Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Artariel said:

olm noluyo lan dün 8 kiloluk pc kasası sipariş ettim, kutuya falan koyun seçeneğini de seçtim, beleş kargo. bugün ups takip kodu geldi ürün gümrüğe gelmiş bile. noluyor lan adamlar beleş kargoda da mı expresse başladı

gün içinde gümrüğe takıldı, vekaletname gönderdim, aynı gün gümrükten çıktı ve yarın elimde oluyor. resmen 2 günde ürüne sahip olabildim. vay be.
Sosyal ağlarda paylaş

vekaletname ile ne ilgisi var ki iadenin? ben doldurdum form daha önce iade gelmedi veya doldurmadığımda da geldi iade

kallavi corsair 750d kasa için de vekaletname istediler ups'ten arayıp, müsait olmadığım için ertesi gün sabahtan gönderecektim, bi baktım ups geldi ertesi sabah.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ne demek istediğimi çok net yazıyorum aslında ama sen inatla başka bir şeye çevirmeye çalışıyorsun. adamla konuştuğumda sorduğum şey net, adamın verdiği yanıt net, outcome net. senin yorumlayacağın bir şey yok.

ha denk gelmiştir, normalde vergiye tabi olduğunda da formu istiyorlardır onu bilmiyorum. bana hiç denk gelmedi bu kadar yıldır. gelen olmuş ben de öğrenmiş oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu senin sorduğun veya adamın verdiği yanıt net değil işte çok büyük ihtimalle. onu anlatmaya çalışıyorum.
o istedikleri belgeyi, malı senin adına gümrükten çekmek için istiyorlar. eğer hiçbir vergi çıkmamış olsa niye istesinler belgeyi. zaten direk geçer o mal gümrükten? anlamsız geliyor yani mantıken.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

Podolski said:

Asus Prime Z270-A'yı 600 lira gibi kendimce kelepir fiyata aldım.

http://www.nanokatalog.com/Anakart-ASUS-PRIME-Z270-P,PR-98818.html?gclid=Cj0KEQiAt9vEBRDQmPSow-q5gs8BEiQAaWSEDuOF_GYUQOVD2d3f_RrCtwxuVadK6CqMxAw6QGvO1jUaArHv8P8HAQ

iyi mi bu site?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...