Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

abi bu yurtdışından alışveriş limiti falan düşüyordu noldu o iş?
ferit dün bi oyundan bahsetti exploding kittens diye onu alayım dedim, amazon.de'de seti 65 euro aynı set amazon.com'da 52 dolar. şimdi ilk defa böyle amazondan alışveriş yapıcam prime falan bişi yapmak gerekiyor mu şöyle kısacık bir tutorial gibi bişi var mı?

https://www.amazon.com/Exploding-Kittens-NSFW-Explicit-Content/dp/B010TU7LP2 25 dolar
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Liebe said:

abi bu yurtdışından alışveriş limiti falan düşüyordu noldu o iş?
ferit dün bi oyundan bahsetti exploding kittens diye onu alayım dedim, amazon.de'de SETİ 65 euro aynı set amazon.com'da 52 dolar. şimdi ilk defa böyle amazondan alışveriş yapıcam prime falan bişi yapmak gerekiyor mu şöyle kısacık bir tutorial gibi bişi var mı?

https://www.amazon.com/Exploding-Kittens-NSFW-Explicit-Content/dp/B010TU7LP2 25 dolar

cahil :/
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Expected delivery: Monday, January 16, 2017 - Monday, January 23, 2017 by 8pm

gümrük girer mi ya :( bir de ben bunu prime seçerek aldım 2-4 gün yazan shippingi seçince niye fiyat artıyor beleş olması gerekmiyor mu? çok cahilim keşke alışveriş yapmasam

bu tarih ürünün eline geçiş tarihi. gümrüğe gelmesiyle eline geçmesi arasında 1-2 gün farkediyor genelde. yırtabilirsin o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

erken de gelebilir. benim .com'dan 22 aralıkta siparişini verip 13 ocakta gelir dedikleri malzeme, bugün tr'deki dağıtımcının eline geçmiş. amazon'a bakılırsa bugün geliyor da yarına kaldı tabi.

zaten 1 gün de olsa hep erken geliyordu bana ama 8-10 gün biraz abartı oldu. heralde "yılbaş yetemeyeceğiz" diye düşünüp köklediler "late Q2'de gelir pampa" diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

Liebe said:

Expected delivery: Monday, January 16, 2017 - Monday, January 23, 2017 by 8pm

gümrük girer mi ya :( bir de ben bunu prime seçerek aldım 2-4 gün yazan shippingi seçince niye fiyat artıyor beleş olması gerekmiyor mu? çok cahilim keşke alışveriş yapmasam

bu tarih ürünün eline geçiş tarihi. gümrüğe gelmesiyle eline geçmesi arasında 1-2 gün farkediyor genelde. yırtabilirsin o yüzden.

inşallah :( içimden bir ses daha da önce gelecek diyor bakalım artık kader kısmet hakikaten sdsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

barbu said:

Yok zaten vazgeçtim ya. aslında baya fark var da, şimdi güvenemedim. Yaz indirimi bekleyeceğim. Bu sene de kokulu kiralık botlar ve kırık boardlarla takılayım.

bende bi tane board var. istersen vereyim.

1.53 sanirim

Ya ben 1.80e 80 kiloyum. 153cm cok kisa bana :(
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

erken de gelebilir. benim .com'dan 22 aralıkta siparişini verip 13 ocakta gelir dedikleri malzeme, bugün tr'deki dağıtımcının eline geçmiş. amazon'a bakılırsa bugün geliyor da yarına kaldı tabi.

zaten 1 gün de olsa hep erken geliyordu bana ama 8-10 gün biraz abartı oldu. heralde "yılbaş yetemeyeceğiz" diye düşünüp köklediler "late Q2'de gelir pampa" diye :)

aynen. o tarihler maksimum tarih abi o tarihi geçerse holy çekip ama ürünüm gelmedi derseniz amazon güzellik yapıyor :P

benim de 20 günde gelir dedikleri ürünler 6-7 günde ulaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Ben panikleyip hemen bi sipariş verdim de 14-16 ocak arası gelir heralde diyo. İnşallah oraya gelene kadar atlatır gümrük işlemlerini.

Düştüğümüz hale bak lan dfkjgbhdsfg

Hee aynı durumdayım inşallah götlük yapıp bekletmezler kargoları bilerek =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...