Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

Seru said:

kod farketmiyo. 10 avro indirse de paketin fiyati normalde vergiyi gectigi icin gene vergi biniyor ustune.

vay vay vay 3 gün öncenin amazon noob'una bak :D :D
dalgamı geçtiğime bakmayın bu arada, doğru dediği.

olm o gun konustuk ya bu olayi senle. noob diyo ya problem amazonda dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecikince direkt parasını vermiyorlar, 1 ay falan bekle bakalım diyorlar.

Kargo kaybolduysa parasını veriyorlar veya yeniden hızlı kargoyla yolluyorlar.

Chat'e bağlanıp durumu anlatman lazım ama 1-2 gün gecikti diye bir şey yapmazlar, en az 1 hafta gecikince yaz.

edit: Bir de I-parcel'den takip et, orada 10 gündür falan bir update yoksa sorun vardır. Türkiye'ye geldi diye gözüküyorsa ulaşır bi iki güne.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

1 hafta - 10 gün gecikince supporta yazmanın sakıncası yok, ürün geliyorsa ama gecikmişse paramı verin diye ağlamanın da anlamı yok, DH ölücüsü olmayın gerçekten. Zaten amazon müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor.

benim 2 hafta gecikmişti, çok acil bişey değil diye dikkat etmiyordum meğer kargo kaybolmuş, para iadesi yaptılar, hemen sipariş verirseniz hızlı gönderi yapmaya çalışırım dediler, siparişi verdim hızlı gönderi olmuyor dediler şimdi tekrar bekliyorum 1.5 ay kitledi beni amazon :D keşke amazon.com'dan alsaydım orada 2-3 hafta sürse bile sıkıntı olmuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

dolce gusto'dan gömdük. hayırlısı

2 X CAPPUCCINO
2 X CARAMEL LATTE MACCHIATO
2 X CAPPUCCINO ICE
1 X CHAI TEA LATTE
2 X LUNGO
1 X RİSTRETTO ARDENZA
1 X CHOCOCINO

hayirli olsun, ben 2 senedir kullaniyorum kapsul kahveler arasinda en iyisi idi bi ara yeni bisiler cikmadiysa tabi :)

cortado tavsiye ederim, ispanya icin ozel uretiyorlar ama bulunuyor rahat avrupada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler şu krups dolce gusto'dan alacağım. 75.62 Euro'ya geliyor. 35 EURO filan gümrük alıyor amazon. Şimdi sizce bu gümrükten ödeme yapmadan geçer mi? Geçerse amazondan paramı geri alırım. 0.62 EURO için gümrüktekiler kıllık yapar da alır mı vergiyi sizce? Böyle az miktar aşıp da ödemeden mal alan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...