Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanser hakkında, benimle ilgili aslında

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

lovecraft0Z said:

Abi geçmiş olsun, alternatif yöntemlere (homeopathy gibi) de bi yandan fırsatın olursa göz at, degerlendir, asıl tedavinin yanında rahatlatıyor destek oluyor. Tekrar geçmiş olsun

Alternatif yöntemlerin denenmesine katılıyorum. Ama homeopatyhi diye bir yöntem yok. Noyanın level upi ne kadar iyi geliyorsa o da o kadar iyi gelir.

Ayrıca çetin abi merak ediyoruz. Ara ara bizleri bilgilendirsen çok memnun oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

lovecraft0Z said:

Abi geçmiş olsun, alternatif yöntemlere (homeopathy gibi) de bi yandan fırsatın olursa göz at, degerlendir, asıl tedavinin yanında rahatlatıyor destek oluyor. Tekrar geçmiş olsun

Alternatif yöntemlerin denenmesine katılıyorum. Ama homeopatyhi diye bir yöntem yok. Noyanın level upi ne kadar iyi geliyorsa o da o kadar iyi gelir.

Ayrıca çetin abi merak ediyoruz. Ara ara bizleri bilgilendirsen çok memnun oluruz.

Denenmesine katılıyosan bırak denensin. Allah aşkına şu başlıkta da çok bilmişlik yapmayın kimse tedaviyi bırak bunu yap demiyo. Ne faydası ne de zararı var bilimsel açıdan. Almanya kökenli 200 yıllık bir yöntem, remedyleri var suya damlatıyosun zaten çok çok çok küçük miktarlar oluyo, full sağlıklı beslenme sistemiyle birlikte denenebilir, tedavi yanında rahatlattığı söyleniyor
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Abi siz homeopatiyi ne zannediyorsunuz ? Ne diye anlattılar size google falan ne diyor da su mu falan diyorsunuz ?

Abi hemeopati şöyle birşey. Ufak şişelere çeşme suyunu dolduruyorlar. O suyu erikli suya karıştırıp içiyorsun.

Ama o şişeyi satan insanlar diyor ki. Biz kanserli hücreyi bir milyon kez su ile seyrelttik. Kanserli hücre bir milyon kez seyreltilince artık panzehir haline geldi ve kanseri tedavi ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

lütfen admin homeopati öneren kim varsa hepsini banlasın. alternatif tıp ayrı şarlatanlık ayrı.

+1

ayrıca homeopati hariç hepsi denensin dememiş kimse. şarlatanlık olan başka yöntemlere de söveriz, ne olacak? onlardan bahseden olmadı sadece. homeopatinin "hocaya git" demekten bir farkı yok. plasebo olacaksa inançlı insana hoca daha iyi bile gelir hatta sgkdfj

https://www.youtube.com/watch?v=kA6rUU0K9xE

şunu izlemek yeterli homeopatinin komikliğini görmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok geçmiş olsun. Ne diyeceğimi de bilemedim..

Umarım en kısa sürede kemoterapi etkisini gösterir. İlerlemesi durur.

Kemik metastazı yapmış, ilerleme durduktan sonra kişiye özel çözümler gerekirse benimle iletişime geçersen elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Akhlaur said:

Abi siz homeopatiyi ne zannediyorsunuz ? Ne diye anlattılar size google falan ne diyor da su mu falan diyorsunuz ?

Abi hemeopati şöyle birşey. Ufak şişelere çeşme suyunu dolduruyorlar. O suyu erikli suya karıştırıp içiyorsun.

Ama o şişeyi satan insanlar diyor ki. Biz kanserli hücreyi bir milyon kez su ile seyrelttik. Kanserli hücre bir milyon kez seyreltilince artık panzehir haline geldi ve kanseri tedavi ediyor.

Abi homeopati öyle bir şey değil ya. Türkiye de öyle satılıyor pazarlanıyor belki ama bununla alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

İlk post harici haber geldi mi ?

KuddusiMavra said:

Çarşamba aldığım kemoterapinin etkisi dün vurdu beni.Bu nedenle bayağı bitkin geçirdim dünü.Bu sabah daha iyiyim ve mesajlarınızı tek tek okudum.Eskiden olsa üşenmez her birine tek tek cevap verirdim ama her biri istisnasız o kadar güzel,o kadar içten,o kadar samimi ki;ağlayarak yazıyorum şu satırları.Her birinizin gönül gözlerinden tek tek kocaman öpüyorum canlar.Moral verdiniz.Güç verdiniz.İnşallah size benimle ilgili iyi haberler de veririm tez zamanda.Tüm mesajlar ve ömler için her birinize çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız.
edit:wishmaster ve pascal'ın dediği gibi 13 Ağustos'ta bizim evin burada(Bahçelievler'de)bir buluşma olacak.Evden çok uzaklaşamıyorum ne yazık ki.Dileyen olursa buyursun gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...