Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

dh'de böyle yazılmış

said:
15 ocak tarihine kadar gümrük işlemleri başlamış siparişler için vergi sınırı 75 Euro'dur.

16 ocak tarihindeki gümrük işlemleri için vergi sınırı 30 Euro'dur.

Yani siparişiniz 16 ocakta bizim ülkemizdeki gümrük işlemlerine girerse 30 Euro ve üzeri siparişiniz için vergi alınacaktır.

Siparişi verdiğiniz tarihin hiç bir önemi olmayıp; tek önemli nokta siparişinizin bizim gümrük işlemlerine girme tarihidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya onu ben de gördüm. 8 bardağa 20 tl verilmez. amazon'da ucuz ama türkiye'ye shipping yok diyordu.

40tl ye 48 bardak falandı fiyatlar.

alakası yok 48 bardak değil o da, 24 bardak. bir kahve 2 kapsülden oluşuyor. içinde 16 kapsül var 8 tane kahve hazırlamak için, onu 16 diye gösteriyor çakallar.
45 lira falan 24 bardak, burada biraz daha pahalı tabii ki ama 2.8 lira yerine 2 lira falan vereceksin bardağına. günde 2 kahve içiyorsan tabii kallavi fark olur senede, o ayrı.

he her şeyi geçtim zaten türkiye'ye göndermiyorlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Yok zaten vazgeçtim ya. aslında baya fark var da, şimdi güvenemedim. Yaz indirimi bekleyeceğim. Bu sene de kokulu kiralık botlar ve kırık boardlarla takılayım.

adamlar televizyon monitör gönderiyor, sen snowboard'dan mı korktun hacı. deli misin. ihtiyacın varsa bas gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya onu ben de gördüm. 8 bardağa 20 tl verilmez. amazon'da ucuz ama türkiye'ye shipping yok diyordu.

40tl ye 48 bardak falandı fiyatlar.

sütsüz kahvelerden 16 kapsül çıkıyor (espresso, americano etc.)

ayrıca amazon'a baktım şimdi, 48 kapsül 20$ veya 15euro. nereden baktın ki 40 tl'ye?
Sosyal ağlarda paylaş

Expected delivery: Monday, January 16, 2017 - Monday, January 23, 2017 by 8pm

gümrük girer mi ya :( bir de ben bunu prime seçerek aldım 2-4 gün yazan shippingi seçince niye fiyat artıyor beleş olması gerekmiyor mu? çok cahilim keşke alışveriş yapmasam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...