vergi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

haraç tabii ki. online retail mafyası bu konuda acımıyor haracı kesiyor kapına gelip
öncelikle o ödeme kurunu euro yap, amazon geçiriyor.
ikinci olarak da evet yüksek ihtimalle ödersin vergisini. %18 civarı, ve de uğraşırsın baya bi. satıcının amazon olduğu bi ürün tercih etmeye çalış derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...