Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

simdi bayram ama seyran degil enistem beni niye opmek istiyor durumu var..
simdiye kadar bu elemanlarin yada oralardan birilerinin bizi aa evet sizin hakkiniz bu hatta daha iyilerine layiksiniz sizin icin en guzelinizi istiyoruz anayasal hakkinizdir olacak vs vs icin bir duzenleme yapmadigi yapmayacagi yapmis gibi bile gorunmeyecegi asikar..keza yukaridan birilerinin de bunu durtmeyecegi belli..e artik avrupa birligi uyum adina da bir uzvumuz kalmadigi icin o da yok..keza son gunlerde yakinlastigimiz ruslar yada icine girdigimiz suriyeden de bu yonde bir atilim gelme olasiligi olmadigi icin..

hayirdir ??

muhtemel elemanlar yeni birseyler kokleyecek kaktiracak 4k li bilmem neli yayinlar getirecek paket ucretleri artacak deli vergi kesilecek birsey olacak..

bize yarar birsey olmayacak bence..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

simdi bayram ama seyran degil enistem beni niye opmek istiyor durumu var..
simdiye kadar bu elemanlarin yada oralardan birilerinin bizi aa evet sizin hakkiniz bu hatta daha iyilerine layiksiniz sizin icin en guzelinizi istiyoruz anayasal hakkinizdir olacak vs vs icin bir duzenleme yapmadigi yapmayacagi yapmis gibi bile gorunmeyecegi asikar..keza yukaridan birilerinin de bunu durtmeyecegi belli..e artik avrupa birligi uyum adina da bir uzvumuz kalmadigi icin o da yok..keza son gunlerde yakinlastigimiz ruslar yada icine girdigimiz suriyeden de bu yonde bir atilim gelme olasiligi olmadigi icin..

hayirdir ??

muhtemel elemanlar yeni birseyler kokleyecek kaktiracak 4k li bilmem neli yayinlar getirecek paket ucretleri artacak deli vergi kesilecek birsey olacak..

bize yarar birsey olmayacak bence..

DH'dekiler aylardır buna çalışıyor. bir chp milletvekiline ulaştılar, o da mecliste soru önergesi verdi falan. BTK'yı da sürekli harasslıyorlar dsdfgh

AKK'de 15 temmuzda kalktı işte. internet jilet gibiydi. altyapı yetememe gibi bi durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya diğer şirketlerin rahat rahat kablo döşemesine izin verseler zaten GSM operatörleri gibi adil rekabet olacak, paşa paşa ucuza iyi hizmet alacağız. Telekom tekelliği yüzünden bu çile. Yoksa rekabeti adil hale getir, zaten su yolunu bulur.

Artık trafik de bahane değil. Her taraf inşaat, her taraf kamyon. Demek ki devlet isteyince halkın haklarına bakmadan yollar kapatılabiliyormuş. Eh, o zaman fiber ağlarla örülsün anayurt :)
Sosyal ağlarda paylaş

su an ayda ortalama 3-4 gun throttling ile mucadele amacli vpn acmak zorunda kaliyorum. bu degisikliklerle her gun acmak zorunda kalinabilir. atiyorum bir trailer izlemek icin vpn acip kapamakla ugrasmak hos bir sey degil. insan client acip connecte tikladigi, modem sesini bekledigi dial-up gunlerine donmus gibi hissediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...