Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türksat

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

telekom rahat izin aldı diye bir şey yok diyorsun da. geçen sene telkoder ve trkcell aglıyordu kazı izni vermiyorlar bize diye

Abi inan parayı veren düdüğü çalar modunda. Ha bir de son zamanlarda bazı belediyeler şöyle bir şey yaptı; dedi ki, bak ben burada asfaltı yeniliyorum gel altyapı kuruyorsan kur, eğer kurmayacaksan 5 sene buraya kazı izni vermeyecem diyor. Belki bu tarz yerlere düşmüş olabilir. Bir de dönem dönem kazı izni vermiyorlar bazı şehirler. Her neyse boktan işler :)

@senko
Abi boşver Access filan valla kaçtım ben de zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben superonline'dan manyakk kazıklanıyorum yani öyle böyle değil

bir hata yaptım, eski kiracının internetini üzerime aldım sorgulamadan.
Meğerse yeni üye olmuş 3 ay bedava kullanmış

şimdi 60 tl ödüyorum
8mbit ki bağlantı sürekli kopuyor 4mbit e indirdiler altyapı yetersiz diye

iptal de edemiyorum 600 tl ceza var
napıcam bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

abi ben superonline'dan manyakk kazıklanıyorum yani öyle böyle değil

bir hata yaptım, eski kiracının internetini üzerime aldım sorgulamadan.
Meğerse yeni üye olmuş 3 ay bedava kullanmış

şimdi 60 tl ödüyorum
8mbit ki bağlantı sürekli kopuyor 4mbit e indirdiler altyapı yetersiz diye

iptal de edemiyorum 600 tl ceza var
napıcam bilmiyorum

vodafone süpernet 120 TL'ye kadar karşı taraf cayma bedelini üstleniyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben daha gecen hafta yeni kontrat imzaladim ama iyiydi bence verdikleri. ₺45'e 1000dk ve 5GB aldim. Eylul'de daha iyisi gelirse mobilde ona gecerim ama, ayda 10TL artiyor ceza, Eylul'de cikarsam 20TL.

Vodafone ayni fiyata 4,5GB ve Spotify veriyor aslinda, onu dusunuyorum hala, arada kaldim.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

keske bir haftalıgına kotaları kaldırdık deseler de ertesi gun "geri getirin" seklinde aglayısınızı gorsem.

senko said:

ahah hakketen öyle bişi yapılsın
ertesi gün tüm pati nolur kotayı geri getirin diye ağlaşır.

limitsiz mi abi ISP'lerin bandwithi...

kaldırsınlar. ağlamazsak da biz sizi görürüz artık.

sanırsın ayın 1'inde AKK'ler resetlendiğinde internetimiz felç geçiriyoruz ağlıyoruz da, ondan AKK sistemi getirdiler hahaha.

yahu AKK koyacaksan bile bunun bir düzeni olur. gün içinde rush hour'larda 5GB kullanma limiti koyarsın. o saatte 5GB'dan fazla kullandığında internetin hızı düşer, internet kullanıcıları çok yük bindirecek olursa diye önlem almış olurlar.

ancak 100mbit internete ayda 25GB AKK ne lan, şaka mısınız... AKK dediler kota çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır gerçekten yetersiz olduğunu düşünüyorsan, kaldıramayacağından endişe ediyorsan da bunun yolu rush hour'da kısıtlamaktır. bir çok ülkenin bu sistemi kullanmış olduğunu gördüm. rush hour ne? 19-23, hadi biraz daha genişlet, 18-24 diyelim. herkese 5GB download hakkı ver. o saatlerde download limitini geçenlerin hızını %75 düşür. ama şu anki sistem dediğim gibi çok saçma. 100mbit internet alıyorsun, AKK 25GB'dan başlıyor, bitince diğer paketlerle aynı şekilde 3mbit'e düşüyor hızın. ha buna bulaşmak istemiyorsan da 450TL ödetiyorlar. mis.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi eve kablo olayı kalkacak, sadece mobil şebekeler üzerinden alacağız interneti sonuçta 4.5g 300mbit falan.
ama ping olayı nasıl çözülecek?
çözülebilir mi? anlayan biri yazsa ya?

300mbit internetim var ama 250+ ping oyunlarda

ya da 8mbit akk'sız internetim var kablo ile bağlı pc'ye 50pingi aşmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

anlık tepki gereken her şeyi etkiler işte.

video görüşmesinde bağlantı kesilmediği sürece sadece gecikmeli olur, öldürmez ama oyunda tadını kaçırır çünkü anlık kesintiler direkt olarak etkiliyor deneyimi.

wow oynarken hayattan soğutmaz ama csgo oynayamazsın atıyorum.

ben hiç 150-200 ping altını görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

toggie said:

keske bir haftalıgına kotaları kaldırdık deseler de ertesi gun "geri getirin" seklinde aglayısınızı gorsem.

senko said:

ahah hakketen öyle bişi yapılsın
ertesi gün tüm pati nolur kotayı geri getirin diye ağlaşır.

limitsiz mi abi ISP'lerin bandwithi...

kaldırsınlar. ağlamazsak da biz sizi görürüz artık.

sanırsın ayın 1'inde AKK'ler resetlendiğinde internetimiz felç geçiriyoruz ağlıyoruz da, ondan AKK sistemi getirdiler hahaha.

yahu AKK koyacaksan bile bunun bir düzeni olur. gün içinde rush hour'larda 5GB kullanma limiti koyarsın. o saatte 5GB'dan fazla kullandığında internetin hızı düşer, internet kullanıcıları çok yük bindirecek olursa diye önlem almış olurlar.

ancak 100mbit internete ayda 25GB AKK ne lan, şaka mısınız... AKK dediler kota çıktı.

olm her seyi de bilmeyin ya. madem atıp tutacaksın biraz arastır.
superonline'da gece kusu tarifesi var. 0-6 arası istedigin kadar abanabiliyosun. sen dusunmeden baskaları dusunuyo yani bazı seyleri merak etme tek akıllı sen degilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...