Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Feamer said:

çünkü adam gibi içerik paylaşılmasına izin vermiyorlar :)

sonuçta böyle oluyor, maddenin doğası bu

Paylaşılmasına izin verilmediğini gördüğüm tek şey karı kız resmi

Bu mudur yani sizin için adam gibi içerik sadece?

Teyallam.

ben ortada ki sonuca neden belirtiyorum, gerisini bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

en sevdigim seri
kutuphanemdeki butun kitaplari bagislamistim vakti zamaninda biri haric
oda ruhdoveni.
he bu arada 1. kitap felan tirt mirt zaten oyundan ibaret o. Sacma sapan relic bulup duruyolar
sonrasi guzel serilerin.
hala bence super

bunlarin coluklari cocuklari felan superdi ya; ben cok uzulmustum caramonun sipalari oldugunde.

neyse efenim, buyu atamayan raist en guzel raist. o kitaplar super
BabacumMostors said:

AB, YALNIZ DEĞİİL MİŞİM YAA ÇOK MUTLUYUM!!!

DL serisini bir kaç ay önce yeniden okumaya çalışıp aynen bırakmıştım "lan kitap mı kötü ben mi fantazi kurgu sevmiyorum artık?" diye düşünmeye başlamıştım

demek ki o kekremsi tat hep varmış
Sosyal ağlarda paylaş

DL main serisi iyidir ya. Ben cok sevmistim zamaninda simdiyi bilemiyorum tabii. Ilkokul-ortaokul olsa gerek, LOTR nispeten daha agirdi mesela. Sonra tekrardan okuyunca anliyorsun farki..

Bir de Belgariad vardi cok iyi olan. 5 kitap mi neydi. DL den bile cok sevmis olabilirim...
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Dragonlance'e falan kötü diyorsanız:

http://www.bkmkitap.com/u/bkmkitap/img/c/s/h/shannara-nin-kilici-ikinci-kitap340a72b5426dfc32b28b3cf5f838ba32.jpg

...

Yarıda bıraktığım tek seri şu, ki piyasada türkçeye çevrilmiş her şeyi ve çevrilmemiş kamyon yüküyle başka kitabı okumuş olabilirim.

Yıllar sonra dizisini görünce bari lore'unu öğreneyim, ne olmuş göreyim diye başladım. Ona bile 3-5 bölüm zor dayandım. O da sanırım drop'ladığım ilk dizi olma ünvanını kazandı.

Allah belanı versin Terry Brooks.

Ha bir de şu seriyi hatırlayan var mı?

http://images1.babil.com/Content/Uploads/ProductImages/1293951/karakilicin-zaferi-karakilic-uclemesi-3-621897-Front-1.jpeg

Drizzt ve wheel of time'daki tekrarlayıp duran saçma sapan muhabbetlere bile dayandım ama shannara o kadar kötü ki dayanamadım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

[shitpost]
hayatım boyunca yüzüklerin efendisi dahil bir tane frp / rpg / bok / püsür kitabı okumadım. şpişman değilim.

ilk heri poturu okumuştum ingilizce, o da lisedeydim daha TRde patlamamıştı sanırım. başkasının fantazyasına ihtiyacı olan hyalgücü kısık insanlara hitap ediyor bence... o zaman frpciydiniz şimdi marvel dc filmlerine kadar düştünüz lan...
[/shitpost]
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

[shitpost]
hayatım boyunca yüzüklerin efendisi dahil bir tane frp / rpg / bok / püsür kitabı okumadım. şpişman değilim.

ilk heri poturu okumuştum ingilizce, o da lisedeydim daha TRde patlamamıştı sanırım. başkasının fantazyasına ihtiyacı olan hyalgücü kısık insanlara hitap ediyor bence... o zaman frpciydiniz şimdi marvel dc filmlerine kadar düştünüz lan...
[/shitpost]

yoo sen sığırsın
Sosyal ağlarda paylaş

belgariad hakkaten iyiydi ya tek solukta okumuştum

kapakları da hakkaten garipti ama yine de kendine has bi havası vardı ya da o yaşlarda bana güzel geliyordu. internete erişimim falan yoktu doğru düzgün kapaklardaki çizimler hariç herşeyi kafamda canlandırmam gerekiyordu. güzeldi be.

http://2.bp.blogspot.com/-IRxx4RFY7xU/UegFQfMCB2I/AAAAAAAAAEA/ZpNhDxz510s/s1600/96514.jpg

mallorion hiç okumadım onun kapakları hakkaten kötüydü ya baya asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...