Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

ya hadi katlama eyw da bazen mesela beden beden aşşa doru iniyo t shirtler falan s den 3 xl kadar benim gibi 2xl giyoyasan baya altta oluyo bazı hayvanlar aradan onu çekecem diye bütün sıranın anasını silkiyo yani ya da askıdan bişi alıyo deniyo fırlatıp atıyo bari askıya geri tak onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Olaya bir de şu açıdan bakmak lazım. Ben mesai saatlerimde öküz gibi çalışıyorum, işten beyin mcklaması geçirmiş olarak çıkıyorum. E kimse gelip bana dur sen bırak şu raporu da ben yazayım, aaa dur olur mu o maliyeti ben çıkarayım falan demiyor. E mağaza çalışanları da sonuçta bu işi yapmak için belirli bir maaş alıyorlar. Ben de düzgünce bırakıyorum da, e bırakmayan da haklı be abi. Kimse kimsenin işini yapmak zorunda değil? Tezgahtara gelince neden bu hassasiyet var ki?
Sosyal ağlarda paylaş

işte tezgahtar senin o hazırladığın raporu yazacak donanımda ve bilgi seviyede olmadığı ve belki de olamayacğaı için tezgahtar

bir t-shirt katlamak iki veya 3 hareket yapmana bakar, eğer ki bir gidişte tezgahın yarısını giyip deniyorsan evet eheh onlarıu katlamaya müşteri olarak kimsenin gücü yetmez

ama 2-3 parça deneyip baktğığn şeyi katlayabilecek durumdasındır herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bir de bu mantıkla geri dönünüşüm için çöpleri de ayırmamaız lazım nasıl olsa kağıt toplayıcılar ayıklıyor diye ama napıyoruz ayılık yapmıyoruz ve evimizde geri döüştürülebilir veya elektronik atıkları çöplerle bir tutmuyorus değil mi? atıklarımızı ayırırken gösterdiğimiz özeni ve insan duruşunu her yerde sergilemekten bir zartar gelmez
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Değilim demedim, hatta ben de yapıyorum dedim. İnsan yapma gereğihissediyor. Sesli düşünüdüm, neden bir meslek grubuna bu kadar hassasiyet var diye :)

ha anladım, aslında benim yaklaşımım bi meslek grubuna saygı/sevgiden değil tamamen arkamı toplamak ve dağınık bırakmamakla iligli bir duruş

avm de yediğim yemeğin tepsisini masada bırakmayıp çöpe götüren biri olarak dikkatimi çekiyor diyeyim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bak bu olayın olduğu başka bi meslek de avmlerin yemek katında var ortak alanlarda yenen yemekleri millet olarak masada bırakıyoruz ben 3 ay amerika da kaldığımda orda bu işi yapıcak eleman olmadığı için insanlar mc burger tarzı yedikleri zaman çöpleri atıp tepsiyi de teslim ediyolardı belkide bu seyahatimden bana kalan en güzel alışkanlık oldu bende burda bu şekilde yapıyorum en kötü çöp yoksa çalışanların kullandığı arabalar var ya da direk çalışan yakındaysa gidip elimle ona teslim ediyorum.Çalışanların o işi yapmak zorunda olması normal ve evet onun için maaş alıyolar ama insanlık yapmak kimseye bişey kaybettirmez o insanlara bi kolay gelsin diyip o tepsileri uzatmak bile her iki tarafa da iyi gelen bir duygu ve bi kaç kere şahit oldum ben yaptıktan sonra etrafda oturanların da bazıları aynı benim gibi yapmaya başlamıştı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...