Jump to content

masa

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.710
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

masa hakkında

 • Rank
  masa

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. masa

  PS Cafe açmak istiyorum

  Antalyada ultima oynadığım iki kafe vardı. Larada berke vardı. Işıklarda VİP. Bahçelievlerde vardı bir tane ismini çıkaramadım, biri hatırlatsın. Marvel mi neydi?
 2. masa

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  beyaz zemin gözlerimi kör etti
 3. masa

  FORUM BE

  beyaz zemin göz yoruyor
 4. masa

  Cuma

  Cumanın keyfi yerinde. Şu an yaşadiğimiz apartmanın giriş katındaki daireyi tuttum. Bir odasini ofis gibi yapiyorum diğer oda cumanın olacak.
 5. masa

  Cuma

 6. masa

  YENİ FORUMUN İLK BAN’I

  Cengize ban gelsin.
 7. masa

  Cuma

  Haftalardır ilk defa cuma eve gelmedi. Geceyi dışarıda geçirecek, bende cumasız uyuyacağım.
 8. masa

  Cuma

  Akşam 23.30da veterinere kuş buldum diye gidemezdim. Veteriner açık olsa bile zaten ölmek üzere olan bir kuşla ilgileneceğini düşünmüyorum. Ayrıca kuşa birşey olmadı, neden hemen sinirlendiniz.
 9. masa

  Kedi kuaförü

  Kediyi tıraş ettirmek çok büyük eziyet.
 10. masa

  Cuma

  Cuma öğlen dışarı çıkmıştı bayadır gelmeyince indim aradım. İlk baya dolaştım bulamadım sonra çıktı geldi bir yerden. Apartman girişinde hasta ve uçamayan bir kuşla karşılaştık. Cuma biraz ısırdı hayvanı. Tabii Cuma, beni babası olarak gördüğü için ve beni çok sevdiği için, benim sözümü dinleyip kuşu yemedi. Ama eve girdikten sonra kapıyı kapatmadan hızlıca kaçıverdi. Koşar adımlarla merdivenlerden aşağıya indi, apartman kapısını açamadığı için kuşa ulaşamadı. Sanırım içgüdülerine engel olamadı. Sonra tekrar "yapma oğlum, kuşu rahat bırak evimize gidelim" dedim. Dürtülerini bastırıp, sözümü dinledi ve tekrar benimle asansöre bindi. Cumayı evde bırakıp kuşun yanına gittim. Bir zeytin ağacının üstüne bıraktım başka kediler yemesin diye. Ben ağaca koyduktan sonra pat diye yere attı kendini ya da rüzgardan dolayı düştü. Yerden alıp bu sefer kedilerin kolayca göremeyeceği çalılık bir alana bıraktım. Sanırım hasta bir kuş ve ölmeyi bekliyor, umarım ölmez ve sağlığına kavuşur. Sonra tekrar cumanın yanına geldim. Biraz oyun oynattım ama çok hırçın oynadı. Elimi, kolumu ısırarak oyun oynamayı severdi fakat çok güçlü ısırmazdı sadece ağzında gevelerdi. Bu sefer çok sert ısırarak oynadı. Biraz kendimi kötü hissediyorum. Cumanın içgüdülerine engel olarak iyi birşey yapmadım diye düşünüyorum. Hem kuşa üzüldüğüm için hem de cuma hasta kuştan mikrop kapar diye korkup kuşu yemesine engel oldum. Ama cuma muhtemelen bunu anlamayacak kedi olduğu için. Onun avlanmasına engel olduğumu düşünecek. Cumanın gönlünü nasıl alabilirim? İnternet çok yavaş, düzelsin, olayın vidyosunu atıcam. Birde birazdan gidip kuşa bakıcam, nasıl iyi mi diye. https://www.youtube.com/watch?v=jMmD7NIheUs&t=18s
 11. masa

  Sınavsız İkinci Üniversite uygulaması

  açık öğretim sosyoloji ne işe yarıyor. Psikoloji sınıfında öğrencilerin 3te1 biri filan açık öğretimden sosyoloji okuyor. Neden bilmiyorum.
 12. masa

  test - mesaj atmayin

  deneme
 13. masa

  UO Outlands

  gerçek uoda insurance yok
 14. masa

  UO Outlands

  runuodan ne anlıyorsunuz lootsuz uo oynamak uoya çok aykırı birşy değil mi
 15. masa

  Küçük bir istek.(Çocuk için video kanalı)

  Çocuğun gelişimi açısından iyi birşey yapmıyorsunuz. Bugün çocuğa acıyıp vidyosunu beğenmiş gibi yapıyorsunuz ama yarın çocuk umrunuzda olmayacak. Çocuk da düşünecek acaba neyi yanlış yaptım da artık beğenmiyorlar. Bilmiyor ki annesinin babasının ricası ile o vidyolar beğenildi. Ailenin çocuğu daha iyi vidyolar hazırlaması için teşvik etmesi gerekir.
×
×
 • Yeni Oluştur...