Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

mono said:

yeni gumruk limiti devreye girdi mi? hala sansimiz var mi son bir iki siparis icin?

Bakanlar Kurulu’nun 2016/9616 no’lu kararına istinaden, 75 Euro olan hızlı kargo gümrük muafiyet limiti 30 Euro olarak güncellenmiştir. Değişiklik 15.01.2017 tarihinde yürürlüğe girecektir. Resmi Gazete’de yayınlanan ilgili karar yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ocak 16'da teslim edilecek diyor. Umarım 15 ocaktan önce gümrükten geçer de 2 gün de internal dağıtıma koymuşlardır. QQQQQ olur yoksa valla :(

Uzulme gelir, holy gibi ölücülere karsi emniyet subabi olarak normalinden uzun yaziyorlar. Guncellenip dusuyor o tarih.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah bi ara üşenmezsem günlük yazayım amazon ile yaşadıklarıma, belki ölücülüğü atarım üzerimden.

benim kadar sorunlu sipariş yaşayan var mıdır acaba gerçekten merak ediyorum da son 3 siparişimin 2'si bozuk ürün, 1'i yanlış ürün.
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.tr yazınca de ye yönlendiriyorda, birde buradan software developer arıyorlar, müracaat istanbulda 23-27 ocak mı neydi. Yani birşleyler dönüyor anlayacağınız :D keşke olsa.

Apple burada yer açtı , tamam bizim yerli insanlar çalışıyorlar ama apple ın müşteri politikasını aynen uyguluyorlar. Sana laubalilik yapamıyorlar yani. Bizim yerli siteler nasılsa iş yapıyoruz denizde balık çok arada kaybetsemde dert değil modundalar.

HB bana sağlam kazık attı yakın bir zamanda, davalık olduk. Adamın tekine tv yollamış kırık çıkmış içinde başka birine düzenlenmiş irsaliye ve kırık raporu çıkmış mesela heuaeh. Bizim firmalar iyice hayvanlaşmış ya.
Sosyal ağlarda paylaş

adrese türkçe karakter kabul etmiyor ama sorun da yaşanmıyor.

başıma şöyle bir durum geldi,
bi bi siparişte 3 parça ürün aldım, birisi arızalı çıktı, ben de aradım böle böle, tamam dediler yenisini gönderelim, eskisini bize göndermenize gerek yok dediler. eyvallah dedim ben de.

yeni sipariş oluşturmuşlar, 0 euro bedelli. eyvallah ok.
ama eski satın aldığım üründe de iade-değişim yazıyor, 5 şubata kadar göndermeniz gerekir diyor.
daha önce iade tecrübesi olanlar bi aydınlatsa, hep böyle mi yazar iade sürecinde?
Sosyal ağlarda paylaş

abi böyle bir şey mi varmış yuh haberim bile yoktu ya sağolasın :D

i-parcel'de şöyle diyor;
Tue. 10 Jan
12:50 PM
Exported i-Parcel and in transit to country of destination

pts'te şu şekilde son durum;
10 Oca 2017, Salı 15:58 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...